GWGWW
Roma
Roma - SassuoloStatistieken, H2H & xG
GVVVV
Sassuolo
Head to Head
24 wedstrijden2.96
Avg Goals
63%
BTTS
79%
Over 1.5
54%
Over 2.5
42%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Roma | Statistiek | Sassuolo |
|---|---|---|
| 2.8 | ⚽ Doelpunten | 1.6 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 2.6 |
| 2.06 | ⚡ xG | 1.48 |
| 18.5 | 🔫 Schoten | 13.3 |
| 6.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 5.8 | 🚩 Corners | 4.1 |
| 50% | 🤝 BTTS | 90% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 56% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 9.7 |
Roma
10 gespeeld · 24 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGWW | 2.20 |
| Thuis | WWGWW | 2.60 |
| Uit | WWGGW | 2.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 80% | 60% |
| Gem. goals | 3.8 | 3.8 | 3.8 |
| Voor | 2.8 | 2.8 | 2.8 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.06 | 2.36 | 1.76 |
| xG tegen | 1.36 | 1.28 | 1.44 |
Sassuolo
10 gespeeld · 8 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVV | 0.20 |
| Thuis | WWGVV | 1.40 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 40% | 0% |
| Gem. goals | 4.2 | 4.8 | 3.6 |
| Voor | 1.6 | 2 | 1.2 |
| Tegen | 2.6 | 2.8 | 2.4 |
| BTTS | 90% | 100% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.48 | 1.27 | 1.7 |
| xG tegen | 1.77 | 1.65 | 1.9 |
Voorspellingen voor Roma – Sassuolo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma wint FT Resultaat | 52% | 1.93 | 1.35 | -30.12 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.62 | 5.50 | +19.03 | Ja |
| Sassuolo wint FT Resultaat | 27% | 3.76 | 8.10 | +115.43 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 73% | 1.36 | 1.10 | -19.26 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 48% | 2.07 | 3.20 | +54.37 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.00 | -2.86 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.10 | -0.38 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 74% | 1.35 | 1.36 | +0.82 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 54% | 1.85 | 1.90 | +2.52 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 34% | 2.90 | 3.25 | +12.03 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 34.97 | 11.60 | -66.82 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 9% | 10.59 | 6.50 | -38.64 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 26% | 3.87 | 3.00 | -22.39 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 46% | 2.17 | 1.87 | -13.91 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 66% | 1.53 | 1.33 | -12.85 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 72% | 1.38 | 1.62 | +17.20 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 28% | 3.62 | 2.25 | -37.77 | Nee |
| BTTS & Winst Roma Combinatie | 35% | 2.89 | 2.40 | -17.03 | Nee |
| BTTS & Winst Sassuolo Combinatie | 19% | 5.26 | 10.92 | +107.48 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 87% | 1.15 | 1.19 | +3.41 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 79% | 1.27 | 1.44 | +13.04 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 68% | 1.47 | 1.71 | +16.45 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 56% | 1.77 | 2.14 | +20.70 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 45% | 2.25 | 2.88 | +28.16 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 13% | 7.63 | 3.70 | -51.53 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 22% | 4.65 | 2.60 | -44.10 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 32% | 3.13 | 2.02 | -35.56 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 44% | 2.29 | 1.62 | -29.37 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 56% | 1.80 | 1.38 | -23.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.99 | – | – | Nee |
| Sassuolo Clean Sheet Clean Sheet | 10% | 9.56 | – | – | Nee |
| Roma scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.75 | 1.33 | -23.92 | Nee |
| Sassuolo scoort eerst Eerste Goal | 41% | 2.46 | 3.34 | +35.94 | Ja |
| Roma wint nil Win to Nil | 17% | 5.81 | 2.50 | -57.01 | Nee |
| Sassuolo wint nil Win to Nil | 8% | 13.16 | 19.00 | +44.40 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AS Roma
Advies: Combo Winner : AS Roma and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.20
VORM LAATSTE 5
0.20
2.40
H2H LAATSTE 5
0.60
2.60
THUIS-/UIT PPG
0.20
2.06
XG (THUIS/UIT)
1.48
1.46
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.81
6.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Roma | Sassuolo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 60% | 50% | 55% |
| Over 4.5 | 30% | 40% | 35% |
| BTTS | 50% | 90% | 70% |
| BTTS & Win | 34.6% | 19% | 26.8% |
| BTTS & Draw | 20% | 20% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 64% | 64% | 64% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 0% | 20% |
Trends
- Roma pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die wedstrijden en Roma maakte 14 goals.
- Roma is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen en wil die reeks graag verlengen.
- Roma zal met vertrouwen op zoek gaan naar een goal en wil de reeks voortzetten van scoren in elke thuiswedstrijd dit seizoen.
- Roma scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- Roma is inmiddels 10 wedstrijden op rij ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- Er lijkt opnieuw kans op meerdere goals, want Roma’s laatste 4 wedstrijden eindigden telkens met 2 goals of meer.
Trends
- Sassuolo pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt (gemiddeld 0.2 per wedstrijd), BTTS viel in 4 van die wedstrijden en het team scoorde 7 keer.
