VWVVV
Venezia
Venezia - UdineseUitslag, statistieken & xG
VVVGV
Udinese
Statistieken en doelpuntenmakers
Venezia
53'
Toma Bašić
65'
Enrique Pérez Muñoz
2 - 1
Rust (0 - 0)
Udinese
57'
Matias Moreno
1.53
xG
1.54
46%
Balbezit
54%
15
Schoten
13
4
Schoten op doel
5
11
Schoten naast
8
3
Hoekschoppen
7
11
Overtredingen
6
4
Buitenspel
3
1
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
5 wedstrijden3.8
Avg Goals
80%
BTTS
100%
Over 1.5
100%
Over 2.5
40%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Venezia | Statistiek | Udinese |
|---|---|---|
| 0.6 | ⚽ Doelpunten | 1.1 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 2.3 |
| 1.49 | ⚡ xG | 1.53 |
| 13.6 | 🔫 Schoten | 14.7 |
| 4 | 🎯 Schoten op doel | 4.4 |
| 4 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 30% | 🤝 BTTS | 60% |
| 30% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 10% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 9.6 | 🟨 Overtredingen | 11.3 |
Venezia
10 gespeeld · 3 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVVV | 0.60 |
| Thuis | VVVWV | 0.60 |
| Uit | VVVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 20% | 0% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.6 | 2.6 |
| Voor | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Tegen | 2 | 2 | 2 |
| BTTS | 30% | 20% | 40% |
| De '0' | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 60% | 60% | 60% |
| xG | 1.49 | 1.53 | 1.44 |
| xG tegen | 1.82 | 1.92 | 1.72 |
Udinese
10 gespeeld · 5 pts · #19
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVGV | 0.20 |
| Thuis | VVVVV | 0.17 |
| Uit | WVVG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 10% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 3.4 | 3 | 4 |
| Voor | 1.1 | 0.67 | 1.75 |
| Tegen | 2.3 | 2.33 | 2.25 |
| BTTS | 60% | 50% | 75% |
| De '0' | 10% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 40% | 50% | 25% |
| xG | 1.53 | 1.61 | 1.41 |
| xG tegen | 1.71 | 1.72 | 1.7 |
Voorspellingen voor Venezia – Udinese
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Venezia wint FT Resultaat | 38% | 2.64 | 2.30 | -12.75 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.84 | 3.40 | -11.41 | Nee |
| Udinese wint FT Resultaat | 36% | 2.78 | 3.15 | +13.43 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.56 | 1.29 | -17.45 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 62% | 1.61 | 1.62 | +0.54 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.02 | -3.74 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.27 | +4.76 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 60% | 1.68 | 1.78 | +6.25 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 37% | 2.68 | 2.80 | +4.50 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 20% | 4.99 | 5.56 | +11.37 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 17.76 | 8.60 | -51.58 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 18% | 5.71 | 4.03 | -29.43 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 40% | 2.48 | 1.90 | -23.41 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 63% | 1.60 | 1.40 | -12.25 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.10 | -12.03 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 63% | 1.59 | 1.67 | +5.18 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 37% | 2.70 | 2.25 | -16.71 | Nee |
| BTTS & Winst Venezia Combinatie | 22% | 4.59 | 4.29 | -6.61 | Nee |
| BTTS & Winst Udinese Combinatie | 21% | 4.81 | 5.60 | +16.42 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 36% | 2.80 | 1.30 | -53.59 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 23% | 4.29 | 1.57 | -63.42 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 14% | 7.14 | 2.00 | -72.00 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 8% | 12.66 | 2.75 | -78.28 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 4% | 24.39 | 3.60 | -85.24 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 64% | 1.56 | 3.20 | +105.76 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 77% | 1.30 | 2.25 | +72.58 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 86% | 1.16 | 1.73 | +48.78 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 92% | 1.09 | 1.40 | +28.94 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 96% | 1.04 | 1.22 | +17.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Venezia Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.59 | – | – | Nee |
| Udinese Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.80 | – | – | Nee |
| Venezia scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.07 | 1.85 | -10.46 | Nee |
| Udinese scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.12 | 2.17 | +2.21 | Ja |
| Venezia wint nil Win to Nil | 16% | 6.19 | 4.00 | -35.33 | Nee |
| Udinese wint nil Win to Nil | 15% | 6.57 | 6.00 | -8.68 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Udinese
Advies: Double chance : draw or Udinese
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.60
VORM LAATSTE 5
0.20
0.60
H2H LAATSTE 5
2.40
0.60
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.49
XG (THUIS/UIT)
1.53
2.02
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.61
4.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.4
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
20%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Venezia | Udinese | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 2.5 | 30% | 60% | 45% |
| Over 3.5 | 30% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 30% | 25% |
| BTTS | 30% | 60% | 45% |
| BTTS & Win | 21.8% | 20.8% | 21.3% |
| BTTS & Draw | 0% | 10% | 10% |
| BTTS & Over 2.5 | 51% | 51% | 51% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Trends
- Venezia pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 3 punten, gemiddeld 0.6 punt per wedstrijd, met BTTS in slechts 1 van die wedstrijden en in totaal 2 goals gemaakt.
- Venezia heeft het aanvallend lastig en bleef in 3 van de laatste 5 wedstrijden zonder doelpunt.
- Venezia bleef dit seizoen in 6 wedstrijden droog (60%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 2 goals.
- In slechts 1 van Venezia’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams en daarin wonnen ze 1 keer; dit seizoen viel BTTS in 3/10 duels.
- Venezia moet aanvallend beter, want het scoorde niet in de laatste 3 wedstrijden; in de laatste 5 duels maakten ze 2 goals en dit seizoen komen ze uit op 0.6 goal per wedstrijd.
Trends
- Udinese pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd, en BTTS viel maar in 2 van die wedstrijden, met 3 goals in die reeks.
- Udinese wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Udinese: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren.
- Udinese bleef dit seizoen al 4 keer droog staan (40% van de wedstrijden) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Udinese scoorden beide teams, Udinese won er 0 van die 5, terwijl BTTS dit seizoen in totaal in 6/10 duels viel.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.6
V
V
V
W
V
Vorm – Uit
1
W
V
V
G
Venezia
Venezia
0 - 2
Inter
Venezia
1 - 0
Napoli
Venezia
0 - 2
Lazio
Venezia
2 - 4
Fiorentina
Venezia
0 - 2
Lecce
Udinese
Parma
0 - 0
Udinese
Torino
2 - 1
Udinese
Inter
5 - 3
Udinese
Monza
2 - 3
Udinese
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Akor Adams
xG 4.07
Goals 2
-2.07
John Yeboah Zamora
xG 2.73
Goals 1
-1.73
Antoine Hainaut
xG 1.95
Goals 2
+0.05
xG vs Goals
Jurgen Ekkelenkamp
xG 3.38
Goals 3
-0.38
Hassane Kamara
xG 2.46
Goals 2
-0.46
Idrissa Gueye
xG 1.47
Goals 1
-0.47
Gaat Venezia scoren?
40%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Venezia scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Udinese scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Udinese scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Venezia | Udinese |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 30% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 30% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Venezia | Udinese |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 70% | 70% |
| Over 2.5 | 30% | 30% |
| Over 3.5 | 10% | 20% |
| Over 4.5 | 5% | 8% |
| Clean Sheets | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Stanković
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Okoye
1.6
Tg/Wedstrijd
16
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Venezia | Udinese | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 75% | 78% |
| Over 7 | 80% | 50% | 65% |
| Over 8 | 60% | 50% | 55% |
| Over 9 | 20% | 25% | 23% |
| Over 10 | 20% | 25% | 23% |
| Over 11 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 4 + 4.5 = 8.5
Hoekschoppen analyse
Venezia
| Overall | 4 |
| Thuis | 3.4 |
| Uit | 4.6 |
Verwacht totaal
8.5
hoekschoppen
Udinese
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 5.33 |
| Uit | 3.25 |
Blessures & schorsingen Venezia
A. AdoranteHernia
B. FranjicSchouderblessure
M. SverkoHeupblessure
T. CorreiaTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
Blessures & schorsingen Udinese
D. AlabaKuitblessure
I. GueyeEnkelblessure
V. BayoTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
O. SoletTwijfelachtig: Spierblessure
A. ZanoliTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Venezia
A. Adams
2
Doelpunten
0
Assists
2.6
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – Udinese
J. Ekkelenkamp
3
Doelpunten
1
Assists
1.6
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Venezia | Udinese | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.60 | 14.70 | 14.15 |
| Schotconversie | 4% | 7% | 6% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.00 | 4.40 | 4.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.60 | 10.30 | 9.95 |
| Schoten per goal | 22.67 | 13.36 | 18.02 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 60% | 55% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 70% | 70% |
| Schoten op doel 4,5+ | 30% | 70% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 20% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 10% | 10% |
Schoten per speler
Venezia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Adams | 2.6 | 1.3 | 10 |
| J. Yeboah | 2.1 | 0.7 | 10 |
| M. Dagasso | 1.5 | — | 2 |
| A. Hainaut | 1.1 | 0.3 | 10 |
| B. Franjić | 1 | 1 | 2 |
| G. Busio | 1 | 0.2 | 6 |
| Kike Pérez | 0.9 | 0.3 | 10 |
| T. Bašić | 0.7 | 0.3 | 7 |
Udinese
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| I. Gueye | 2.5 | 1.3 | 4 |
| N. Zaniolo | 2.2 | 0.2 | 5 |
| J. Ekkelenkamp | 1.6 | 0.6 | 10 |
| K. Davis | 1.6 | 0.6 | 9 |
| H. Kamara | 1.2 | 0.7 | 10 |
| M. Palma | 1.2 | 0.6 | 5 |
| G. Vinciati | 1 | — | 1 |
| M. Vojvoda | 0.8 | 0.2 | 10 |
Schoten
Totaal schoten
13.6
14.7
Venezia
Udinese
Schoten op doel
4
4.4
Venezia
Udinese
Onderlinge resultaten Venezia - Udinese
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/09/2026 | Udinese - Venezia | 2-1 | ✓ | 3 |
| 01/02/2025 | Udinese - Venezia | 3-2 | ✓ | 5 |
| 30/10/2024 | Venezia - Udinese | 3-2 | ✓ | 5 |
| 10/04/2022 | Venezia - Udinese | 1-2 | ✓ | 3 |
| 27/08/2021 | Udinese - Venezia | 3-0 | ✗ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 14 | +10 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 9 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 10 | Torino | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 16 | -2 | 13 |
| 11 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 12 | Cagliari | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 15 | -6 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 20 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | 21 | -10 | 9 |
| 15 | Parma | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | -7 | 8 |
| 16 | Fiorentina | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 10 | 2 | 2 | 6 | 16 | 26 | -10 | 8 |
| 18 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 19 | Udinese | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 23 | -12 | 5 |
| 20 | Venezia FC | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 20 | -14 | 3 |