GWWWW
Göztepe
Göztepe - İstanbul BaşakşehirStatistieken, H2H & xG
WGWVW
İstanbul Başakşehir
Head to Head
15 wedstrijden2.8
Avg Goals
60%
BTTS
87%
Over 1.5
67%
Over 2.5
20%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Göztepe | Statistiek | İstanbul Başakşehir |
|---|---|---|
| 2.1 | ⚽ Doelpunten | 1.7 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.6 |
| 1.76 | ⚡ xG | 1.45 |
| 15.7 | 🔫 Schoten | 13.2 |
| 5.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.6 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 70% | 🤝 BTTS | 50% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 39% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 16.5 | 🟨 Overtredingen | 14.5 |
Göztepe
10 gespeeld · 15 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | VVGW | 1.00 |
| Uit | VGWWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 25% | 50% |
| Gem. goals | 3.8 | 3.25 | 4.17 |
| Voor | 2.1 | 1.5 | 2.5 |
| Tegen | 1.7 | 1.75 | 1.67 |
| BTTS | 70% | 50% | 83% |
| De '0' | 20% | 25% | 17% |
| Niet gescoord | 10% | 25% | 0% |
| xG | 1.76 | 2.11 | 1.53 |
| xG tegen | 1.61 | 1.26 | 1.84 |
İstanbul Başakşehir
10 gespeeld · 14 pts · #10
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVW | 2.00 |
| Thuis | GVWWW | 2.00 |
| Uit | VVGV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3.3 | 3.84 | 2.5 |
| Voor | 1.7 | 2.67 | 0.25 |
| Tegen | 1.6 | 1.17 | 2.25 |
| BTTS | 50% | 67% | 25% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 75% |
| xG | 1.45 | 1.77 | 0.96 |
| xG tegen | 1.36 | 1.1 | 1.76 |
Voorspellingen voor Göztepe – İstanbul Başakşehir
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Göztepe wint FT Resultaat | 60% | 1.68 | 2.01 | +19.87 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.37 | 3.58 | -17.99 | Nee |
| İstanbul Başakşehir wint FT Resultaat | 17% | 5.73 | 2.88 | -49.73 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 83% | 1.21 | 1.25 | +3.17 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 40% | 2.48 | 1.75 | -29.37 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.00 | -5.67 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.18 | -3.32 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 59% | 1.70 | 1.60 | -5.62 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.73 | 2.59 | -5.21 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 19% | 5.14 | 4.25 | -17.25 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.64 | 11.60 | -34.23 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.53 | 4.60 | -16.88 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 41% | 2.44 | 2.30 | -5.68 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.58 | 1.53 | -3.00 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.21 | -2.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 1.55 | -12.04 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.31 | 2.37 | +2.50 | Ja |
| BTTS & Winst Göztepe Combinatie | 29% | 3.39 | 3.50 | +3.21 | Ja |
| BTTS & Winst İstanbul Başakşehir Combinatie | 10% | 9.97 | 5.43 | -45.54 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 52% | 1.93 | 1.25 | -35.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 38% | 2.63 | 1.54 | -41.48 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 26% | 3.86 | 2.17 | -43.80 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 17% | 6.06 | 2.42 | -60.07 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 10% | 10.20 | 3.20 | -68.64 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 48% | 2.08 | 3.28 | +57.77 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 62% | 1.61 | 2.36 | +46.32 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 74% | 1.35 | 1.87 | +38.57 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 84% | 1.20 | 1.52 | +26.92 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 90% | 1.11 | 1.31 | +18.16 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Göztepe Clean Sheet Clean Sheet | 36% | 2.79 | – | – | Nee |
| İstanbul Başakşehir Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.63 | – | – | Nee |
| Göztepe scoort eerst Eerste Goal | 63% | 1.58 | 1.71 | +8.24 | Ja |
| İstanbul Başakşehir scoort eerst Eerste Goal | 32% | 3.13 | 2.22 | -28.96 | Nee |
| Göztepe wint nil Win to Nil | 30% | 3.32 | 3.90 | +17.57 | Ja |
| İstanbul Başakşehir wint nil Win to Nil | 7% | 13.46 | 6.50 | -51.70 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Göztepe
Advies: Double chance : Göztepe or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.60
VORM LAATSTE 5
2.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.00
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.76
XG (THUIS/UIT)
1.45
1.37
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.18
5.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.6
25%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Göztepe | İstanbul Başakşehir | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 40% | 50% |
| Over 4.5 | 30% | 30% | 30% |
| BTTS | 70% | 50% | 60% |
| BTTS & Win | 29.5% | 10% | 19.8% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 46% | 46% | 46% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Trends
- Göztepe pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 13 punten, gemiddeld 2.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 12 goals in totaal.
- Göztepe voelt zich thuis de laatste tijd, met een ongeslagen reeks van 2 wedstrijden.
- İstanbul Başakşehir moet achterin top zijn, want Göztepe scoorde in de laatste 3 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- Göztepe zit in de lift met 6 wedstrijden op rij zonder nederlaag en 4 zeges in de laatste 5 duels.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want in de laatste 8 wedstrijden van Göztepe vielen er telkens 2 goals of meer.
- Göztepe is in de laatste 5 wedstrijden richting dit duel met İstanbul Başakşehir ongeslagen (4 winst, 1 gelijk) en maakte daarin 12 goals.
Trends
- İstanbul Başakşehir pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 11 goals in die reeks.
