VVVVV
Venezia
Venezia - NapoliStatistieken, H2H & xG
VVWGW
Napoli
Head to Head
4 wedstrijden1.25
Avg Goals
50%
Over 1.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Venezia | Statistiek | Napoli |
|---|---|---|
| 0.83 | ⚽ Doelpunten | 1.67 |
| 2.67 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.63 | ⚡ xG | 1.69 |
| 14.8 | 🔫 Schoten | 14.7 |
| 4.3 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 5.5 |
| 50% | 🤝 BTTS | 50% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 50% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 58% | ⚽ Balbezit | 50% |
| 10.7 | 🟨 Overtredingen | 9 |
Venezia
6 gespeeld · 0 pts · #20
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVV | — |
| Thuis | VVV | — |
| Uit | VVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 0% | 0% | 0% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.34 | 3.67 |
| Voor | 0.83 | 0.67 | 1 |
| Tegen | 2.67 | 2.67 | 2.67 |
| BTTS | 50% | 33% | 67% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 50% | 67% | 33% |
| xG | 1.63 | 1.79 | 1.47 |
| xG tegen | 1.74 | 1.58 | 1.89 |
Napoli
6 gespeeld · 10 pts · #8
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVWGW | 1.40 |
| Thuis | VWW | 2.00 |
| Uit | WVG | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 33% |
| Gem. goals | 2.67 | 2.34 | 3 |
| Voor | 1.67 | 1.67 | 1.67 |
| Tegen | 1 | 0.67 | 1.33 |
| BTTS | 50% | 33% | 67% |
| De '0' | 50% | 67% | 33% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.69 | 1.74 | 1.63 |
| xG tegen | 1.73 | 1.48 | 1.97 |
Voorspellingen voor Venezia – Napoli
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Venezia wint FT Resultaat | 43% | 2.35 | 4.30 | +83.01 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.14 | 3.90 | -5.73 | Nee |
| Napoli wint FT Resultaat | 33% | 3.01 | 1.72 | -42.78 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.50 | 1.25 | -16.59 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.74 | 1.20 | -31.07 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.02 | -2.17 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.18 | +2.53 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 67% | 1.49 | 1.70 | +14.10 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 45% | 2.20 | 2.94 | +33.51 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 27% | 3.75 | 5.50 | +46.57 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 4% | 24.45 | 14.50 | -40.70 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 13% | 7.63 | 4.15 | -45.59 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 33% | 3.04 | 2.22 | -27.01 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.43 | -21.94 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 73% | 1.36 | 1.11 | -18.58 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 68% | 1.46 | 1.67 | +14.15 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 32% | 3.16 | 2.07 | -34.50 | Nee |
| BTTS & Winst Venezia Combinatie | 27% | 3.73 | 8.25 | +120.94 | Ja |
| BTTS & Winst Napoli Combinatie | 22% | 4.65 | 3.33 | -28.41 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.39 | +4.53 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.79 | +13.13 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 2.62 | +32.05 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 2.78 | +5.36 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 4.80 | +29.60 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 2.55 | -36.76 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 1.97 | -27.50 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 1.57 | -22.13 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.31 | -18.65 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.15 | -16.05 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Venezia Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.03 | – | – | Nee |
| Napoli Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.31 | – | – | Nee |
| Venezia scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.94 | 2.68 | +38.29 | Ja |
| Napoli scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.21 | 1.53 | -30.84 | Nee |
| Venezia wint nil Win to Nil | 16% | 6.34 | 8.00 | +26.28 | Ja |
| Napoli wint nil Win to Nil | 12% | 8.50 | 3.10 | -63.51 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Napoli
Advies: Winner : Napoli
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
0%
WINSTKANS
50%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.40
0.25
H2H LAATSTE 5
2.50
0.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.63
XG (THUIS/UIT)
1.69
1.84
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.72
4.3
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Venezia | Napoli | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 50% | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 17% | 33.5% |
| Over 4.5 | 33% | 17% | 25% |
| BTTS | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Win | 26.8% | 21.5% | 24.2% |
| BTTS & Draw | 0% | 17% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 58% | 58% | 58% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 17% | 17% |
Trends
- Venezia pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 0 punten, gemiddeld 0 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die wedstrijden en in totaal 5 goals gemaakt.
- In de laatste 6 wedstrijden van Venezia vielen er telkens 2 goals of meer.
- Venezia won geen van de laatste 5 wedstrijden: 0 gelijke spelen en 5 nederlagen.
- Venezia hield in 2 van de laatste 5 duels de nul niet aan de goede kant en kwam niet tot scoren.
- Venezia bleef dit seizoen in 3 wedstrijden droog staan (50% van de duels) en maakte in de laatste 5 wedstrijden 5 goals.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Venezia scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 3 duels (50% van alle wedstrijden) met Venezia.
Trends
- Napoli pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 1.4 punt per wedstrijd; in 3 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Napoli scoorde 8 keer in die reeks.
- Napoli is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- In 3 van Napoli’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams (BTTS), en dit seizoen gebeurde dat in 3 duels (50% van alle wedstrijden) met Napoli.
- Napoli lijkt vandaag te scoren, want het trof in de laatste 6 wedstrijden het net en maakte 8 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
V
V
V
Vorm – Uit
1.33
W
V
G
Venezia
Venezia
0 - 2
Lazio
Venezia
2 - 4
Fiorentina
Venezia
0 - 2
Lecce
Napoli
Fiorentina
1 - 1
Napoli
Inter
3 - 2
Napoli
Genoa
0 - 2
Napoli
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Akor Adams
xG 2.32
Goals 1
-1.32
John Yeboah Zamora
xG 2.10
Goals 1
-1.10
Antoine Hainaut
xG 1.79
Goals 2
+0.21
xG vs Goals
Kevin De Bruyne
xG 2.29
Goals 3
+0.71
Rasmus Højlund
xG 1.98
Goals 2
+0.02
Matteo Politano
xG 1.02
Goals 1
-0.02
Gaat Venezia scoren?
33%
gescoord thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Venezia scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Napoli scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Napoli scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Venezia | Napoli |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 50% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 17% |
| Over 4.5 | 33% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Venezia | Napoli |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 50% |
| Over 1.5 | 100% | 33% |
| Over 2.5 | 50% | 17% |
| Over 3.5 | 17% | 2% |
| Over 4.5 | 13% | 0% |
| Clean Sheets | 0% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Stanković
2.17
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Meret
1.25
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Venezia | Napoli | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 67% | 100% | 84% |
| Over 8 | 33% | 100% | 67% |
| Over 9 | 0% | 67% | 34% |
| Over 10 | 0% | 33% | 17% |
| Over 11 | 0% | 33% | 17% |
| Over 12 | 0% | 33% | 17% |
| Over 13 | 0% | 33% | 17% |
| Over 14 | 0% | 33% | 17% |
Verwacht totaal: 4.33 + 5.5 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Venezia
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Napoli
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 5 |
Blessures & schorsingen Venezia
A. AdoranteHernia
G. BusioBovenbeenblessure
B. FranjicSchouderblessure
M. SverkoHeupblessure
A. Bella-KotchapTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
T. CorreiaTwijfelachtig: Bovenbeenblessure
P. MazzocchiTwijfelachtig: Kuitblessure
Blessures & schorsingen Napoli
A. BuongiornoKnieblessure
C. FavasuliBovenbeenblessure
A. VergaraKuitblessure
Alisson SantosTwijfelachtig: Spierblessure
F. AnguissaTwijfelachtig: Liesblessure
M. OliveraTwijfelachtig: Liesblessure
Topscorer – Venezia
A. Hainaut
2
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Napoli
K. De Bruyne
3
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Venezia | Napoli | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.83 | 14.67 | 14.75 |
| Schotconversie | 6% | 11% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.33 | 4.83 | 4.58 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.50 | 9.83 | 10.17 |
| Schoten per goal | 17.80 | 8.80 | 13.30 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 13,5 schoten | 67% | 50% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 50% | 42% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 33% | 33% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 33% | 25% |
Schoten per speler
Venezia
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Adams | 3 | 1.2 | 6 |
| J. Yeboah | 2.5 | 1 | 6 |
| A. Hainaut | 1.3 | 0.5 | 6 |
| B. Franjić | 1 | 1 | 2 |
| G. Busio | 0.8 | — | 4 |
| T. Bašić | 0.7 | 0.3 | 3 |
| A. Bella-Kotchap | 0.7 | — | 3 |
| R. Halhal | 0.7 | — | 3 |
Napoli
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Lang | 1.6 | 0.6 | 5 |
| M. Olivera | 1.5 | 0.3 | 4 |
| C. Favasuli | 1.5 | 1.5 | 2 |
| R. Højlund | 1.3 | 0.7 | 6 |
| Alisson Santos | 1.3 | 0.3 | 3 |
| David Neres | 1 | 0.3 | 4 |
| K. De Bruyne | 1 | 0.5 | 6 |
| A. Zambo Anguissa | 0.8 | 0.3 | 4 |
Schoten
Totaal schoten
14.8
14.7
Venezia
Napoli
Schoten op doel
4.3
4.8
Venezia
Napoli
Onderlinge resultaten Venezia - Napoli
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 16/03/2025 | Venezia - Napoli | 0-0 | ✗ | 0 |
| 29/12/2024 | Napoli - Venezia | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/02/2022 | Venezia - Napoli | 0-2 | ✗ | 2 |
| 22/08/2021 | Napoli - Venezia | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 8 | +10 | 16 |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 3 | AS Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | +11 | 14 |
| 4 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 5 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 7 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Frosinone Calcio | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | +2 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | Genoa | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 4 |
| 18 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 16 | -11 | 0 |