GWWVW
Lille
Lille - BrestStatistieken, H2H & xG
GWVVW
Brest
Head to Head
19 wedstrijden2.47
Avg Goals
58%
BTTS
74%
Over 1.5
42%
Over 2.5
26%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Lille | Statistiek | Brest |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 0.67 | 🥅 Tegengoals | 1.5 |
| 1.38 | ⚡ xG | 1.94 |
| 11.5 | 🔫 Schoten | 19.2 |
| 5.5 | 🎯 Schoten op doel | 6.3 |
| 3 | 🚩 Corners | 5.3 |
| 33% | 🤝 BTTS | 83% |
| 33% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 67% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 67% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 48% |
| 11.7 | 🟨 Overtredingen | 13 |
Lille
6 gespeeld · 13 pts · #2
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVW | 2.00 |
| Thuis | GWW | 2.33 |
| Uit | WWV | 2.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 67% | 67% |
| Gem. goals | 2.17 | 2.34 | 2 |
| Voor | 1.5 | 1.67 | 1.33 |
| Tegen | 0.67 | 0.67 | 0.67 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 67% | 67% | 67% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.38 | 1.07 | 1.68 |
| xG tegen | 1.73 | 1.54 | 1.92 |
Brest
6 gespeeld · 8 pts · #7
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWVVW | 1.40 |
| Thuis | GVW | 1.33 |
| Uit | GWV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 33% | 33% |
| Gem. goals | 3.5 | 3.66 | 3.34 |
| Voor | 2 | 2.33 | 1.67 |
| Tegen | 1.5 | 1.33 | 1.67 |
| BTTS | 83% | 67% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% | 0% |
| xG | 1.94 | 2.04 | 1.83 |
| xG tegen | 1.28 | 1.15 | 1.42 |
Voorspellingen voor Lille – Brest
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lille wint FT Resultaat | 24% | 4.09 | 1.83 | -55.31 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 26% | 3.88 | 3.84 | -0.97 | Nee |
| Brest wint FT Resultaat | 50% | 2.01 | 3.90 | +94.18 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 50% | 1.99 | 1.22 | -38.74 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 76% | 1.32 | 1.87 | +41.33 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -4.64 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.25 | 1.18 | -5.69 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 56% | 1.79 | 1.66 | -7.37 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 33% | 2.99 | 2.58 | -13.78 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 17% | 5.85 | 4.55 | -22.19 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 15.36 | 13.00 | -15.37 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 4.98 | 4.25 | -14.66 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 44% | 2.26 | 2.15 | -4.97 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 67% | 1.50 | 1.43 | -4.79 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 83% | 1.21 | 1.13 | -6.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.72 | 1.60 | -7.12 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.38 | 2.20 | -7.71 | Nee |
| BTTS & Winst Lille Combinatie | 14% | 7.40 | 3.40 | -54.07 | Nee |
| BTTS & Winst Brest Combinatie | 25% | 3.96 | 7.00 | +76.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 55% | 1.83 | 1.27 | -30.53 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 41% | 2.46 | 1.56 | -36.51 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 28% | 3.53 | 1.94 | -45.10 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 18% | 5.43 | 2.49 | -54.18 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 11% | 8.93 | 3.34 | -62.59 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 45% | 2.21 | 2.87 | +30.01 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 59% | 1.69 | 2.22 | +31.65 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 72% | 1.39 | 1.83 | +31.21 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 82% | 1.23 | 1.50 | +22.40 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 89% | 1.13 | 1.24 | +10.11 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lille Clean Sheet Clean Sheet | 17% | 5.74 | – | – | Nee |
| Brest Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.22 | – | – | Nee |
| Lille scoort eerst Eerste Goal | 38% | 2.64 | 1.62 | -38.60 | Nee |
| Brest scoort eerst Eerste Goal | 57% | 1.76 | 2.43 | +37.78 | Ja |
| Lille wint nil Win to Nil | 11% | 9.16 | 3.40 | -62.90 | Nee |
| Brest wint nil Win to Nil | 25% | 4.08 | 7.50 | +83.92 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Lille
Advies: Double chance : Lille or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.40
1.20
H2H LAATSTE 5
1.20
2.33
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.38
XG (THUIS/UIT)
1.94
1.50
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.33
5.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
67%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Lille | Brest | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 83% | 75% |
| Over 2.5 | 33% | 83% | 58% |
| Over 3.5 | 17% | 50% | 33.5% |
| Over 4.5 | 0% | 17% | 17% |
| BTTS | 33% | 83% | 58% |
| BTTS & Win | 13.5% | 25.3% | 19.4% |
| BTTS & Draw | 17% | 33% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
Trends
- Lille pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 punten per wedstrijd; BTTS viel in slechts 2 van die wedstrijden en Lille scoorde 7 keer.
- Lille is de laatste tijd sterk in eigen huis en is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Lille zal vertrouwen hebben om vandaag te scoren en wil de reeks voortzetten van scoren in elke thuiswedstrijd dit seizoen.
- Lille hield in de laatste 5 duels 3 keer de nul en kreeg in die periode 4 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 4 clean sheets.
- Tegen Brest wil Lille het goede gevoel vasthouden, met in de laatste 5 duels slechts 1 nederlaag (3 zeges en 1 gelijkspel).
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Lille scoorden beide teams, terwijl Lille 3 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS in 2/6 wedstrijden.
Trends
- Brest pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Brest scoorde in totaal 10 keer.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Brest scoorden beide teams (BTTS), en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (83% van alle wedstrijden) met Brest.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
G
W
W
Vorm – Uit
1.33
G
W
V
Lille
Lille
1 - 0
Le Havre
Lille
2 - 0
Troyes
Lille
2 - 2
PSG
Brest
Auxerre
2 - 1
Brest
Le Havre
1 - 2
Brest
Le Mans
2 - 2
Brest
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ayase Ueda
xG 2.17
Goals 2
-0.17
Tiago Santos
xG 2.11
Goals 2
-0.11
Dilane Bakwa
xG 1.61
Goals 2
+0.39
xG vs Goals
Kamory Doumbia
xG 3.45
Goals 4
+0.55
Pathé Mboup
xG 3.16
Goals 2
-1.16
Ludovic Ajorque
xG 2.51
Goals 2
-0.51
Gaat Lille scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lille scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Brest scoren?
67%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brest scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lille | Brest |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 83% |
| Over 2.5 | 33% | 83% |
| Over 3.5 | 17% | 50% |
| Over 4.5 | 0% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lille | Brest |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 33% | 100% |
| Over 1.5 | 33% | 50% |
| Over 2.5 | 3% | 19% |
| Over 3.5 | 0% | 7% |
| Over 4.5 | 0% | 2% |
| Clean Sheets | 67% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
B. Özer
0.67
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Selvik
1.5
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lille | Brest | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 33% | 100% | 67% |
| Over 8 | 33% | 100% | 67% |
| Over 9 | 0% | 100% | 50% |
| Over 10 | 0% | 67% | 34% |
Verwacht totaal: 3 + 5.33 = 8.3
Hoekschoppen analyse
Lille
| Overall | 3 |
| Thuis | 2 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
8.3
hoekschoppen
Brest
| Overall | 5.33 |
| Thuis | 4.67 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Lille
H. IgamaneKnieblessure
T. SantosKnieblessure
A. UedaTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Brest
B. ChardonnetKuitblessure
R. Le GuenBeenbreuk
G. VersiniTwijfelachtig: Beenblessure
Topscorer – Lille
A. Ueda
2
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.8
SoD/W
Topscorer – Brest
K. Doumbia
4
Doelpunten
1
Assists
2.2
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Lille | Brest | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.50 | 19.17 | 15.34 |
| Schotconversie | 13% | 10% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.50 | 6.33 | 5.92 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.00 | 12.83 | 9.42 |
| Schoten per goal | 7.67 | 9.58 | 8.63 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 83% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 83% | 58% |
| Meer dan 12,5 schoten | 33% | 83% | 58% |
| Meer dan 13,5 schoten | 17% | 83% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 17% | 83% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 17% | 83% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 83% | 83% | 83% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 5,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 67% | 50% |
Schoten per speler
Lille
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Ueda | 2.3 | 1.8 | 4 |
| Tiago Santos | 1.5 | 1 | 6 |
| E. Mbappé | 1.4 | 1.2 | 5 |
| T. Nianzou | 1 | — | 1 |
| H. Haraldsson | 0.8 | 0.7 | 6 |
| D. Bakwa | 0.8 | 0.4 | 5 |
| N. Bentaleb | 0.7 | 0.3 | 6 |
| O. Giroud | 0.7 | 0.3 | 6 |
Brest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Mboup | 3.7 | 1.7 | 6 |
| L. Ajorque | 3.2 | 1 | 6 |
| K. Doumbia | 2.2 | 1 | 6 |
| M. Diambou | 2 | 0.7 | 3 |
| Mama Baldé | 1.8 | 0.4 | 5 |
| R. Le Guen | 1.8 | — | 5 |
| N. Edjouma | 1.5 | 0.5 | 2 |
| J. Chotard | 1.3 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
11.5
19.2
Lille
Brest
Schoten op doel
5.5
6.3
Lille
Brest
Onderlinge resultaten Lille - Brest
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 14/02/2026 | Lille - Brest | 1-1 | ✓ | 2 |
| 17/08/2025 | Brest - Lille | 3-3 | ✓ | 6 |
| 10/05/2025 | Brest - Lille | 2-0 | ✗ | 2 |
| 06/12/2024 | Lille - Brest | 3-1 | ✓ | 4 |
| 17/03/2024 | Brest - Lille | 1-1 | ✓ | 2 |
| 22/10/2023 | Lille - Brest | 1-0 | ✗ | 1 |
| 24/02/2023 | Lille - Brest | 2-1 | ✓ | 3 |
| 11/01/2023 | Brest - Lille | 0-0 | ✗ | 0 |
| 22/01/2022 | Brest - Lille | 2-0 | ✗ | 2 |
| 23/10/2021 | Lille - Brest | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | +5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | +2 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | +3 | 11 |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | +1 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | +1 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 6 |
| 15 | Le Mans FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 6 |
| 17 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 |