GVWWV
Villarreal
Villarreal - PSGStatistieken, H2H & xG
WWWWW
PSG
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Villarreal | Statistiek | PSG |
|---|---|---|
| 2 | ⚽ Doelpunten | 3.1 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.95 | ⚡ xG | 2.51 |
| 16.7 | 🔫 Schoten | 21.3 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 10 |
| 6.2 | 🚩 Corners | 4.6 |
| 60% | 🤝 BTTS | 80% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 80% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 20% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 50% |
| 60% | ⚽ Balbezit | 64% |
| 10 | 🟨 Overtredingen | 7.6 |
Villarreal
10 wedstrijden (laatste 10) · 16 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWWV | 1.40 |
| Thuis | VWWGV | 1.40 |
| Uit | WVVWW | 1.80 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 40% | 60% |
| Gem. goals | 3.2 | 2.4 | 4 |
| Voor | 2 | 1.4 | 2.6 |
| Tegen | 1.2 | 1 | 1.4 |
| BTTS | 60% | 60% | 60% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 30% | 40% | 20% |
| xG | 1.95 | 1.92 | 1.98 |
| xG tegen | 1.23 | 1.23 | 1.22 |
PSG
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | VWWWW | 2.40 |
| Uit | WWWWW | 3.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 80% | 100% |
| Gem. goals | 4.2 | 4.4 | 4 |
| Voor | 3.1 | 3.2 | 3 |
| Tegen | 1.1 | 1.2 | 1 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.51 | 2.76 | 2.26 |
| xG tegen | 1.44 | 1.07 | 1.81 |
Voorspellingen voor Villarreal – PSG
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal wint FT Resultaat | 45% | 2.22 | 4.50 | +102.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 4.40 | – | Nee |
| PSG wint FT Resultaat | 95% | 1.05 | 1.65 | +56.75 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 45% | 2.22 | 2.18 | -1.90 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 95% | 1.05 | 1.17 | +11.15 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 90% | 1.11 | 1.00 | -10.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.06 | +6.00 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.36 | +36.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.91 | +91.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 2.95 | +147.80 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 10% | 10.00 | 11.60 | +16.00 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 0% | – | 7.50 | – | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 0% | – | 3.20 | – | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 0% | – | 1.97 | – | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 1.39 | -77.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 100% | 1.00 | 1.44 | +44.00 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 0% | – | 2.75 | – | Nee |
| BTTS & Winst Villarreal Combinatie | 40% | 2.50 | 6.63 | +165.20 | Ja |
| BTTS & Winst PSG Combinatie | 70% | 1.43 | 2.47 | +72.90 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 86% | 1.17 | – | – | Nee |
| Corners Over 8.5 | 77% | 1.30 | 1.36 | +4.45 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 66% | 1.52 | 1.67 | +10.05 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 54% | 1.85 | 2.17 | +17.18 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 42% | 2.38 | – | – | Nee |
| Corners Under 8.5 | 23% | 4.31 | 2.80 | -35.04 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 34% | 2.93 | 2.03 | -30.78 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 46% | 2.17 | 1.58 | -27.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| PSG Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Villarreal wint nil Win to Nil | 9% | 11.11 | 11.00 | -1.00 | Nee |
| PSG wint nil Win to Nil | 19% | 5.26 | 3.70 | -29.70 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Paris Saint Germain
Advies: Combo Double chance : draw or Paris Saint Germain and +2.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
3.00
1.40
THUIS-/UIT PPG
3.00
1.95
XG (THUIS/UIT)
2.51
1.23
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
10.0
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Villarreal | PSG | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 70% | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 4.5 | 20% | 40% | 30% |
| BTTS | 60% | 80% | 70% |
| BTTS & Win | 40% | 70% | 55% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 80% | 70% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 0% | 10% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.4
V
W
W
G
V
Vorm – Uit
3
W
W
W
W
W
Villarreal
Villarreal
0 - 1
Espanyol
Villarreal
0 - 0
Elche
Villarreal
3 - 1
Napoli
Villarreal
3 - 1
Levante
Villarreal
1 - 2
Real Betis
PSG
Le Havre
1 - 5
PSG
Strasbourg
1 - 3
PSG
Manchester City
2 - 4
PSG
Marseille
1 - 2
PSG
Brest
0 - 1
PSG
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Sergi Cardona
xG 2.72
Goals 2
-0.72
Pape Gueye
xG 0.56
Goals 2
+1.44
Gerard Moreno
xG 0.36
Goals 1
+0.64
xG vs Goals
Ferran Torres
xG 10.94
Goals 5
-5.94
Vitinha
xG 4.41
Goals 2
-2.41
Nuno Mendes
xG 0.78
Goals 0
-0.78
Gaat Villarreal scoren?
