WVWWW
Genoa
Genoa - AC MilanStatistieken, H2H & xG
GWWVW
AC Milan
Head to Head
35 wedstrijden2.34
Avg Goals
49%
BTTS
69%
Over 1.5
43%
Over 2.5
14%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Genoa | Statistiek | AC Milan |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 1.4 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.17 | ⚡ xG | 1.39 |
| 11.2 | 🔫 Schoten | 12 |
| 2.9 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 3 |
| 50% | 🤝 BTTS | 70% |
| 40% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 44% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 9.4 | 🟨 Overtredingen | 9.6 |
Genoa
10 gespeeld · 13 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | VGWWW | 2.00 |
| Uit | VVVW | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.5 | 2.25 |
| Voor | 1 | 1.17 | 0.75 |
| Tegen | 1.4 | 1.33 | 1.5 |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| De '0' | 20% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 17% | 50% |
| xG | 1.17 | 1.2 | 1.13 |
| xG tegen | 1.78 | 2 | 1.47 |
AC Milan
10 gespeeld · 21 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVW | 2.00 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | WGGGW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 3.3 | 4 | 2.6 |
| Voor | 2.1 | 2.6 | 1.6 |
| Tegen | 1.2 | 1.4 | 1 |
| BTTS | 70% | 60% | 80% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.39 | 1.24 | 1.54 |
| xG tegen | 1.26 | 1.3 | 1.22 |
Voorspellingen voor Genoa – AC Milan
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Genoa wint FT Resultaat | 27% | 3.72 | 4.66 | +25.29 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.75 | 3.50 | -6.65 | Nee |
| AC Milan wint FT Resultaat | 46% | 2.15 | 1.84 | -14.54 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 54% | 1.87 | 1.25 | -33.05 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 73% | 1.37 | 1.14 | -16.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.04 | -3.23 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.33 | +4.83 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 2.09 | +13.19 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.14 | 3.50 | +11.47 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.26 | 8.00 | +27.76 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.39 | 8.55 | -40.58 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.72 | 3.25 | -31.17 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 46% | 2.18 | 1.77 | -18.86 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.29 | -12.09 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.07 | -10.09 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.74 | 1.91 | +10.04 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.36 | 1.85 | -21.58 | Nee |
| BTTS & Winst Genoa Combinatie | 14% | 6.91 | 9.00 | +30.32 | Ja |
| BTTS & Winst AC Milan Combinatie | 23% | 4.27 | 4.13 | -3.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 63% | 1.59 | 1.43 | -10.34 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 49% | 2.04 | 1.76 | -13.58 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 36% | 2.78 | 2.24 | -19.36 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 25% | 4.03 | 3.04 | -24.61 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 16% | 6.25 | 4.20 | -32.80 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 37% | 2.68 | 2.55 | -4.89 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 51% | 1.96 | 1.95 | -0.74 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 64% | 1.56 | 1.56 | -0.16 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 75% | 1.33 | 1.33 | +0.02 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 84% | 1.19 | 1.14 | -4.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Genoa Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.17 | – | – | Nee |
| AC Milan Clean Sheet Clean Sheet | 30% | 3.33 | – | – | Nee |
| Genoa scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.51 | 2.74 | +9.33 | Ja |
| AC Milan scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.84 | 1.62 | -12.03 | Nee |
| Genoa wint nil Win to Nil | 12% | 8.06 | 7.50 | -6.98 | Nee |
| AC Milan wint nil Win to Nil | 23% | 4.34 | 2.90 | -33.20 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AC Milan
Advies: Double chance : draw or AC Milan
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.00
0.60
H2H LAATSTE 5
1.80
1.67
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.17
XG (THUIS/UIT)
1.39
1.87
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.74
2.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Genoa | AC Milan | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% | 90% |
| Over 2.5 | 40% | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 10% | 40% | 25% |
| Over 4.5 | 10% | 20% | 15% |
| BTTS | 50% | 70% | 60% |
| BTTS & Win | 14.5% | 23.4% | 19% |
| BTTS & Draw | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 45% | 45% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Trends
- Genoa pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, gemiddeld 2.4 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die potjes en 7 goals in totaal.
- Genoa is ijzersterk in eigen huis met 3 thuiszeges op rij.
- Genoa is de laatste 4 wedstrijden ongeslagen in eigen stadion.
- AC Milan moet achterin top zijn, want Genoa scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Genoa is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Genoa wil het goede gevoel vasthouden tegen AC Milan: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 4 zeges en 0 gelijke spelen.
Trends
- AC Milan pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals voor.
- AC Milan is buitenshuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks doortrekken.
- AC Milan scoorde in de laatste 5 uitwedstrijden telkens minstens één keer; kan Genoa die serie stoppen?
- In de laatste 10 wedstrijden van AC Milan vielen er telkens 2 goals of meer.
