VVVVV
Gaziantep FK
Gaziantep FK - KasımpaşaStatistieken, H2H & xG
GVWWG
Kasımpaşa
Head to Head
15 wedstrijden3.67
Avg Goals
67%
BTTS
93%
Over 1.5
80%
Over 2.5
53%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Gaziantep FK | Statistiek | Kasımpaşa |
|---|---|---|
| 0.9 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 1.7 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.39 | ⚡ xG | 1.34 |
| 13.6 | 🔫 Schoten | 12.9 |
| 3.9 | 🎯 Schoten op doel | 4.2 |
| 4.2 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 50% | 🤝 BTTS | 70% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 0% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 43% |
| 12.2 | 🟨 Overtredingen | 15.8 |
Gaziantep FK
10 gespeeld · 8 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | 0.80 |
| Thuis | GVGVV | 0.40 |
| Uit | WWVVV | 1.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 0% | 40% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.4 | 2.8 |
| Voor | 0.9 | 0.6 | 1.2 |
| Tegen | 1.7 | 1.8 | 1.6 |
| BTTS | 50% | 60% | 40% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 40% | 40% | 40% |
| xG | 1.39 | 1.46 | 1.32 |
| xG tegen | 1.46 | 1.24 | 1.69 |
Kasımpaşa
10 gespeeld · 17 pts · #5
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWWG | 1.60 |
| Thuis | GGGWG | 1.40 |
| Uit | WGWVW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 20% | 60% |
| Gem. goals | 2.6 | 3 | 2.2 |
| Voor | 1.5 | 1.8 | 1.2 |
| Tegen | 1.1 | 1.2 | 1 |
| BTTS | 70% | 80% | 60% |
| De '0' | 30% | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| xG | 1.34 | 1.59 | 1.09 |
| xG tegen | 1.55 | 1.34 | 1.76 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Kasımpaşa
Advies: Double chance : draw or Kasımpaşa
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.60
2.20
H2H LAATSTE 5
0.40
0.40
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.39
XG (THUIS/UIT)
1.34
1.29
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.41
3.9
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.2
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
40%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Gaziantep FK | Kasımpaşa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 40% | 30% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 50% | 70% | 60% |
| BTTS & Win | 21.1% | 13.3% | 17.2% |
| BTTS & Draw | 10% | 40% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.7% | 40.7% | 40.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Trends
- Gaziantep FK pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten, gemiddeld 0 punten per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en in totaal 2 goals gemaakt.
- In de laatste 5 wedstrijden van Gaziantep FK vielen er telkens 2 goals of meer.
- Gaziantep FK wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Gaziantep FK: in 3 van de laatste 5 duels kwamen ze niet tot scoren.
- Gaziantep FK bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (40%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 2 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 duels van Gaziantep FK scoorden beide teams, Gaziantep FK won er 0 van die 5, en dit seizoen staat BTTS op 5/10 wedstrijden.
Trends
- Kasımpaşa pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 8 punten, gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en 8 goals in totaal.
- Kasımpaşa scoort uit makkelijk: in de laatste 5 uitwedstrijden vonden ze telkens het net, kan Gaziantep FK die reeks stoppen?
- Kasımpaşa is in vorm en is nu 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Kasımpaşa wil het goede gevoel vasthouden tegen Gaziantep FK: in de laatste 5 duels verloren ze maar 1 keer, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Kasımpaşa viel BTTS 3 keer; dit seizoen gebeurde dat in 7 duels (70% van alle wedstrijden) met Kasımpaşa.
- Kasımpaşa lijkt ook vandaag te scoren: ze troffen in de laatste 4 wedstrijden het net en maakten 8 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
0.4
G
V
G
V
V
Vorm – Uit
2
W
G
W
V
W
Gaziantep FK
Gaziantep FK
1 - 3
BB Erzurumspor
Gaziantep FK
0 - 3
Çorum Belediyespor
Gaziantep FK
0 - 0
Fenerbahçe
Gaziantep FK
1 - 2
Rizespor
Gaziantep FK
1 - 1
Alanyaspor
Kasımpaşa
Eyüpspor
0 - 1
Kasımpaşa
Galatasaray
3 - 1
Kasımpaşa
Gençlerbirliği
1 - 2
Kasımpaşa
İstanbul Başakşehir
1 - 1
Kasımpaşa
Çorum Belediyespor
0 - 1
Kasımpaşa
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Deian Sorescu
xG 2.97
Goals 2
-0.97
Kacper Kozłowski
xG 2.69
Goals 2
-0.69
Serdar Dursun
xG 1.39
Goals 1
-0.39
xG vs Goals
Adrian Benedyczak
xG 6.30
Goals 6
-0.30
Cláudio Winck
xG 2.49
Goals 2
-0.49
Güven Yalcin
xG 1.87
Goals 2
+0.13
Gaat Gaziantep FK scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Gaziantep FK scoort.
