WWVVG
Torino
Torino - LecceUitslag, statistieken & xG
WVVVG
Lecce
Statistieken en doelpuntenmakers
Torino
60'
Giovanni Simeone
1 - 1
Rust (0 - 0)
Lecce
73'
Konan N'Dri
1.10
xG
0.79
64%
Balbezit
36%
10
Schoten
6
2
Schoten op doel
2
8
Schoten naast
4
4
Hoekschoppen
5
11
Overtredingen
16
1
Buitenspel
0
0
Gele kaarten
2
0
Rode kaarten
0
Head to Head
16 wedstrijden2.75
Avg Goals
44%
BTTS
69%
Over 1.5
56%
Over 2.5
31%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Torino | Statistiek | Lecce |
|---|---|---|
| 1.36 | ⚽ Doelpunten | 1.09 |
| 1.55 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.19 | ⚡ xG | 1.39 |
| 10.7 | 🔫 Schoten | 12.1 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 73% | 🤝 BTTS | 45% |
| 64% | 📊 Over 2.5 % | 64% |
| 9% | 🧤 Clean sheet % | 18% |
| 27% | 🧤 Gescoord in beide helften | 9% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 41% |
| 9.8 | 🟨 Overtredingen | 13.9 |
Torino
11 gespeeld · 14 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVVG | 1.40 |
| Thuis | VWWVG | 1.40 |
| Uit | VWGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 36% | 33% | 40% |
| Gem. goals | 2.91 | 3.16 | 2.6 |
| Voor | 1.36 | 1.33 | 1.4 |
| Tegen | 1.55 | 1.83 | 1.2 |
| BTTS | 73% | 83% | 60% |
| De '0' | 9% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 18% | 17% | 20% |
| xG | 1.19 | 1.21 | 1.16 |
| xG tegen | 1.67 | 1.49 | 1.88 |
Lecce
11 gespeeld · 10 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVG | 0.80 |
| Thuis | VWVVV | 0.60 |
| Uit | VVWVG | 0.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 27% | 20% | 33% |
| Gem. goals | 3.09 | 3.4 | 2.84 |
| Voor | 1.09 | 1 | 1.17 |
| Tegen | 2 | 2.4 | 1.67 |
| BTTS | 45% | 60% | 33% |
| De '0' | 18% | 0% | 33% |
| Niet gescoord | 36% | 40% | 33% |
| xG | 1.39 | 1.5 | 1.3 |
| xG tegen | 1.69 | 1.58 | 1.78 |
Voorspellingen voor Torino – Lecce
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Torino wint FT Resultaat | 35% | 2.87 | 1.82 | -36.57 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.57 | 3.70 | +3.53 | Ja |
| Lecce wint FT Resultaat | 37% | 2.69 | 4.35 | +61.67 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 63% | 1.59 | 1.31 | -17.69 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 65% | 1.53 | 2.03 | +32.25 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.08 | 1.00 | -7.63 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 77% | 1.30 | 1.20 | -7.42 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.93 | 1.89 | -2.21 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.38 | 2.75 | -18.63 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 6.95 | 5.50 | -20.86 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 13.11 | 11.60 | -11.49 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 23% | 4.38 | 4.00 | -8.60 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.07 | 1.90 | -8.31 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.36 | -4.24 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.17 | 1.11 | -4.97 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 1.71 | -2.65 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.32 | 2.25 | -3.09 | Nee |
| BTTS & Winst Torino Combinatie | 18% | 5.62 | 3.55 | -36.88 | Nee |
| BTTS & Winst Lecce Combinatie | 19% | 5.32 | 8.03 | +51.04 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 40% | 2.49 | 1.44 | -42.26 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 27% | 3.69 | 1.71 | -53.66 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 17% | 5.88 | 2.14 | -63.62 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 10% | 10.10 | 3.05 | -69.81 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 5% | 18.87 | 3.90 | -79.33 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 60% | 1.67 | 2.73 | +63.53 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 73% | 1.37 | 2.07 | +50.90 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 83% | 1.20 | 1.61 | +33.63 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 90% | 1.11 | 1.30 | +17.13 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 95% | 1.06 | 1.17 | +10.80 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Torino Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.05 | – | – | Nee |
| Lecce Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.85 | – | – | Nee |
| Torino scoort eerst Eerste Goal | 46% | 2.18 | 1.63 | -25.18 | Nee |
| Lecce scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.10 | 2.61 | +24.50 | Ja |
| Torino wint nil Win to Nil | 17% | 5.86 | 3.10 | -47.06 | Nee |
| Lecce wint nil Win to Nil | 18% | 5.45 | 7.50 | +37.70 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Torino
Advies: Double chance : Torino or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.80
VORM LAATSTE 5
0.60
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.17
THUIS-/UIT PPG
1.17
1.19
XG (THUIS/UIT)
1.39
1.87
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.50
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
9%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Torino | Lecce | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 91% | 95.5% |
| Over 2.5 | 64% | 64% | 64% |
| Over 3.5 | 18% | 27% | 22.5% |
| Over 4.5 | 9% | 18% | 13.5% |
| BTTS | 73% | 45% | 59% |
| BTTS & Win | 17.8% | 18.8% | 18.3% |
| BTTS & Draw | 18% | 9% | 13.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 43.6% | 43.6% | 43.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 9% | 27% | 18% |
Trends
- Torino pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 9 punten, gemiddeld 1.8 per wedstrijd, scoorde daarin 9 keer en in 3 van die 5 viel BTTS.
- Lecce moet achterin top zijn om Torino van scoren te houden, want de thuisploeg scoorde in de laatste 3 thuisduels en bleef dit seizoen in 1 thuiswedstrijd zonder goal.
- In de laatste 10 wedstrijden van Torino vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 3 van Torino's laatste 5 duels scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 7 wedstrijden (70% van alle wedstrijden) met Torino.
Trends
- Lecce pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd; BTTS viel in 3 van die wedstrijden en Lecce scoorde 6 keer in die reeks.
- In de laatste 7 wedstrijden van Lecce vielen er telkens 2 goals of meer.
- Lecce bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (40%); in de laatste 5 duels maakten ze wel 6 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van Lecce eindigden er 3 met BTTS; dit seizoen was dat in 4 duels (40% van alle wedstrijden) met Lecce.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
W
W
V
G
Vorm – Uit
0.8
V
V
W
V
G
Torino
Torino
1 - 3
Como
Torino
3 - 2
Monza
Torino
2 - 1
Udinese
Torino
0 - 2
Roma
Torino
1 - 2
AC Milan
Lecce
Frosinone
5 - 1
Lecce
Udinese
0 - 3
Lecce
AC Milan
3 - 0
Lecce
Cagliari
1 - 0
Lecce
Venezia
0 - 2
Lecce
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Che Adams
xG 3.43
Goals 4
+0.57
Giovanni Simeone
xG 2.52
Goals 2
-0.52
Alieu Eybi Njie
xG 2.49
Goals 2
-0.49
xG vs Goals
Lassana Coulibaly
xG 1.93
Goals 2
+0.07
Konan Ignace Jocelyn N’dri
xG 1.87
Goals 2
+0.13
Tiago Gabriel Coelho Oliveira
xG 1.68
Goals 2
+0.32
Gaat Torino scoren?
83%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Torino scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Lecce scoren?
9%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lecce scoort.
