VVVGW
Parma
Parma - BolognaStatistieken, H2H & xG
WVWWW
Bologna
Head to Head
21 wedstrijden2.24
Avg Goals
52%
BTTS
67%
Over 1.5
48%
Over 2.5
24%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Parma | Statistiek | Bologna |
|---|---|---|
| 0.8 | ⚽ Doelpunten | 1.4 |
| 1.5 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 1.09 | ⚡ xG | 1.27 |
| 9.9 | 🔫 Schoten | 11.6 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 4 |
| 3.5 | 🚩 Corners | 4 |
| 40% | 🤝 BTTS | 60% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 41% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 10.5 | 🟨 Overtredingen | 13.1 |
Parma
10 gespeeld · 8 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGW | 0.80 |
| Thuis | VGWVG | 1.00 |
| Uit | VVVVW | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 2.3 | 1.8 | 2.8 |
| Voor | 0.8 | 0.6 | 1 |
| Tegen | 1.5 | 1.2 | 1.8 |
| BTTS | 40% | 40% | 40% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 50% | 60% | 40% |
| xG | 1.09 | 1.26 | 0.93 |
| xG tegen | 1.92 | 1.52 | 2.33 |
Bologna
10 gespeeld · 14 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWWW | 2.40 |
| Thuis | VGGVW | 1.00 |
| Uit | VVWWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 20% | 60% |
| Gem. goals | 2.7 | 2.8 | 2.6 |
| Voor | 1.4 | 1.2 | 1.6 |
| Tegen | 1.3 | 1.6 | 1 |
| BTTS | 60% | 80% | 40% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 20% | 40% |
| xG | 1.27 | 1.42 | 1.13 |
| xG tegen | 1.27 | 1.34 | 1.2 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Bologna
Advies: Double chance : draw or Bologna
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.80
VORM LAATSTE 5
2.40
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.80
1.09
XG (THUIS/UIT)
1.27
1.95
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.27
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.0
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
40%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Parma | Bologna | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 60% | 50% | 55% |
| Over 3.5 | 0% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 0% | 10% | 10% |
| BTTS | 40% | 60% | 50% |
| BTTS & Win | 16% | 15.4% | 15.7% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 37.2% | 37.2% | 37.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 0% | 30% |
Trends
- Parma pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd; BTTS viel maar 1 keer en Parma maakte 4 goals.
- Parma is 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Parma heeft het voorin lastig en bleef in 3 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Parma bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (50%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 4 goals.
- In slechts 1 van Parma’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en Parma won 1 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 4/10 duels.
Trends
- Bologna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten (gemiddeld 2.4 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die 5 en 11 goals in totaal.
- Bologna is de laatste tijd sterk op verplaatsing en is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Bologna zit in een goede flow en is nu 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- In de laatste 6 wedstrijden van Bologna vielen telkens 2 goals of meer.
- Bologna wil het momentum vasthouden tegen Parma, want in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1: 4 keer winst en 0 keer gelijk.
- In 4 van Bologna’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 6 duels (60% van alle wedstrijden) met Bologna.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
G
W
V
G
Vorm – Uit
1.8
V
V
W
W
W
Parma
Parma
0 - 0
Udinese
Parma
0 - 3
Torino
Parma
2 - 1
Genoa
Parma
1 - 1
Monza
Parma
0 - 1
Cagliari
Bologna
AC Milan
2 - 4
Bologna
Cagliari
0 - 2
Bologna
Lecce
1 - 2
Bologna
Napoli
1 - 0
Bologna
Atalanta
1 - 0
Bologna
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Simone Lontani
xG 2.79
Goals 3
+0.21
José David Romero
xG 2.72
Goals 2
-0.72
El Bilal Touré
xG 0.95
Goals 0
-0.95
xG vs Goals
Federico Bernardeschi
xG 3.44
Goals 3
-0.44
Samuel Mbangula
xG 2.25
Goals 3
+0.75
Tommaso Pobega
xG 2.13
Goals 2
-0.13
Gaat Parma scoren?