- AC Milan verloor slechts 1 van de laatste 5 duels (3 zeges, 1 gelijkspel) en wil tegen Genoa het momentum vasthouden.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van AC Milan scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 7 duels (70% van alle wedstrijden) met AC Milan.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
V
G
W
W
W
Vorm – Uit
1.8
W
G
G
G
W
Genoa
Genoa
2 - 0
Juventus
Genoa
1 - 0
Venezia
Genoa
2 - 1
Fiorentina
Genoa
1 - 1
Frosinone
Genoa
1 - 4
Como
AC Milan
Udinese
0 - 2
AC Milan
Sassuolo
1 - 1
AC Milan
Lazio
2 - 2
AC Milan
Juventus
1 - 1
AC Milan
Torino
1 - 2
AC Milan
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Milutin Osmajić
xG 3.48
Goals 4
+0.52
Junior Messias
xG 2.32
Goals 2
-0.32
Tommaso Baldanzi
xG 1.43
Goals 1
-0.43
xG vs Goals
Adrien Rabiot
xG 3.65
Goals 5
+1.35
Alphadjo Cisse
xG 3.44
Goals 4
+0.56
Gonçalo Ramos
xG 3.19
Goals 2
-1.19
Gaat Genoa scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Genoa scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat AC Milan scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat AC Milan scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Genoa | AC Milan |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 100% |
| Over 2.5 | 40% | 60% |
| Over 3.5 | 10% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Genoa | AC Milan |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
J. Bijlow
1.3
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Maignan
0.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Genoa | AC Milan | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 83% | 60% | 72% |
| Over 8 | 83% | 20% | 52% |
| Over 9 | 67% | 0% | 34% |
| Over 10 | 50% | 0% | 25% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 4.2 + 3 = 7.2
Hoekschoppen analyse
Genoa
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 4.83 |
| Uit | 3.25 |
Verwacht totaal
7.2
hoekschoppen
AC Milan
| Overall | 3 |
| Thuis | 2.2 |
| Uit | 3.8 |
Blessures & schorsingen Genoa
L. VenturinoSpringersknie (peesblessure)
Blessures & schorsingen AC Milan
Geen meldingen.
Topscorer – Genoa
M. Osmajić
4
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – AC Milan
A. Rabiot
5
Doelpunten
3
Assists
1.1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Genoa | AC Milan | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.20 | 12.00 | 11.60 |
| Schotconversie | 9% | 18% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2.90 | 4.70 | 3.80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.30 | 7.30 | 7.80 |
| Schoten per goal | 11.20 | 5.71 | 8.46 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 40% | 40% |
| Meer dan 12,5 schoten | 30% | 40% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 20% | 40% | 30% |
| Meer dan 14,5 schoten | 10% | 40% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 40% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 80% | 60% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 50% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 0% | 40% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 20% | 10% |
Schoten per speler
Genoa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Osmajić | 1.4 | 0.6 | 9 |
| S. El Shaarawy | 1.2 | 0.3 | 6 |
| Vítinha | 1.1 | 0.4 | 9 |
| T. Baldanzi | 1 | 0.3 | 6 |
| M. Mitaj | 1 | — | 2 |
| Junior Messias | 0.9 | 0.5 | 10 |
| H. Traorè | 0.8 | — | 4 |
| J. Vásquez | 0.7 | 0.1 | 9 |
AC Milan
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gonçalo Ramos | 2.1 | 1 | 10 |
| A. Cissè | 1.6 | 0.9 | 7 |
| C. Pulišić | 1.1 | 0.9 | 7 |
| A. Rabiot | 1.1 | 0.6 | 8 |
| S. Chukwueze | 1 | 0.6 | 7 |
| Diego Moreira | 1 | 0.8 | 6 |
| R. Loftus-Cheek | 0.7 | 0.1 | 7 |
| S. Pavlović | 0.7 | 0.3 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
11.2
12
Genoa
AC Milan
Schoten op doel
2.9
4.7
Genoa
AC Milan
Onderlinge resultaten Genoa - AC Milan
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 17/05/2026 | Genoa - AC Milan | 1-2 | ✓ | 3 |
| 08/01/2026 | AC Milan - Genoa | 1-1 | ✓ | 2 |
| 05/05/2025 | Genoa - AC Milan | 1-2 | ✓ | 3 |
| 15/12/2024 | AC Milan - Genoa | 0-0 | ✗ | 0 |
| 05/05/2024 | AC Milan - Genoa | 3-3 | ✓ | 6 |
| 07/10/2023 | Genoa - AC Milan | 0-1 | ✗ | 1 |
| 15/04/2022 | AC Milan - Genoa | 2-0 | ✗ | 2 |
| 13/01/2022 | AC Milan - Genoa | 3-1 | ✓ | 4 |
| 01/12/2021 | Genoa - AC Milan | 0-3 | ✗ | 3 |
| 18/04/2021 | AC Milan - Genoa | 2-1 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |