WVGWV
Napoli
Napoli - LazioStatistieken, H2H & xG
WWWWW
Lazio
Head to Head
41 wedstrijden2.83
Avg Goals
49%
BTTS
73%
Over 1.5
49%
Over 2.5
32%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Napoli | Statistiek | Lazio |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 2.4 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 0.8 |
| 1.75 | ⚡ xG | 1.52 |
| 15.6 | 🔫 Schoten | 13.8 |
| 5.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 5.3 | 🚩 Corners | 4.7 |
| 50% | 🤝 BTTS | 60% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 8.4 | 🟨 Overtredingen | 11.1 |
Napoli
10 gespeeld · 14 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVGWV | 1.40 |
| Thuis | VWWG | 1.75 |
| Uit | VGVWV | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 33% |
| Gem. goals | 3 | 3.25 | 2.83 |
| Voor | 1.7 | 2 | 1.5 |
| Tegen | 1.3 | 1.25 | 1.33 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 30% | 50% | 17% |
| Niet gescoord | 20% | 0% | 33% |
| xG | 1.75 | 1.74 | 1.76 |
| xG tegen | 1.68 | 1.7 | 1.67 |
Lazio
10 gespeeld · 28 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 80% | 100% |
| Gem. goals | 3.2 | 3 | 3.4 |
| Voor | 2.4 | 2 | 2.8 |
| Tegen | 0.8 | 1 | 0.6 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.52 | 1.62 | 1.42 |
| xG tegen | 1.29 | 1.27 | 1.31 |
Voorspellingen voor Napoli – Lazio
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Napoli wint FT Resultaat | 41% | 2.46 | 2.20 | -10.68 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.55 | -8.44 | Nee |
| Lazio wint FT Resultaat | 34% | 2.98 | 3.00 | +0.82 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 66% | 1.51 | 1.35 | -10.37 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.68 | 1.55 | -7.93 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.02 | -3.57 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.20 | -0.44 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.65 | 1.72 | +3.99 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 38% | 2.62 | 2.62 | -0.15 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.84 | 5.75 | +18.68 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.32 | 13.00 | -29.02 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.87 | 4.40 | -25.07 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.53 | 2.09 | -17.36 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 62% | 1.62 | 1.41 | -12.74 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.12 | -11.12 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.58 | 1.59 | +0.85 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.73 | 2.50 | -8.58 | Nee |
| BTTS & Winst Napoli Combinatie | 23% | 4.28 | 4.00 | -6.64 | Nee |
| BTTS & Winst Lazio Combinatie | 20% | 5.06 | 4.93 | -2.63 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 76% | 1.31 | 1.27 | -3.35 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 64% | 1.55 | 1.52 | -2.11 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 52% | 1.93 | 1.90 | -1.77 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 39% | 2.55 | 2.44 | -4.35 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 28% | 3.56 | 3.34 | -6.15 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 24% | 4.18 | 3.10 | -25.91 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 36% | 2.81 | 2.30 | -18.12 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 48% | 2.07 | 1.80 | -13.06 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 61% | 1.64 | 1.45 | -11.84 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 72% | 1.39 | 1.24 | -10.84 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Napoli Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.40 | – | – | Nee |
| Lazio Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.18 | – | – | Nee |
| Napoli scoort eerst Eerste Goal | 50% | 1.99 | 1.83 | -7.95 | Nee |
| Lazio scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.21 | 2.10 | -4.87 | Nee |
| Napoli wint nil Win to Nil | 17% | 5.79 | 4.33 | -25.27 | Nee |
| Lazio wint nil Win to Nil | 14% | 7.22 | 5.50 | -23.79 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lazio
Advies: Double chance : draw or Lazio
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
3.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
1.75
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.75
XG (THUIS/UIT)
1.52
1.88
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.12
5.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
50%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
60%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Napoli | Lazio | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 70% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 10% | 20% |
| BTTS | 50% | 60% | 55% |
| BTTS & Win | 23.3% | 19.8% | 21.6% |
| BTTS & Draw | 20% | 10% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.7% | 51.7% | 51.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Trends
- Napoli pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (1,4 punt per wedstrijd), BTTS viel maar in 2 daarvan en Napoli maakte in die reeks 10 goals.
- Napoli is thuis al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Napoli zal vertrouwen hebben om te scoren en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd tot scoren kwam.
- Napoli hapert voorin met 2 wedstrijden zonder goal in de laatste 5; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij een extra aanvaller erbij?
- In slechts 2 van Napoli’s laatste 5 duels scoorden beide teams, Napoli won 2 van die 5 en dit seizoen viel BTTS in 5/10 wedstrijden.
Trends
- Lazio pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 15 punten, gemiddeld 3 punten per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 16 goals voor Lazio.
- Lazio verkeert uit in bloedvorm: de laatste 5 uitwedstrijden werden gewonnen en ze zijn al 5 uitduels ongeslagen; kan Napoli die sprookjesreeks stoppen?
- Lazio scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden telkens, maar kan Napoli die serie doorbreken?
