WWGWV
Frosinone
Frosinone - SassuoloUitslag, statistieken & xG
WGWVG
Sassuolo
Statistieken en doelpuntenmakers
Frosinone
9'
Giacomo Calò
26'
Antonio Raimondo
30'
Antonio Raimondo
57'
Antonio Raimondo
4 - 2
Rust (3 - 2)
Sassuolo
15'
Domenico Berardi
37'
Kristian Thorstvedt
2.44
xG
1.61
42%
Balbezit
58%
21
Schoten
14
10
Schoten op doel
6
11
Schoten naast
8
5
Hoekschoppen
4
13
Overtredingen
11
3
Buitenspel
3
0
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
13 wedstrijden3.15
Avg Goals
62%
BTTS
77%
Over 1.5
62%
Over 2.5
31%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Frosinone | Statistiek | Sassuolo |
|---|---|---|
| 1.5 | ⚽ Doelpunten | 1.67 |
| 1.17 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.75 | ⚡ xG | 1.79 |
| 16.8 | 🔫 Schoten | 16 |
| 4.8 | 🎯 Schoten op doel | 6.5 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 4.3 |
| 33% | 🤝 BTTS | 100% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 83% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 0% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 16.5 | 🟨 Overtredingen | 9.5 |
Frosinone
6 gespeeld · 10 pts · #9
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWV | 2.00 |
| Thuis | VWW | 2.00 |
| Uit | WGV | 1.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 67% | 33% |
| Gem. goals | 2.67 | 2.67 | 2.66 |
| Voor | 1.5 | 1.67 | 1.33 |
| Tegen | 1.17 | 1 | 1.33 |
| BTTS | 33% | 33% | 33% |
| De '0' | 33% | 33% | 33% |
| Niet gescoord | 33% | 33% | 33% |
| xG | 1.75 | 1.6 | 1.89 |
| xG tegen | 2.05 | 2.05 | 2.06 |
Sassuolo
6 gespeeld · 8 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWVG | 1.60 |
| Thuis | WWG | 2.33 |
| Uit | VGV | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 67% | 0% |
| Gem. goals | 3.34 | 3.33 | 3.33 |
| Voor | 1.67 | 2 | 1.33 |
| Tegen | 1.67 | 1.33 | 2 |
| BTTS | 100% | 100% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.79 | 1.53 | 2.05 |
| xG tegen | 1.7 | 1.61 | 1.79 |
Voorspellingen voor Frosinone – Sassuolo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Frosinone wint FT Resultaat | 31% | 3.26 | 2.42 | -25.71 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 23% | 4.37 | 3.80 | -13.07 | Nee |
| Sassuolo wint FT Resultaat | 46% | 2.15 | 2.75 | +27.68 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 54% | 1.87 | 1.25 | -33.04 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 69% | 1.44 | 1.53 | +6.03 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 97% | 1.03 | 1.02 | -1.37 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 89% | 1.12 | 1.10 | -1.82 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 72% | 1.40 | 1.42 | +1.57 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 51% | 1.97 | 2.05 | +3.87 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 31% | 3.19 | 3.40 | +6.62 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 3% | 30.30 | 23.00 | -24.10 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 11% | 9.30 | 5.45 | -41.41 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 28% | 3.51 | 2.87 | -18.29 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 49% | 2.03 | 1.84 | -9.23 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 69% | 1.46 | 1.31 | -10.08 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 71% | 1.40 | 1.33 | -5.17 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 29% | 3.48 | 2.89 | -17.06 | Nee |
| BTTS & Winst Frosinone Combinatie | 21% | 4.73 | 3.55 | -25.02 | Nee |
| BTTS & Winst Sassuolo Combinatie | 31% | 3.27 | 4.10 | +25.46 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 81% | 1.24 | 1.17 | -5.70 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 70% | 1.43 | 1.36 | -4.80 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 58% | 1.73 | 1.69 | -2.15 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 45% | 2.20 | 1.91 | -13.29 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 34% | 2.96 | 2.40 | -18.88 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 19% | 5.15 | 3.59 | -30.35 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 30% | 3.33 | 2.79 | -16.30 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 42% | 2.38 | 2.11 | -11.17 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 55% | 1.83 | 1.80 | -1.72 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 66% | 1.51 | 1.50 | -0.70 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Frosinone Clean Sheet Clean Sheet | 13% | 7.77 | – | – | Nee |