40%
clean sheet uit
Gaat Kasımpaşa scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Kasımpaşa scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Gaziantep FK | Kasımpaşa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 10% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Gaziantep FK | Kasımpaşa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 70% |
| Over 1.5 | 70% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 9% | 3% |
| Over 4.5 | 3% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
K. Tobiasz
1.67
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Gianniotis
1.1
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Gaziantep FK | Kasımpaşa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 100% | 90% |
| Over 7 | 60% | 80% | 70% |
| Over 8 | 40% | 60% | 50% |
| Over 9 | 40% | 40% | 40% |
| Over 10 | 40% | 40% | 40% |
| Over 11 | 40% | 20% | 30% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
| Over 13 | 20% | 20% | 20% |
| Over 14 | 0% | 20% | 10% |
Verwacht totaal: 4.2 + 4.2 = 8.4
Hoekschoppen analyse
Gaziantep FK
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 5.6 |
| Uit | 2.8 |
Verwacht totaal
8.4
hoekschoppen
Kasımpaşa
| Overall | 4.2 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 3.6 |
Blessures & schorsingen Gaziantep FK
F. BavukHamstringblessure
N. SangareRugblessure
S. DursunTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
S. HansenTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
A. KizildagTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
U. MelekeTwijfelachtig: Blessure
O. OzcicekTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
K. TobiaszTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
Blessures & schorsingen Kasımpaşa
K. CorekciAchillespeesblessure
G. FrimpongBlessure
F. DiabateTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
A. KarapoTwijfelachtig: Blessure
K. MouangaTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
M. OuanesTwijfelachtig: Spierblessure
Topscorer – Gaziantep FK
D. Sorescu
2
Doelpunten
0
Assists
1.9
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorer – Kasımpaşa
A. Benedyczak
6
Doelpunten
2
Assists
2.9
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Gaziantep FK | Kasımpaşa | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.60 | 12.90 | 13.25 |
| Schotconversie | 7% | 12% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.90 | 4.20 | 4.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.70 | 8.70 | 9.20 |
| Schoten per goal | 15.11 | 8.60 | 11.86 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 60% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 60% | 70% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 50% | 55% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 50% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 30% | 30% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 30% | 30% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 50% | 55% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 30% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 10% | 20% | 15% |
Schoten per speler
Gaziantep FK
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Kulašin | 2 | 1 | 1 |
| D. Sorescu | 1.9 | 0.6 | 10 |
| D. Camara | 1.4 | 0.8 | 9 |
| J. Bacuna | 1.2 | 0.4 | 5 |
| K. Kozłowski | 1.2 | 0.7 | 10 |
| S. Dursun | 1 | 0.6 | 7 |
| H. Dervişoğlu | 0.9 | 0.3 | 7 |
| K. Gassama | 0.6 | 0.4 | 5 |
Kasımpaşa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Benedyczak | 2.9 | 1.4 | 10 |
| Cláudio Winck | 1.5 | 0.6 | 10 |
| A. Kol | 1.2 | 0.3 | 9 |
| Elson Mendes | 0.9 | 0.6 | 10 |
| K. Demirbay | 0.9 | 0.2 | 9 |
| G. Yalçın | 0.8 | 0.2 | 10 |
| F. Diabaté | 0.7 | 0.3 | 3 |
| J. Rak-Sakyi | 0.7 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
13.6
12.9
Gaziantep FK
Kasımpaşa
Schoten op doel
3.9
4.2
Gaziantep FK
Kasımpaşa
Onderlinge resultaten Gaziantep FK - Kasımpaşa
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/02/2026 | Gaziantep FK - Kasımpaşa | 2-1 | ✓ | 3 |
| 30/08/2025 | Kasımpaşa - Gaziantep FK | 2-3 | ✓ | 5 |
| 24/05/2025 | Gaziantep FK - Kasımpaşa | 2-2 | ✓ | 4 |
| 05/01/2025 | Kasımpaşa - Gaziantep FK | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/04/2024 | Gaziantep FK - Kasımpaşa | 2-0 | ✗ | 2 |
| 03/12/2023 | Kasımpaşa - Gaziantep FK | 4-2 | ✓ | 6 |
| 02/04/2023 | Gaziantep FK - Kasımpaşa | 0-3 | ✗ | 3 |
| 01/10/2022 | Kasımpaşa - Gaziantep FK | 1-0 | ✗ | 1 |
| 03/04/2022 | Kasımpaşa - Gaziantep FK | 2-1 | ✓ | 3 |
| 08/02/2022 | Kasımpaşa - Gaziantep FK | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 5 | Kasimpasa | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 7 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 8 | Kocaelispor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 16 |
| 9 | Göztepe | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 17 | +4 | 15 |
| 10 | Başakşehir | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 16 | +1 | 14 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | 16 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 18 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 | -16 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 28 | -25 | 3 |