40%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Parma scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Bologna scoren?
20%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Bologna scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Parma | Bologna |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 60% | 50% |
| Over 3.5 | 0% | 30% |
| Over 4.5 | 0% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Parma | Bologna |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 50% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 7% | 4% |
| Over 4.5 | 2% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
E. Corvi
1.88
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Ł. Skorupski
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Parma | Bologna | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 60% | 70% |
| Over 7 | 60% | 40% | 50% |
| Over 8 | 40% | 40% | 40% |
| Over 9 | 0% | 40% | 20% |
| Over 10 | 0% | 20% | 10% |
| Over 11 | 0% | 20% | 10% |
| Over 12 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 3.5 + 4 = 7.5
Hoekschoppen analyse
Parma
| Overall | 3.5 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3 |
Verwacht totaal
7.5
hoekschoppen
Bologna
| Overall | 4 |
| Thuis | 5.2 |
| Uit | 2.8 |
Blessures & schorsingen Parma
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Bologna
Geen meldingen.
Topscorer – Parma
S. Lontani
3
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Bologna
F. Bernardeschi
3
Doelpunten
0
Assists
1.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Parma | Bologna | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9.90 | 11.60 | 10.75 |
| Schotconversie | 8% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.30 | 4.00 | 3.65 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.60 | 7.60 | 7.10 |
| Schoten per goal | 12.38 | 8.29 | 10.34 |
| Meer dan 10,5 schoten | 30% | 50% | 40% |
| Meer dan 11,5 schoten | 30% | 30% | 30% |
| Meer dan 12,5 schoten | 20% | 30% | 25% |
| Meer dan 13,5 schoten | 10% | 30% | 20% |
| Meer dan 14,5 schoten | 10% | 20% | 15% |
| Meer dan 15,5 schoten | 10% | 20% | 15% |
| Schoten op doel 3,5+ | 30% | 70% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 10% | 60% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 0% | 5% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 0% | 5% |
Schoten per speler
Parma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| D. Romero | 1.9 | 1.3 | 8 |
| E. Touré | 1.1 | 0.6 | 10 |
| S. Lontani | 1.1 | 0.4 | 10 |
| H. Nicolussi | 1 | 1 | 1 |
| D. Diallo | 1 | — | 1 |
| C. Ordoñez | 0.7 | — | 7 |
| E. Del Prato | 0.7 | — | 10 |
| M. Troilo | 0.6 | 0.1 | 10 |
Bologna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Bernardeschi | 1.5 | 1 | 10 |
| J. Odgaard | 1.4 | 0.5 | 8 |
| T. Pobega | 1.2 | 0.4 | 9 |
| S. Mbangula | 1.2 | 0.8 | 5 |
| R. Piccoli | 1.1 | 0.3 | 7 |
| J. Rowe | 1 | 1 | 1 |
| J. Enem | 1 | 0.3 | 3 |
| M. Libra | 0.7 | 0.7 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
9.9
11.6
Parma
Bologna
Schoten op doel
3.3
4
Parma
Bologna
Onderlinge resultaten Parma - Bologna
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/02/2026 | Bologna - Parma | 0-1 | ✗ | 1 |
| 04/12/2025 | Bologna - Parma | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/11/2025 | Parma - Bologna | 1-3 | ✓ | 4 |
| 22/02/2025 | Parma - Bologna | 2-0 | ✗ | 2 |
| 06/10/2024 | Bologna - Parma | 0-0 | ✗ | 0 |
| 07/02/2021 | Parma - Bologna | 0-3 | ✗ | 3 |
| 28/09/2020 | Bologna - Parma | 4-1 | ✓ | 5 |
| 12/07/2020 | Parma - Bologna | 2-2 | ✓ | 4 |
| 24/11/2019 | Bologna - Parma | 2-2 | ✓ | 4 |
| 13/05/2019 | Bologna - Parma | 4-1 | ✓ | 5 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |