VWWWW
Galatasaray
Galatasaray - AmedStatistieken, H2H & xG
WGWWW
Amed
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Galatasaray | Statistiek | Amed |
|---|---|---|
| 2.3 | ⚽ Doelpunten | 2.5 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 2.27 | ⚡ xG | 1.63 |
| 21.8 | 🔫 Schoten | 16.2 |
| 7.7 | 🎯 Schoten op doel | 5.3 |
| 7.9 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 50% | 🤝 BTTS | 60% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 11.7 | 🟨 Overtredingen | 15 |
Galatasaray
10 gespeeld · 25 pts · #1
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | GWWWW | 2.60 |
| Uit | WWVWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 80% | 80% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.4 | 3.6 |
| Voor | 2.3 | 2.2 | 2.4 |
| Tegen | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
| BTTS | 50% | 80% | 20% |
| De '0' | 40% | 20% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.27 | 2.98 | 1.55 |
| xG tegen | 1.08 | 0.9 | 1.26 |
Amed
10 gespeeld · 23 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWW | 2.60 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VGGW | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 100% | 25% |
| Gem. goals | 3.6 | 3.84 | 3.25 |
| Voor | 2.5 | 3.17 | 1.5 |
| Tegen | 1.1 | 0.67 | 1.75 |
| BTTS | 60% | 50% | 75% |
| De '0' | 30% | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 25% |
| xG | 1.63 | 1.65 | 1.59 |
| xG tegen | 1.14 | 1.07 | 1.24 |
Voorspellingen voor Galatasaray – Amed
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray wint FT Resultaat | 62% | 1.62 | 1.32 | -18.50 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 19% | 5.22 | 5.00 | -4.30 | Nee |
| Amed wint FT Resultaat | 19% | 5.23 | 6.55 | +25.23 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 81% | 1.24 | 1.12 | -9.41 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 38% | 2.61 | 2.75 | +5.21 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 98% | 1.03 | 1.00 | -2.44 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.14 | +4.56 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 77% | 1.31 | 1.40 | +7.27 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 2.02 | +15.60 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 38% | 2.65 | 3.34 | +25.92 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 2% | 40.98 | 11.60 | -71.70 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 8% | 12.08 | 5.45 | -54.87 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 23% | 4.28 | 2.88 | -32.67 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 43% | 2.34 | 1.68 | -28.15 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 62% | 1.61 | 1.30 | -19.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 71% | 1.40 | 1.57 | +11.77 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 29% | 3.47 | 2.25 | -35.18 | Nee |
| BTTS & Winst Galatasaray Combinatie | 40% | 2.47 | 2.54 | +2.64 | Ja |
| BTTS & Winst Amed Combinatie | 14% | 7.10 | 9.75 | +37.28 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 99% | 1.01 | 1.19 | +17.81 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 98% | 1.02 | 1.40 | +37.48 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 97% | 1.04 | 1.68 | +62.12 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 94% | 1.07 | 2.15 | +101.03 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 89% | 1.12 | 2.74 | +144.41 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 1% | 100.00 | 3.82 | -96.18 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 2% | 55.56 | 2.65 | -95.23 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 4% | 28.57 | 2.06 | -92.79 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 7% | 15.38 | 1.67 | -89.15 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 11% | 9.26 | 1.35 | -85.42 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.21 | – | – | Nee |
| Amed Clean Sheet Clean Sheet | 7% | 13.37 | – | – | Nee |
| Galatasaray scoort eerst Eerste Goal | 63% | 1.58 | 1.38 | -12.78 | Nee |
| Amed scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.86 | 2.97 | +3.95 | Ja |
| Galatasaray wint nil Win to Nil | 21% | 4.69 | 2.80 | -40.27 | Nee |
| Amed wint nil Win to Nil | 5% | 19.85 | 13.00 | -34.51 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Galatasaray
Advies: Double chance : Galatasaray or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.40
VORM LAATSTE 5
2.60
1.50
H2H LAATSTE 5
1.50
2.60
THUIS-/UIT PPG
1.25
2.27
XG (THUIS/UIT)
1.63
1.31
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.20
7.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Galatasaray | Amed | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 50% | 60% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 50% | 60% | 55% |
| BTTS & Win | 40.4% | 14.1% | 27.3% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 63.9% | 63.9% | 63.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 20% | 25% |
Trends
- Galatasaray pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 12 punten, goed voor gemiddeld 2.4 punten per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en 10 goals in totaal.
- Galatasaray verkeert in topvorm in eigen huis met 4 thuiszeges op rij.
- Galatasaray is thuis al 5 wedstrijden ongeslagen; lukt het om die reeks nog een duel te verlengen?
- Galatasaray zal vandaag vol vertrouwen op zoek gaan naar een goal, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Galatasaray scoorde in de laatste 5 thuisduels en bleef dit seizoen in 0 thuiswedstrijd zonder doelpunt.