- İstanbul Başakşehir wil tegen Göztepe de lijn doortrekken: in de laatste 5 wedstrijden verloren ze er maar 1, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- Voorin loopt het bij İstanbul Başakşehir de laatste tijd stroef, want in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij een extra spits erbij?
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van İstanbul Başakşehir scoorden beide teams, terwijl ze 3 van die 5 duels wonnen; dit seizoen viel BTTS in 5/10 wedstrijden van İstanbul Başakşehir.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
V
V
G
W
Vorm – Uit
0.25
V
V
G
V
Göztepe
Göztepe
2 - 0
Çorum Belediyespor
Göztepe
2 - 2
Rizespor
Göztepe
2 - 4
Gaziantep FK
Göztepe
0 - 1
Gençlerbirliği
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
2 - 0
İstanbul Başakşehir
Konyaspor
0 - 0
İstanbul Başakşehir
Amed
5 - 0
İstanbul Başakşehir
Trabzonspor
2 - 1
İstanbul Başakşehir
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Juan Santos da Silva
xG 5.27
Goals 6
+0.73
Andre Henrique da Silva Martins
xG 4.33
Goals 4
-0.33
Novatus Dismas
xG 2.22
Goals 2
-0.22
xG vs Goals
Eldor Shomurodov
xG 6.58
Goals 8
+1.42
Andreas Skov Olsen
xG 2.52
Goals 2
-0.52
A
Abbosbek Fayzullayev
xG 1.50
Goals 1
-0.50
Gaat Göztepe scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Göztepe scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat İstanbul Başakşehir scoren?
25%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat İstanbul Başakşehir scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Göztepe | İstanbul Başakşehir |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 60% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Göztepe | İstanbul Başakşehir |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 50% |
| Over 2.5 | 30% | 20% |
| Over 3.5 | 10% | 10% |
| Over 4.5 | 3% | 2% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Özçimen
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Şengezer
1
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Göztepe | İstanbul Başakşehir | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 50% | 63% |
| Over 7 | 50% | 25% | 38% |
| Over 8 | 50% | 0% | 25% |
| Over 9 | 50% | 0% | 25% |
| Over 10 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 4.9 + 4.5 = 9.4
Hoekschoppen analyse
Göztepe
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 4.83 |
Verwacht totaal
9.4
hoekschoppen
İstanbul Başakşehir
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 2.75 |
Blessures & schorsingen Göztepe
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen İstanbul Başakşehir
Geen meldingen.
Topscorer – Göztepe
Juan
6
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorer – İstanbul Başakşehir
E. Shomurodov
8
Doelpunten
1
Assists
2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Göztepe | İstanbul Başakşehir | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.70 | 13.20 | 14.45 |
| Schotconversie | 13% | 13% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.80 | 4.60 | 5.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.90 | 8.60 | 9.25 |
| Schoten per goal | 7.48 | 7.76 | 7.62 |
| Meer dan 10,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 70% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 30% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 60% | 75% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 40% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 30% | 45% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 20% | 30% |
Schoten per speler
Göztepe
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| André Henrique | 2 | 0.9 | 10 |
| Juan | 1.5 | 1.1 | 10 |
| A. Antunes | 1.4 | 0.4 | 8 |
| N. Dismas | 1.3 | 0.8 | 8 |
| M. Bokele | 1 | 0.4 | 9 |
| A. Cherni | 1 | — | 1 |
| Janderson | 1 | 0.6 | 10 |
| T. Altıkardeş | 0.8 | 0.1 | 10 |
İstanbul Başakşehir
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Shomurodov | 2 | 1 | 10 |
| I. Brnić | 1.5 | 0.8 | 8 |
| A. Skov Olsen | 1.5 | 0.6 | 10 |
| U. Bozok | 1.2 | 0.5 | 6 |
| Y. Sarı | 1 | 0.6 | 7 |
| A. Fayzullaev | 1 | 0.5 | 8 |
| B. Yıldırım | 0.6 | 0.1 | 8 |
| C. Operi | 0.6 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
15.7
13.2
Göztepe
İstanbul Başakşehir
Schoten op doel
5.8
4.6
Göztepe
İstanbul Başakşehir
Onderlinge resultaten Göztepe - İstanbul Başakşehir
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 07/03/2026 | İstanbul Başakşehir - Göztepe | 2-1 | ✓ | 3 |
| 05/10/2025 | Göztepe - İstanbul Başakşehir | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/04/2025 | Göztepe - İstanbul Başakşehir | 4-1 | ✓ | 5 |
| 30/11/2024 | İstanbul Başakşehir - Göztepe | 4-1 | ✓ | 5 |
| 20/12/2022 | İstanbul Başakşehir - Göztepe | 3-1 | ✓ | 4 |
| 22/01/2022 | İstanbul Başakşehir - Göztepe | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/09/2021 | Göztepe - İstanbul Başakşehir | 2-1 | ✓ | 3 |
| 14/02/2021 | Göztepe - İstanbul Başakşehir | 2-1 | ✓ | 3 |
| 03/10/2020 | İstanbul Başakşehir - Göztepe | 0-0 | ✗ | 0 |
| 07/03/2020 | Göztepe - İstanbul Başakşehir | 0-3 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 5 | Kasimpasa | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 7 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 8 | Kocaelispor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 16 |
| 9 | Göztepe | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 17 | +4 | 15 |
| 10 | Başakşehir | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 16 | +1 | 14 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 | -16 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 28 | -25 | 3 |