- Lazio bouwt flink aan momentum met 10 duels op rij zonder nederlaag en won de laatste 5 wedstrijden op rij.
- Bij Lazio vielen in de laatste 8 wedstrijden telkens 2 goals of meer, dus dit kan zomaar weer een doelpuntrijke pot worden.
- Lazio is in de laatste 5 duels richting dit treffen met Napoli ongeslagen met 5 zeges en 0 gelijke spelen, en maakte daarin 16 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
V
W
W
G
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
W
Napoli
Napoli
3 - 3
Roma
Napoli
3 - 0
Frosinone
Napoli
1 - 0
Bologna
Napoli
1 - 2
Como
Lazio
Sassuolo
2 - 6
Lazio
Juventus
0 - 3
Lazio
Venezia
0 - 2
Lazio
Udinese
1 - 2
Lazio
Bologna
0 - 1
Lazio
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kevin De Bruyne
xG 3.30
Goals 4
+0.70
Rasmus Højlund
xG 3.28
Goals 3
-0.28
Scott McTominay
xG 2.66
Goals 2
-0.66
xG vs Goals
Mattia Zaccagni
xG 3.58
Goals 2
-1.58
Gustav Isaksen
xG 3.54
Goals 4
+0.46
Tijanni Noslin
xG 3.43
Goals 4
+0.57
Gaat Napoli scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Napoli scoort.
60%
clean sheet uit
Gaat Lazio scoren?
50%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lazio scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Napoli | Lazio |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 70% |
| Over 3.5 | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 30% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Napoli | Lazio |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 60% |
| Over 1.5 | 40% | 20% |
| Over 2.5 | 20% | 5% |
| Over 3.5 | 4% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Meret
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
C. Mandas
0.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Napoli | Lazio | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 100% | 80% | 90% |
| Over 9 | 75% | 60% | 68% |
| Over 10 | 25% | 40% | 33% |
| Over 11 | 25% | 40% | 33% |
| Over 12 | 25% | 20% | 23% |
| Over 13 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 5.3 + 4.7 = 10
Hoekschoppen analyse
Napoli
| Overall | 5.3 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 5.5 |
Verwacht totaal
10
hoekschoppen
Lazio
| Overall | 4.7 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 4.8 |
Blessures & schorsingen Napoli
A. BuongiornoSpringersknie (peesblessure)
Blessures & schorsingen Lazio
PatricVerzwikte enkel
Topscorer – Napoli
K. De Bruyne
4
Doelpunten
1
Assists
0.8
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Lazio
T. Noslin
4
Doelpunten
3
Assists
1.4
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Napoli | Lazio | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.60 | 13.80 | 14.70 |
| Schotconversie | 11% | 17% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.60 | 4.60 | 5.10 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.00 | 9.20 | 9.60 |
| Schoten per goal | 9.18 | 5.75 | 7.47 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 70% | 80% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 60% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 40% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 50% | 55% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 20% | 35% |
Schoten per speler
Napoli
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| S. McTominay | 1.9 | 1 | 7 |
| R. Højlund | 1.8 | 0.9 | 9 |
| Alisson Santos | 1.8 | 1 | 4 |
| N. Lang | 1.5 | 0.6 | 8 |
| C. Favasuli | 1.5 | 1.5 | 2 |
| M. Olivera | 1.1 | 0.3 | 8 |
| David Neres | 1 | 0.3 | 4 |
| L. Lucca | 0.9 | 0.2 | 9 |
Lazio
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Zaccagni | 2.2 | 1.2 | 10 |
| G. Isaksen | 1.5 | 0.4 | 10 |
| T. Noslin | 1.4 | 0.7 | 9 |
| M. Cancellieri | 1.3 | 0.5 | 6 |
| D. Frattesi | 1.1 | 0.5 | 10 |
| Nuno Tavares | 0.8 | 0.3 | 10 |
| D. Doekhi | 0.8 | — | 4 |
| K. Taylor | 0.7 | 0.4 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
15.6
13.8
Napoli
Lazio
Schoten op doel
5.6
4.6
Napoli
Lazio
Onderlinge resultaten Napoli - Lazio
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/04/2026 | Napoli - Lazio | 0-2 | ✗ | 2 |
| 04/01/2026 | Lazio - Napoli | 0-2 | ✗ | 2 |
| 15/02/2025 | Lazio - Napoli | 2-2 | ✓ | 4 |
| 08/12/2024 | Napoli - Lazio | 0-1 | ✗ | 1 |
| 05/12/2024 | Lazio - Napoli | 3-1 | ✓ | 4 |
| 28/01/2024 | Lazio - Napoli | 0-0 | ✗ | 0 |
| 02/09/2023 | Napoli - Lazio | 1-2 | ✓ | 3 |
| 03/03/2023 | Napoli - Lazio | 0-1 | ✗ | 1 |
| 03/09/2022 | Lazio - Napoli | 1-2 | ✓ | 3 |
| 27/02/2022 | Lazio - Napoli | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |