VVVVV
Samsunspor
Samsunspor - KonyasporStatistieken, H2H & xG
GGVWV
Konyaspor
Head to Head
6 wedstrijden2.5
Avg Goals
50%
BTTS
67%
Over 1.5
50%
Over 2.5
33%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Samsunspor | Statistiek | Konyaspor |
|---|---|---|
| 1 | ⚽ Doelpunten | 0.6 |
| 2.6 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 1.37 | ⚡ xG | 1.17 |
| 13.3 | 🔫 Schoten | 10.8 |
| 3.3 | 🎯 Schoten op doel | 3.3 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 3.2 |
| 50% | 🤝 BTTS | 20% |
| 60% | 📊 Over 2.5 % | 30% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 49% |
| 14.3 | 🟨 Overtredingen | 12.3 |
Samsunspor
10 gespeeld · 4 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.40 |
| Thuis | GVVVV | 0.20 |
| Uit | WVVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 0% | 20% |
| Gem. goals | 3.6 | 4 | 3.2 |
| Voor | 1 | 1 | 1 |
| Tegen | 2.6 | 3 | 2.2 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 40% | 40% | 40% |
| xG | 1.37 | 1.6 | 1.15 |
| xG tegen | 1.87 | 1.75 | 1.98 |
Konyaspor
10 gespeeld · 8 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGVWV | 1.00 |
| Thuis | VWGWV | 1.40 |
| Uit | VVGV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 1.9 | 1.84 | 2 |
| Voor | 0.6 | 0.67 | 0.5 |
| Tegen | 1.3 | 1.17 | 1.5 |
| BTTS | 20% | 17% | 25% |
| De '0' | 40% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 60% | 50% | 75% |
| xG | 1.17 | 1.11 | 1.27 |
| xG tegen | 1.46 | 1.4 | 1.55 |
Voorspellingen voor Samsunspor – Konyaspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsunspor wint FT Resultaat | 41% | 2.42 | 2.35 | -2.71 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.76 | 3.40 | -9.68 | Nee |
| Konyaspor wint FT Resultaat | 32% | 3.12 | 2.82 | -9.66 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.47 | 1.30 | -11.64 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 59% | 1.71 | 1.56 | -8.58 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.03 | -3.47 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.29 | +4.09 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.76 | 1.95 | +10.95 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.90 | 3.40 | +17.33 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.59 | 6.69 | +19.75 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.92 | 9.50 | -40.34 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.18 | 3.32 | -35.89 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.32 | 1.85 | -20.27 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.33 | -12.90 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.07 | -12.15 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.65 | 1.71 | +3.67 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.54 | 2.02 | -20.46 | Nee |
| BTTS & Winst Samsunspor Combinatie | 22% | 4.46 | 4.60 | +3.22 | Ja |
| BTTS & Winst Konyaspor Combinatie | 18% | 5.59 | 5.87 | +5.07 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 52% | 1.93 | 1.25 | -35.12 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 38% | 2.63 | 1.52 | -42.24 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 26% | 3.86 | 1.80 | -53.38 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 17% | 6.06 | 2.39 | -60.57 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 10% | 10.20 | 3.05 | -70.11 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 48% | 2.08 | 3.42 | +64.50 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 62% | 1.61 | 2.40 | +48.80 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 74% | 1.35 | 1.90 | +40.79 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 84% | 1.20 | 1.53 | +27.75 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 90% | 1.11 | 1.28 | +15.46 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsunspor Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 3.96 | – | – | Nee |
| Konyaspor Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 4.90 | – | – | Nee |
| Samsunspor scoort eerst Eerste Goal | 51% | 1.97 | 1.85 | -6.02 | Nee |
| Konyaspor scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.27 | 2.20 | -3.20 | Nee |
| Samsunspor wint nil Win to Nil | 19% | 5.27 | 3.80 | -27.95 | Nee |
| Konyaspor wint nil Win to Nil | 14% | 7.07 | 5.00 | -29.33 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Konyaspor
Advies: Double chance : draw or Konyaspor
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
0.20
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.17
1.90
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.20
3.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
10%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Samsunspor | Konyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 40% | 60% |
| Over 2.5 | 60% | 30% | 45% |
| Over 3.5 | 40% | 20% | 30% |
| Over 4.5 | 40% | 10% | 25% |
| BTTS | 50% | 20% | 35% |
| BTTS & Win | 22.4% | 17.9% | 20.2% |
| BTTS & Draw | 10% | 0% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.2% | 48.2% | 48.2% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 10% | 10% |
Trends
- Samsunspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten, gemiddeld 0 per wedstrijd, en in 3 van die 5 viel BTTS, terwijl ze in die reeks 4 keer scoorden.
- Dit duel kan goals opleveren: de laatste 4 wedstrijden van Samsunspor eindigden telkens met 3+ goals, en in hun laatste 5 duels (thuis en uit) vielen in totaal 19 goals.
- Samsunspor zit in een dip: in de laatste 5 wedstrijden wonnen ze niet, met 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Samsunspor hapert voorin: in 2 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Samsunspor bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (40%), en in de laatste 5 duels maakten ze in totaal 4 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Samsunspor scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 5 duels (50% van alle wedstrijden) met Samsunspor.
Trends
- Konyaspor pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten, gemiddeld 1 punt per wedstrijd, BTTS viel in 0 van die 5 en ze scoorden daarin 2 keer.
- Konyaspor hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 5 goals tegen; dit seizoen staan ze op 4 clean sheets.
- Voorin loopt het stroef bij Konyaspor: in 4 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Konyaspor bleef dit seizoen in 6 wedstrijden droog staan (60%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 2 goals.
- In 0 van de laatste 5 wedstrijden van Konyaspor scoorden beide teams en ze wonnen 1 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 2/10 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.2
G
V
V
V
V
Vorm – Uit
0.25
V
V
G
V
Samsunspor
Samsunspor
1 - 2
Amed
Samsunspor
0 - 3
Trabzonspor
Samsunspor
1 - 5
Çorum Belediyespor
Samsunspor
0 - 2
Fenerbahçe
Samsunspor
3 - 3
Göztepe
Konyaspor
Amed
1 - 0
Konyaspor
Kasımpaşa
0 - 0
Konyaspor
BB Erzurumspor
1 - 0
Konyaspor
Fenerbahçe
4 - 2
Konyaspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Logi Tómasson
xG 2.07
Goals 2
-0.07
Tanguy Coulibaly
xG 1.55
Goals 2
+0.45
Celil Yüksel
xG 1.43
Goals 1
-0.43
xG vs Goals
Deniz Türüç
xG 2.00
Goals 1
-1.00
Chidozie Awaziem
xG 1.59
Goals 2
+0.41
Tóth Rajmund
xG 1.39
Goals 1
-0.39
Gaat Samsunspor scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Samsunspor scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Konyaspor scoren?
10%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Konyaspor scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Samsunspor | Konyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 80% |
| Over 1.5 | 80% | 40% |
| Over 2.5 | 60% | 30% |
| Over 3.5 | 40% | 20% |
| Over 4.5 | 40% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Samsunspor | Konyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 60% |
| Over 1.5 | 70% | 30% |
| Over 2.5 | 50% | 20% |
| Over 3.5 | 30% | 20% |
| Over 4.5 | 12% | 1% |
| Clean Sheets | 10% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
O. Kocuk
2.38
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
B. Güngördü
0.5
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Samsunspor | Konyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 80% | 75% | 78% |
| Over 8 | 80% | 75% | 78% |
| Over 9 | 80% | 50% | 65% |
| Over 10 | 40% | 0% | 20% |
| Over 11 | 40% | 0% | 20% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 4.2 + 3.2 = 7.4
Hoekschoppen analyse
Samsunspor
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 3.6 |
Verwacht totaal
7.4
hoekschoppen
Konyaspor
| Overall | 3.2 |
| Thuis | 3.33 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Samsunspor
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Konyaspor
Geen meldingen.
Topscorer – Samsunspor
L. Tómasson
2
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorer – Konyaspor
C. Awaziem
2
Doelpunten
0
Assists
0.5
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Samsunspor | Konyaspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.30 | 10.80 | 12.05 |
| Schotconversie | 8% | 6% | 7% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.30 | 3.30 | 3.30 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.00 | 7.50 | 8.75 |
| Schoten per goal | 13.30 | 18.00 | 15.65 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 30% | 35% |
| Meer dan 13,5 schoten | 40% | 30% | 35% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 20% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 20% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 4,5+ | 10% | 30% | 20% |
| Schoten op doel 5,5+ | 10% | 20% | 15% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 20% | 10% |
Schoten per speler
Samsunspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Mouandilmadji | 3 | 0.5 | 2 |
| M. Bayo | 1.5 | 0.7 | 6 |
| F. Kaya | 1.3 | 0.5 | 4 |
| C. Yüksel | 1.1 | 0.5 | 8 |
| E. Kılınç | 1.1 | 0.4 | 8 |
| L. Tómasson | 1 | 0.4 | 10 |
| T. Coulibaly | 1 | 0.4 | 5 |
| A. Makoumbou | 1 | — | 1 |
Konyaspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| B. Kramer | 2 | 0.5 | 2 |
| D. Türüç | 1.7 | 0.6 | 10 |
| J. Muleka | 1.2 | 0.4 | 10 |
| Diogo Gonçalves | 0.9 | 0.4 | 9 |
| R.Tóth | 0.9 | 0.6 | 9 |
| M. İbrahimoğlu | 0.6 | 0.1 | 10 |
| Mostafa Mohamed | 0.6 | — | 7 |
| E. Colley | 0.6 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
13.3
10.8
Samsunspor
Konyaspor
Schoten op doel
3.3
3.3
Samsunspor
Konyaspor
Onderlinge resultaten Samsunspor - Konyaspor
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 05/04/2026 | Samsunspor - Konyaspor | 2-2 | ✓ | 4 |
| 02/11/2025 | Konyaspor - Samsunspor | 1-3 | ✓ | 4 |
| 16/02/2025 | Konyaspor - Samsunspor | 0-1 | ✗ | 1 |
| 14/09/2024 | Samsunspor - Konyaspor | 0-1 | ✗ | 1 |
| 12/05/2024 | Konyaspor - Samsunspor | 3-0 | ✗ | 3 |
| 21/12/2023 | Samsunspor - Konyaspor | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 5 | Kasimpasa | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 7 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 8 | Kocaelispor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 16 |
| 9 | Göztepe | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 17 | +4 | 15 |
| 10 | Başakşehir | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 16 | +1 | 14 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 | -16 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 28 | -25 | 3 |