- In de laatste 10 wedstrijden van Sassuolo vielen er telkens 2 goals of meer.
- Sassuolo wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Sassuolo scoorden beide ploegen, en dit seizoen was er in 9 duels (90% van alle wedstrijden) met Sassuolo BTTS.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
W
G
W
W
Vorm – Uit
0.2
V
G
V
V
V
Roma
Roma
4 - 2
Cagliari
Roma
2 - 0
Genoa
Roma
2 - 2
Inter
Roma
2 - 1
Atalanta
Roma
4 - 0
Fiorentina
Sassuolo
Como
2 - 0
Sassuolo
Frosinone
4 - 2
Sassuolo
Monza
2 - 1
Sassuolo
Bologna
2 - 2
Sassuolo
Atalanta
2 - 1
Sassuolo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Donyell Malen
xG 7.58
Goals 8
+0.42
Matías Soulé
xG 3.90
Goals 3
-0.90
Rodrigo Mora Carvalho
xG 2.92
Goals 3
+0.08
xG vs Goals
Armand Lauriente
xG 3.16
Goals 2
-1.16
Vasilije Adžić
xG 2.72
Goals 3
+0.28
Domenico Berardi
xG 2.53
Goals 2
-0.53
Gaat Roma scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Roma scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Sassuolo scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sassuolo scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Roma | Sassuolo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 90% | 100% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 60% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Roma | Sassuolo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 100% |
| Over 1.5 | 40% | 80% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 2% | 30% |
| Over 4.5 | 0% | 12% |
| Clean Sheets | 50% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Svilar
0.6
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Murić
1.86
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Roma | Sassuolo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 100% | 80% |
| Over 7 | 60% | 100% | 80% |
| Over 8 | 40% | 80% | 60% |
| Over 9 | 40% | 60% | 50% |
| Over 10 | 40% | 40% | 40% |
| Over 11 | 40% | 40% | 40% |
| Over 12 | 40% | 20% | 30% |
| Over 13 | 40% | 20% | 30% |
| Over 14 | 40% | 20% | 30% |
Verwacht totaal: 5.8 + 4.1 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Roma
| Overall | 5.8 |
| Thuis | 6.4 |
| Uit | 5.2 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
Sassuolo
| Overall | 4.1 |
| Thuis | 3.4 |
| Uit | 4.8 |
Blessures & schorsingen Roma
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Sassuolo
I. KonéBeenbreuk
E. PieragnoloSpringersknie (peesblessure)
Fali CandéSpringersknie (peesblessure)
D. BolocaSpierkneuzing
Y. PazSpringersknie (peesblessure)
Topscorer – Roma
D. Malen
8
Doelpunten
1
Assists
3.3
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Sassuolo
Vasilije Adžić
3
Doelpunten
1
Assists
0.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Roma | Sassuolo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.50 | 13.30 | 15.90 |
| Schotconversie | 15% | 12% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.30 | 4.80 | 5.55 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.20 | 8.50 | 10.35 |
| Schoten per goal | 6.61 | 8.31 | 7.46 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 13,5 schoten | 90% | 50% | 70% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 70% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 60% | 65% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 60% | 55% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 30% | 40% |
Schoten per speler
Roma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Malen | 3.3 | 1.7 | 9 |
| P. Dybala | 3.2 | 1 | 6 |
| M. Soulé | 2.2 | 1.2 | 10 |
| S. Castro | 1.6 | 0.3 | 8 |
| B. Cristante | 1.5 | 0.4 | 8 |
| Rodrigo Mora | 1.4 | 0.8 | 8 |
| M. Koné | 1 | 0.5 | 6 |
| L. Balerdi | 0.8 | 0.3 | 6 |
Sassuolo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Laurienté | 2.3 | 0.8 | 10 |
| D. Berardi | 1.2 | 1 | 9 |
| K. Bowie | 1.1 | 0.4 | 10 |
| K. Thorstvedt | 1 | 0.8 | 8 |
| Vasilije Adžić | 0.9 | 0.6 | 8 |
| C. Volpato | 0.8 | 0.8 | 5 |
| D. Bakola | 0.8 | 0.2 | 9 |
| C. Odenthal | 0.8 | 0.5 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
18.5
13.3
Roma
Sassuolo
Schoten op doel
6.3
4.8
Roma
Sassuolo
Onderlinge resultaten Roma - Sassuolo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 10/01/2026 | Roma - Sassuolo | 2-0 | ✗ | 2 |
| 26/10/2025 | Sassuolo - Roma | 0-1 | ✗ | 1 |
| 17/03/2024 | Roma - Sassuolo | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/12/2023 | Sassuolo - Roma | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/03/2023 | Roma - Sassuolo | 3-4 | ✓ | 7 |
| 09/11/2022 | Sassuolo - Roma | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/02/2022 | Sassuolo - Roma | 2-2 | ✓ | 4 |
| 12/09/2021 | Roma - Sassuolo | 2-1 | ✓ | 3 |
| 03/04/2021 | Sassuolo - Roma | 2-2 | ✓ | 4 |
| 06/12/2020 | Roma - Sassuolo | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |