WWGVV
Strasbourg
Strasbourg - PSGStatistieken, H2H & xG
GVWWW
PSG
Head to Head
18 wedstrijden3.83
Avg Goals
78%
BTTS
94%
Over 1.5
78%
Over 2.5
44%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Strasbourg | Statistiek | PSG |
|---|---|---|
| 1.83 | ⚽ Doelpunten | 1.83 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.33 |
| 1.32 | ⚡ xG | 2.43 |
| 11.5 | 🔫 Schoten | 21.3 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 7.3 |
| 2 | 🚩 Corners | 5.7 |
| 83% | 🤝 BTTS | 83% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 17% |
| 17% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 67% |
| 11.2 | 🟨 Overtredingen | 5.7 |
Strasbourg
6 gespeeld · 7 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGVV | 1.40 |
| Thuis | WG | 2.00 |
| Uit | VWVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 50% | 25% |
| Gem. goals | 3.83 | 2.5 | 4.5 |
| Voor | 1.83 | 1.5 | 2 |
| Tegen | 2 | 1 | 2.5 |
| BTTS | 83% | 100% | 75% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 0% | 25% |
| xG | 1.32 | 1.57 | 1.19 |
| xG tegen | 1.84 | 1.65 | 1.93 |
PSG
6 gespeeld · 11 pts · #6
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVWWW | 2.00 |
| Thuis | VW | 1.50 |
| Uit | GGWW | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 50% | 50% |
| Gem. goals | 3.16 | 3.5 | 3 |
| Voor | 1.83 | 2 | 1.75 |
| Tegen | 1.33 | 1.5 | 1.25 |
| BTTS | 83% | 100% | 75% |
| De '0' | 17% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 2.43 | 2.52 | 2.38 |
| xG tegen | 1.09 | 0.82 | 1.22 |
Voorspellingen voor Strasbourg – PSG
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Strasbourg wint FT Resultaat | 25% | 4.00 | 5.80 | +44.91 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 22% | 4.49 | 5.30 | +17.91 | Ja |
| PSG wint FT Resultaat | 53% | 1.90 | 1.33 | -29.82 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 47% | 2.12 | 1.18 | -44.27 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 75% | 1.33 | 1.12 | -15.98 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.04 | 1.01 | -2.49 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.13 | 1.04 | -7.78 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 70% | 1.42 | 1.30 | -8.41 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 1.81 | -10.68 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 30% | 3.32 | 2.99 | -9.85 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 28.90 | 27.00 | -6.58 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 8.83 | 7.30 | -17.29 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 30% | 3.38 | 3.26 | -3.67 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 2.00 | +1.30 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.40 | -2.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 69% | 1.45 | 1.45 | +0.14 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 31% | 3.23 | 2.59 | -19.88 | Nee |
| BTTS & Winst Strasbourg Combinatie | 17% | 5.87 | 9.00 | +53.36 | Ja |
| BTTS & Winst PSG Combinatie | 33% | 3.01 | 2.34 | -22.24 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.37 | -15.88 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.67 | -20.34 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 2.44 | -15.33 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.74 | -35.06 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 3.82 | -42.32 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 2.63 | +1.52 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.02 | +5.65 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 1.62 | +5.79 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.35 | +3.01 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.19 | +1.03 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Strasbourg Clean Sheet Clean Sheet | 11% | 8.77 | – | – | Nee |
| PSG Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.35 | – | – | Nee |
| Strasbourg scoort eerst Eerste Goal | 39% | 2.54 | 2.92 | +14.76 | Ja |
| PSG scoort eerst Eerste Goal | 58% | 1.72 | 1.39 | -19.24 | Nee |
| Strasbourg wint nil Win to Nil | 8% | 12.59 | 15.00 | +19.15 | Ja |
| PSG wint nil Win to Nil | 20% | 5.12 | 3.10 | -39.44 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Paris Saint Germain
Advies: Double chance : draw or Paris Saint Germain
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.00
0.80
H2H LAATSTE 5
2.00
2.00
THUIS-/UIT PPG
2.00
1.32
XG (THUIS/UIT)
2.43
1.83
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.56
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.3
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
50%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Strasbourg | PSG | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 83% | 83% | 83% |
| Over 3.5 | 33% | 50% | 41.5% |
| Over 4.5 | 17% | 0% | 17% |
| BTTS | 83% | 83% | 83% |
| BTTS & Win | 17% | 33.2% | 25.1% |
| BTTS & Draw | 17% | 33% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 59.9% | 59.9% | 59.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 0% | 17% |
Trends
- Strasbourg pakte 7 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 1.4 per wedstrijd), met BTTS in 5 van die wedstrijden en 11 goals in die reeks.
- Strasbourg is thuis al 2 wedstrijden ongeslagen.
- Strasbourg scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd en zal erop mikken die reeks door te trekken.
- In de laatste 6 wedstrijden van Strasbourg vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Strasbourg scoorden beide teams, en dit seizoen eindigden 5/6 wedstrijden in BTTS (83%).
- Strasbourg scoorde in de laatste 5 wedstrijden en maakte daarin 11 goals, dus de kans is groot dat ze ook nu weer het net vinden.
Trends
- PSG pakte 10 punten uit de laatste 5 duels (gemiddeld 2 per wedstrijd), met BTTS in 4 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- PSG is buitenshuis al 4 wedstrijden ongeslagen.
- PSG is al 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- PSG wil tegen Strasbourg doorduwen na maar 1 nederlaag in de laatste 5 duels (3 zeges, 1 gelijkspel).
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van PSG scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 5 duels (83% van alle wedstrijden) met PSG.
- PSG lijkt ook vandaag te scoren: het team vond in de laatste 6 wedstrijden het net en maakte 9 goals in de laatste 5 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
G
Vorm – Uit
2
G
G
W
W
Strasbourg
Strasbourg
1 - 1
Monaco
Strasbourg
2 - 1
Lens
PSG
Olympique Marseille
1 - 2
PSG
Brest
0 - 1
PSG
Lille
2 - 2
PSG
Rennes
2 - 2
PSG
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Gessime Yassine
xG 2.01
Goals 2
-0.01
Samuel Amo-Ameyaw
xG 1.96
Goals 2
+0.04
Diogo Lobão Sousa
xG 1.29
Goals 1
-0.29
xG vs Goals
Ferrán Torres
xG 3.30
Goals 4
+0.70
Marquinhos
xG 2.23
Goals 3
+0.77
Khvicha Kvaratskhelia
xG 1.67
Goals 1
-0.67
Gaat Strasbourg scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Strasbourg scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat PSG scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSG scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Strasbourg | PSG |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 83% | 83% |
| Over 3.5 | 33% | 50% |
| Over 4.5 | 17% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Strasbourg | PSG |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 83% |
| Over 1.5 | 67% | 50% |
| Over 2.5 | 17% | 15% |
| Over 3.5 | 17% | 5% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 17% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
F. Jörgensen
1.67
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
M. Safonov
1
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Strasbourg | PSG | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 50% | 75% |
| Over 7 | 100% | 50% | 75% |
| Over 8 | 100% | 50% | 75% |
| Over 9 | 0% | 50% | 25% |
Verwacht totaal: 2 + 5.67 = 7.7
Hoekschoppen analyse
Strasbourg
| Overall | 2 |
| Thuis | 2.5 |
| Uit | 1.75 |
Verwacht totaal
7.7
hoekschoppen
PSG
| Overall | 5.67 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Strasbourg
I. DoukoureBuiten de wedstrijdselectie
M. GodoSpierblessure
S. NanasiBlessure
J. PanichelliKnieblessure
Blessures & schorsingen PSG
S. MayuluLiesblessure
A. LongoniTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Strasbourg
S. Amo-Ameyaw
2
Doelpunten
0
Assists
1.3
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorer – PSG
Ferran Torres
4
Doelpunten
0
Assists
1.8
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Strasbourg | PSG | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.50 | 21.33 | 16.42 |
| Schotconversie | 16% | 9% | 13% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 7.33 | 5.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.00 | 14.00 | 10.50 |
| Schoten per goal | 6.27 | 11.64 | 8.96 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 100% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 100% | 75% |
| Meer dan 13,5 schoten | 33% | 100% | 67% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 100% | 67% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 83% | 58% |
| Schoten op doel 3,5+ | 33% | 100% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 83% | 58% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 67% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 67% | 50% |
Schoten per speler
Strasbourg
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gessime Yassine | 1.5 | 0.8 | 6 |
| S. Amo-Ameyaw | 1.3 | 0.8 | 6 |
| Oso | 1.3 | — | 4 |
| G. Doué | 1 | — | 1 |
| S. Nanasi | 1 | 0.6 | 5 |
| Diogo Sousa | 1 | 0.7 | 6 |
| C. Harder | 1 | 0.5 | 4 |
| P. Diop | 0.8 | — | 6 |
PSG
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| O. Dembélé | 3.5 | 1 | 4 |
| A. Hakimi | 2.2 | 0.4 | 5 |
| K. Kvaratskhelia | 2.2 | 1 | 6 |
| D. Doué | 2 | 0.8 | 6 |
| Ferran Torres | 1.8 | 0.8 | 6 |
| João Neves | 1.8 | 0.8 | 5 |
| Vitinha | 1.7 | 0.5 | 6 |
| Nuno Mendes | 1.5 | 1 | 2 |
Schoten
Totaal schoten
11.5
21.3
Strasbourg
PSG
Schoten op doel
4.5
7.3
Strasbourg
PSG
Onderlinge resultaten Strasbourg - PSG
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 01/02/2026 | Strasbourg - PSG | 1-2 | ✓ | 3 |
| 17/10/2025 | PSG - Strasbourg | 3-3 | ✓ | 6 |
| 03/05/2025 | Strasbourg - PSG | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/10/2024 | PSG - Strasbourg | 4-2 | ✓ | 6 |
| 02/02/2024 | Strasbourg - PSG | 1-2 | ✓ | 3 |
| 21/10/2023 | PSG - Strasbourg | 3-0 | ✗ | 3 |
| 27/05/2023 | Strasbourg - PSG | 1-1 | ✓ | 2 |
| 28/12/2022 | PSG - Strasbourg | 2-1 | ✓ | 3 |
| 29/04/2022 | Strasbourg - PSG | 3-3 | ✓ | 6 |
| 14/08/2021 | PSG - Strasbourg | 4-2 | ✓ | 6 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | +5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | +2 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | +3 | 11 |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | +1 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | +1 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 6 |
| 15 | Le Mans FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 6 |
| 17 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 |