WWWGG
Roma
Roma - GenoaStatistieken, H2H & xG
VVGVW
Genoa
Head to Head
35 wedstrijden3.11
Avg Goals
60%
BTTS
77%
Over 1.5
60%
Over 2.5
43%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Roma | Statistiek | Genoa |
|---|---|---|
| 2.33 | ⚽ Doelpunten | 0.83 |
| 0.5 | 🥅 Tegengoals | 1.83 |
| 2.08 | ⚡ xG | 1.2 |
| 18.7 | 🔫 Schoten | 11.5 |
| 6.2 | 🎯 Schoten op doel | 3.2 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 4.7 |
| 33% | 🤝 BTTS | 67% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 67% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 54% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 12.3 | 🟨 Overtredingen | 10.2 |
Roma
6 gespeeld · 14 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGG | 2.20 |
| Thuis | WWG | 2.33 |
| Uit | WWG | 2.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 67% | 67% |
| Gem. goals | 2.83 | 3.67 | 2 |
| Voor | 2.33 | 2.67 | 2 |
| Tegen | 0.5 | 1 | — |
| BTTS | 33% | 67% | 0% |
| De '0' | 67% | 33% | 100% |
| Niet gescoord | 17% | 0% | 33% |
| xG | 2.08 | 2.62 | 1.55 |
| xG tegen | 1.23 | 1.18 | 1.27 |
Genoa
6 gespeeld · 4 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGVW | 0.80 |
| Thuis | VVGW | 1.00 |
| Uit | VV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 25% | 0% |
| Gem. goals | 2.66 | 3 | 2 |
| Voor | 0.83 | 1 | 0.5 |
| Tegen | 1.83 | 2 | 1.5 |
| BTTS | 67% | 75% | 50% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 25% | 50% |
| xG | 1.2 | 1.24 | 1.13 |
| xG tegen | 1.68 | 2 | 1.04 |
Voorspellingen voor Roma – Genoa
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma wint FT Resultaat | 60% | 1.67 | 1.52 | -9.13 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.57 | 4.26 | -6.71 | Nee |
| Genoa wint FT Resultaat | 18% | 5.46 | 6.20 | +13.55 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 82% | 1.22 | 1.25 | +2.11 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 40% | 2.49 | 2.38 | -4.30 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.05 | 1.02 | -2.63 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.18 | +0.54 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 64% | 1.55 | 1.70 | +9.33 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 42% | 2.37 | 2.89 | +22.10 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 24% | 4.17 | 5.25 | +25.84 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 22.03 | 13.00 | -40.98 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 15% | 6.76 | 4.10 | -39.32 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 36% | 2.80 | 1.99 | -28.98 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.44 | -16.84 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 76% | 1.32 | 1.11 | -15.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.63 | 1.82 | +11.50 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.58 | 1.90 | -26.40 | Nee |
| BTTS & Winst Roma Combinatie | 32% | 3.08 | 3.33 | +8.19 | Ja |
| BTTS & Winst Genoa Combinatie | 11% | 8.76 | 11.00 | +25.62 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 80% | 1.25 | 1.31 | +4.41 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 69% | 1.45 | 1.57 | +8.17 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 57% | 1.76 | 1.99 | +12.83 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 44% | 2.26 | 2.57 | +13.59 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 33% | 3.07 | 3.48 | +13.45 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 20% | 4.93 | 2.90 | -41.13 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 31% | 3.22 | 2.20 | -31.58 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 43% | 2.31 | 1.74 | -24.66 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 56% | 1.79 | 1.42 | -20.76 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 67% | 1.48 | 1.22 | -17.77 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Roma Clean Sheet Clean Sheet | 32% | 3.14 | – | – | Nee |
| Genoa Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 8.75 | – | – | Nee |
| Roma scoort eerst Eerste Goal | 63% | 1.58 | 1.43 | -9.77 | Nee |
| Genoa scoort eerst Eerste Goal | 33% | 3.00 | 3.05 | +1.56 | Ja |
| Roma wint nil Win to Nil | 27% | 3.66 | 2.60 | -29.02 | Nee |
| Genoa wint nil Win to Nil | 7% | 14.51 | 10.00 | -31.11 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: AS Roma
Advies: Winner : AS Roma
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
50%
WINSTKANS
0%
2.20
VORM LAATSTE 5
0.80
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
2.33
THUIS-/UIT PPG
0.00
2.08
XG (THUIS/UIT)
1.20
1.55
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.43
6.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.2
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Roma | Genoa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 1.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 50% | 58.5% |
| Over 3.5 | 50% | 17% | 33.5% |
| Over 4.5 | 0% | 17% | 17% |
| BTTS | 33% | 67% | 50% |
| BTTS & Win | 32.5% | 11.4% | 22% |
| BTTS & Draw | 17% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 51.3% | 51.3% | 51.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 0% | 33% |
Trends
- Roma pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Roma scoorde 10 keer.
- Roma is de laatste 3 thuiswedstrijden ongeslagen.
- Roma kan met vertrouwen op een goal mikken en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd scoort.
- Roma zit in de lift met 6 wedstrijden op rij zonder nederlaag en won 3 van de laatste 5 duels.
- Roma hield in de laatste 5 wedstrijden 3 keer de nul en kreeg in die periode 3 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 4 clean sheets.
- Roma is in de laatste 5 wedstrijden tegen Genoa ongeslagen met 3 zeges en 2 gelijke spelen, en maakte daarin 10 goals.
Trends
- Genoa pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 5 goals in totaal.
- Er kunnen zomaar een paar goals vallen, want de laatste 4 wedstrijden van Genoa eindigden allemaal met 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Genoa scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Genoa.
- Genoa lijkt vandaag te gaan scoren: het team trof in de laatste 4 wedstrijden het net en maakte 5 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
W
G
Vorm – Uit
0
V
V
Roma
Roma
2 - 2
Inter
Roma
2 - 1
Atalanta
Roma
4 - 0
Fiorentina
Genoa
Parma
2 - 1
Genoa
Lazio
1 - 0
Genoa
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Donyell Malen
xG 5.30
Goals 6
+0.70
Matías Soulé
xG 2.59
Goals 2
-0.59
Kouadio Kone
xG 1.75
Goals 2
+0.25
xG vs Goals
Milutin Osmajić
xG 2.34
Goals 3
+0.66
Junior Messias
xG 1.50
Goals 1
-0.50
Johan Vásquez
xG 0.84
Goals 1
+0.16
Gaat Roma scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Roma scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Genoa scoren?
33%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Genoa scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Roma | Genoa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 83% |
| Over 2.5 | 67% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 17% |
| Over 4.5 | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 17% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Roma | Genoa |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 33% | 100% |
| Over 1.5 | 17% | 50% |
| Over 2.5 | 1% | 17% |
| Over 3.5 | 0% | 17% |
| Over 4.5 | 0% | 4% |
| Clean Sheets | 67% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Svilar
0.6
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
J. Bijlow
1.83
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Roma | Genoa | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 33% | 50% | 42% |
| Over 7 | 33% | 0% | 17% |
| Over 8 | 33% | 0% | 17% |
| Over 9 | 33% | 0% | 17% |
| Over 10 | 33% | 0% | 17% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 5.17 + 4.67 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Roma
| Overall | 5.17 |
| Thuis | 6.67 |
| Uit | 3.67 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Genoa
| Overall | 4.67 |
| Thuis | 5.25 |
| Uit | 3.5 |
Blessures & schorsingen Roma
M. BahKnieblessure
D. MalenRode kaart (geschorst)
M. SvilarTeenblessure
B. CristanteTwijfelachtig: Knieblessure
P. DybalaTwijfelachtig: Blessure
M. KoneTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Genoa
L. ColomboEnkelblessure
E. HavelEnkelblessure
F. MeichtrySpierblessure
D. SowBlessure
L. VenturinoKnieblessure
AmorimTwijfelachtig: Buiten de wedstrijdselectie
S. OtoaTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Roma
D. Malen
6
Doelpunten
0
Assists
2.8
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Genoa
M. Osmajić
3
Doelpunten
1
Assists
1.4
Schoten/W
0.6
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Roma | Genoa | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18.67 | 11.50 | 15.09 |
| Schotconversie | 13% | 7% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.17 | 3.17 | 4.67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.50 | 8.33 | 10.42 |
| Schoten per goal | 8.00 | 13.80 | 10.90 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 67% | 75% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 83% | 17% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 83% | 17% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 17% | 42% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 50% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 0% | 25% |
| Schoten op doel 6,5+ | 50% | 0% | 25% |
Schoten per speler
Roma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Dybala | 3.2 | 1 | 6 |
| D. Malen | 2.8 | 1.7 | 6 |
| M. Soulé | 2 | 1.3 | 6 |
| S. Castro | 1.8 | — | 4 |
| Rodrigo Mora | 1.8 | 0.8 | 4 |
| B. Cristante | 1 | 0.2 | 5 |
| L. Pellegrini | 1 | — | 1 |
| M. Koné | 1 | 0.5 | 6 |
Genoa
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| M. Osmajić | 1.4 | 0.6 | 5 |
| Vítinha | 1 | 0.5 | 6 |
| S. El Shaarawy | 1 | 0.7 | 3 |
| Junior Messias | 0.8 | 0.7 | 6 |
| L. Colombo | 0.8 | 0.2 | 5 |
| L. Østigård | 0.7 | 0.3 | 6 |
| J. Vásquez | 0.6 | 0.2 | 5 |
| T. Baldanzi | 0.6 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
18.7
11.5
Roma
Genoa
Schoten op doel
6.2
3.2
Roma
Genoa
Onderlinge resultaten Roma - Genoa
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 08/03/2026 | Genoa - Roma | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/12/2025 | Roma - Genoa | 3-1 | ✓ | 4 |
| 17/01/2025 | Roma - Genoa | 3-1 | ✓ | 4 |
| 15/09/2024 | Genoa - Roma | 1-1 | ✓ | 2 |
| 19/05/2024 | Roma - Genoa | 1-0 | ✗ | 1 |
| 28/09/2023 | Genoa - Roma | 4-1 | ✓ | 5 |
| 12/01/2023 | Roma - Genoa | 1-0 | ✗ | 1 |
| 05/02/2022 | Roma - Genoa | 0-0 | ✗ | 0 |
| 21/11/2021 | Genoa - Roma | 0-2 | ✗ | 2 |
| 07/03/2021 | Roma - Genoa | 1-0 | ✗ | 1 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 8 | +10 | 16 |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 3 | AS Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | +11 | 14 |
| 4 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 5 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 7 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Frosinone Calcio | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | +2 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | Genoa | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 4 |
| 18 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 16 | -11 | 0 |