67%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Torino | Lecce |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 91% |
| Over 2.5 | 64% | 64% |
| Over 3.5 | 18% | 27% |
| Over 4.5 | 9% | 18% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Torino | Lecce |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 91% | 82% |
| Over 1.5 | 55% | 64% |
| Over 2.5 | 9% | 27% |
| Over 3.5 | 7% | 18% |
| Over 4.5 | 2% | 5% |
| Clean Sheets | 9% | 18% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Lucas Perri
0.88
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
W. Falcone
1.4
Tg/Wedstrijd
14
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Torino | Lecce | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 83% | 67% | 75% |
| Over 7 | 50% | 67% | 59% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 17% | 33% | 25% |
| Over 10 | 17% | 33% | 25% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 17% | 9% |
Verwacht totaal: 3.82 + 4.55 = 8.4
Hoekschoppen analyse
Torino
| Overall | 3.82 |
| Thuis | 3.17 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
8.4
hoekschoppen
Lecce
| Overall | 4.55 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 3.83 |
Blessures & schorsingen Torino
P. PellegriSpringersknie (peesblessure)
Blessures & schorsingen Lecce
Geen meldingen.
Topscorer – Torino
C. Adams
4
Doelpunten
0
Assists
1.4
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – Lecce
L. Coulibaly
2
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Torino | Lecce | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.73 | 12.09 | 11.41 |
| Schotconversie | 13% | 9% | 11% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.55 | 4.73 | 4.14 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.18 | 7.36 | 7.27 |
| Schoten per goal | 7.87 | 11.08 | 9.48 |
| Meer dan 10,5 schoten | 45% | 55% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 36% | 55% | 46% |
| Meer dan 12,5 schoten | 18% | 45% | 32% |
| Meer dan 13,5 schoten | 18% | 45% | 32% |
| Meer dan 14,5 schoten | 9% | 45% | 27% |
| Meer dan 15,5 schoten | 9% | 36% | 23% |
| Schoten op doel 3,5+ | 45% | 55% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 18% | 45% | 32% |
| Schoten op doel 5,5+ | 9% | 27% | 18% |
| Schoten op doel 6,5+ | 9% | 18% | 14% |
Schoten per speler
Torino
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| G. Simeone | 1.6 | 0.5 | 10 |
| C. Adams | 1.4 | 0.8 | 8 |
| R. Mandragora | 1.2 | 0.8 | 6 |
| Z. Aboukhlal | 1 | 0.4 | 5 |
| A. Njie | 1 | — | 1 |
| N. Vlašić | 0.9 | 0.4 | 10 |
| P. Comuzzo | 0.8 | 0.3 | 9 |
| Daniel Bragança | 0.8 | 0.1 | 8 |
Lecce
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| W. Geubbels | 2 | 0.8 | 5 |
| K. N’Dri | 1.2 | 0.6 | 10 |
| N. Štulić | 1.1 | 0.5 | 8 |
| L. Coulibaly | 1 | 0.6 | 7 |
| O. Gandelman | 1 | 0.3 | 4 |
| M. Berisha | 1 | 1 | 1 |
| A. Ahmed Fatah | 1 | 0.4 | 9 |
| Paco Esteban | 1 | 0.4 | 7 |
Schoten
Totaal schoten
10.7
12.1
Torino
Lecce
Schoten op doel
3.6
4.7
Torino
Lecce
Onderlinge resultaten Torino - Lecce
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/02/2026 | Torino - Lecce | 1-0 | ✗ | 1 |
| 30/11/2025 | Lecce - Torino | 2-1 | ✓ | 3 |
| 18/05/2025 | Lecce - Torino | 1-0 | ✗ | 1 |
| 15/09/2024 | Torino - Lecce | 0-0 | ✗ | 0 |
| 16/02/2024 | Torino - Lecce | 2-0 | ✗ | 2 |
| 28/10/2023 | Lecce - Torino | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/03/2023 | Lecce - Torino | 0-2 | ✗ | 2 |
| 05/09/2022 | Torino - Lecce | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/10/2020 | Torino - Lecce | 3-1 | ✓ | 4 |
| 02/02/2020 | Lecce - Torino | 4-0 | ✗ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 15 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Cagliari | 11 | 5 | 1 | 5 | 10 | 15 | -5 | 16 |
| 9 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 10 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 10 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 8 | 21 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 25 | -13 | 5 |