- Galatasaray is al 4 wedstrijden ongeslagen en won 4 van de laatste 5 duels.
Trends
- Amed pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 13 punten, gemiddeld 2.6 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 13 gemaakte goals.
- Amed voelt zich de laatste tijd ook buitenshuis prima: de ploeg is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Amed zit duidelijk in de lift met 8 wedstrijden op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 duels.
- Amed is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met Galatasaray ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 13 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Amed vielen in 4 duels goals aan beide kanten, en dit seizoen was dat bij 6 wedstrijden (60% van alle wedstrijden) met Amed het geval.
- Amed lijkt ook vandaag te gaan scoren, want de ploeg trof in de laatste 8 wedstrijden raak en maakte 13 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
G
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.25
V
G
G
W
Galatasaray
Galatasaray
2 - 1
Fenerbahçe
Galatasaray
3 - 1
Kasımpaşa
Galatasaray
1 - 0
Kocaelispor
Galatasaray
3 - 2
Göztepe
Galatasaray
2 - 2
Çorum Belediyespor
Amed
Samsunspor
1 - 2
Amed
Gençlerbirliği
2 - 2
Amed
Kasımpaşa
2 - 2
Amed
Kocaelispor
2 - 0
Amed
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Victor Osimhen
xG 10.24
Goals 9
-1.24
Gabriel Davi Gomes Sara
xG 2.77
Goals 2
-0.77
Yunus Akgün
xG 2.48
Goals 2
-0.48
xG vs Goals
Gift Orban
xG 8.14
Goals 9
+0.86
D
Dia Sabi'A
xG 5.26
Goals 5
-0.26
Samuel Ballet
xG 4.67
Goals 4
-0.67
Gaat Galatasaray scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Galatasaray scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Amed scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Amed scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Galatasaray | Amed |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 80% |
| Over 3.5 | 70% | 50% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Galatasaray | Amed |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 70% |
| Over 1.5 | 40% | 40% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 40% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
U. Çakır
1.11
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Lafont
1.1
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Galatasaray | Amed | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 80% | 100% | 90% |
| Over 9 | 40% | 75% | 58% |
| Over 10 | 40% | 25% | 33% |
| Over 11 | 40% | 0% | 20% |
| Over 12 | 40% | 0% | 20% |
| Over 13 | 40% | 0% | 20% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 7.9 + 5.1 = 13
Hoekschoppen analyse
Galatasaray
| Overall | 7.9 |
| Thuis | 9.6 |
| Uit | 6.2 |
Verwacht totaal
13
hoekschoppen
Amed
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 6.75 |
Blessures & schorsingen Galatasaray
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Amed
Geen meldingen.
Topscorer – Galatasaray
V. Osimhen
9
Doelpunten
3
Assists
5.9
Schoten/W
3.1
SoD/W
Topscorer – Amed
G. Orban
9
Doelpunten
4
Assists
2.9
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Galatasaray | Amed | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 21.80 | 16.20 | 19.00 |
| Schotconversie | 11% | 15% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 7.70 | 5.30 | 6.50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 14.10 | 10.90 | 12.50 |
| Schoten per goal | 9.48 | 6.48 | 7.98 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 90% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 90% | 90% | 90% |
| Meer dan 12,5 schoten | 90% | 80% | 85% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Meer dan 15,5 schoten | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 90% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 70% | 70% |
| Schoten op doel 5,5+ | 70% | 50% | 60% |
| Schoten op doel 6,5+ | 60% | 30% | 45% |
Schoten per speler
Galatasaray
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| V. Osimhen | 5.9 | 3.1 | 8 |
| Rafael Leão | 2 | 1 | 7 |
| Gabriel Sara | 1.7 | 0.7 | 10 |
| B. Yılmaz | 1.3 | 0.4 | 9 |
| D. Gül | 1.3 | 0.5 | 6 |
| R. Sallai | 1.2 | 0.4 | 9 |
| Y. Akgün | 1.2 | 0.5 | 10 |
| L. Sané | 1 | 0.5 | 10 |
Amed
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Orban | 2.9 | 1.5 | 10 |
| S. Ballet | 2.3 | 1.1 | 10 |
| D. Sabia | 1.7 | 1 | 10 |
| E. Krasniqi | 1.1 | 0.2 | 10 |
| M. Diagne | 1 | 0.5 | 8 |
| Y. Sor | 1 | 0.8 | 4 |
| F. Soyalp | 0.9 | 0.3 | 9 |
| R. Raveloson | 0.7 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
21.8
16.2
Galatasaray
Amed
Schoten op doel
7.7
5.3
Galatasaray
Amed
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 5 | Kasimpasa | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 7 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 8 | Kocaelispor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 16 |
| 9 | Göztepe | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 17 | +4 | 15 |
| 10 | Başakşehir | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 16 | +1 | 14 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 | -16 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 28 | -25 | 3 |