60%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Villarreal scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat PSG scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSG scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Villarreal | PSG |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 100% |
| Over 1.5 | 70% | 90% |
| Over 2.5 | 70% | 80% |
| Over 3.5 | 50% | 60% |
| Over 4.5 | 20% | 40% |
| Niet gescoord | 10% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Villarreal | PSG |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 80% |
| Over 1.5 | 20% | 30% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 3% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 20% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
P. Gulácsi
0.75
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
3
Clean Sheets
Keeper
M. Safonov
0.4
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
7
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Villarreal | PSG | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 60% | 60% | 60% |
| Over 9 | 60% | 40% | 50% |
| Over 10 | 40% | 20% | 30% |
| Over 11 | 20% | 20% | 20% |
| Over 12 | 20% | 20% | 20% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 6.2 + 4.6 = 10.8
Hoekschoppen analyse
Villarreal
| Overall | 6.2 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 5.4 |
Verwacht totaal
10.8
hoekschoppen
PSG
| Overall | 4.6 |
| Thuis | 5.2 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Villarreal
I. AkhomachTwijfelachtig: Spierblessure
J. FoythTwijfelachtig: Spierblessure
G. MorenoTwijfelachtig: Blessure
N. SalibaTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen PSG
O. DembeleBovenbeenblessure
K. KvaratskheliaKnieblessure
A. LongoniBlessure
MarquinhosBovenbeenblessure
N. MendesSpierblessure
Topscorer – Villarreal
G. Mikautadze
4
Doelpunten
0
Assists
1.6
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorer – PSG
Ferran Torres
5
Doelpunten
1
Assists
2.3
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Villarreal | PSG | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.70 | 21.30 | 19.00 |
| Schotconversie | 12% | 15% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.10 | 10.00 | 8.05 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.60 | 11.30 | 10.95 |
| Schoten per goal | 8.35 | 6.87 | 7.61 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 11,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 12,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 13,5 schoten | 100% | 100% | 100% |
| Meer dan 14,5 schoten | 70% | 100% | 85% |
| Meer dan 15,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 100% | 95% |
| Schoten op doel 4,5+ | 60% | 100% | 80% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 100% | 75% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 100% | 75% |
Schoten per speler
Villarreal
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| T. Buchanan | 2.3 | 0.5 | 6 |
| Pape Gueye | 1.8 | 0.6 | 8 |
| T. Oluwaseyi | 1.7 | 0.8 | 6 |
| Alberto Moleiro | 1.6 | 0.6 | 10 |
| G. Mikautadze | 1.6 | 1.3 | 9 |
| Logan Costa | 1.5 | — | 2 |
| Ayoze Pérez | 1.3 | 0.6 | 9 |
| N. Pépé | 1.3 | 0.5 | 4 |
PSG
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Dembélé | 3.3 | 1.4 | 7 |
| D. Doué | 2.5 | 1.3 | 8 |
| Ferran Torres | 2.3 | 1.5 | 10 |
| K. Kvaratskhelia | 2.3 | 1.1 | 7 |
| A. Hakimi | 2 | 1.1 | 9 |
| Fabián Ruiz | 1.6 | 0.9 | 8 |
| M. Akliouche | 1.3 | 0.7 | 10 |
| João Neves | 1.3 | 0.5 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
16.7
21.3
Villarreal
PSG
Schoten op doel
6.1
10
Villarreal
PSG