| Sassuolo Clean Sheet Clean Sheet | 19% | 5.23 | – | – | Nee |
| Frosinone scoort eerst Eerste Goal | 44% | 2.30 | 1.86 | -19.09 | Nee |
| Sassuolo scoort eerst Eerste Goal | 54% | 1.85 | 1.94 | +4.76 | Ja |
| Frosinone wint nil Win to Nil | 10% | 10.44 | 5.80 | -44.45 | Nee |
| Sassuolo wint nil Win to Nil | 16% | 6.32 | 6.50 | +2.87 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Frosinone
Advies: Double chance : Frosinone or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
2.00
VORM LAATSTE 5
1.60
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.33
1.75
XG (THUIS/UIT)
1.79
1.74
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.87
4.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
0%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Frosinone | Sassuolo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 100% | 91.5% |
| Over 2.5 | 50% | 83% | 66.5% |
| Over 3.5 | 17% | 33% | 25% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 33% | 100% | 66.5% |
| BTTS & Win | 21.1% | 30.6% | 25.9% |
| BTTS & Draw | 17% | 33% | 25% |
| BTTS & Over 2.5 | 62.1% | 62.1% | 62.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 33% | 0% | 33% |
Trends
- Frosinone pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 10 punten, gemiddeld 2 per wedstrijd, met BTTS in slechts 2 van die 5 en 9 goals gemaakt.
- In de laatste 5 wedstrijden van Frosinone vielen telkens 2 goals of meer.
- Frosinone wil het goede gevoel vasthouden tegen Sassuolo: in de laatste 5 duels verloren ze maar 1 keer, met 3 zeges en 1 gelijkspel.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Frosinone scoorden beide teams, terwijl Frosinone 3 van die 5 duels won; dit seizoen viel BTTS bij Frosinone in 2/6 wedstrijden.
Trends
- Sassuolo pakte 8 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1.6 per wedstrijd, met BTTS in 5 van die 5 en 9 goals in die reeks.
- In de laatste 6 wedstrijden van Sassuolo vielen er telkens 2 goals of meer.
- Sassuolo wil de lijn doortrekken tegen Frosinone: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 2 zeges en 2 gelijke spelen.
- In de laatste 5 wedstrijden van Sassuolo scoorden beide ploegen telkens, en dit seizoen eindigden 6/6 duels in BTTS (100%).
- Sassuolo lijkt ook nu te scoren: ze vonden het net in de laatste 6 wedstrijden en maakten 9 goals in de laatste vijf duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
V
W
W
Vorm – Uit
0.33
V
G
V
Frosinone
Frosinone
2 - 0
Como
Frosinone
3 - 2
Venezia
Frosinone
0 - 1
Juventus
Sassuolo
Monza
2 - 1
Sassuolo
Bologna
2 - 2
Sassuolo
Atalanta
2 - 1
Sassuolo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Antonio Raimondo
xG 3.70
Goals 4
+0.30
Giorgi Kvernadze
xG 3.03
Goals 3
-0.03
Giacomo Calò
xG 1.35
Goals 1
-0.35
xG vs Goals
Vasilije Adžić
xG 2.75
Goals 3
+0.25
Domenico Berardi
xG 1.62
Goals 1
-0.62
Cas Odenthal
xG 1.45
Goals 2
+0.55
Gaat Frosinone scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Frosinone scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Sassuolo scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sassuolo scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Frosinone | Sassuolo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 83% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 83% |
| Over 3.5 | 17% | 33% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Frosinone | Sassuolo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 100% |
| Over 1.5 | 33% | 67% |
| Over 2.5 | 17% | 23% |
| Over 3.5 | 3% | 9% |
| Over 4.5 | 1% | 3% |
| Clean Sheets | 33% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
L. Palmisani
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
A. Murić
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Frosinone | Sassuolo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 67% | 100% | 84% |
| Over 8 | 67% | 67% | 67% |
| Over 9 | 67% | 67% | 67% |
| Over 10 | 67% | 67% | 67% |
| Over 11 | 67% | 67% | 67% |
| Over 12 | 67% | 33% | 50% |
| Over 13 | 67% | 33% | 50% |
| Over 14 | 67% | 33% | 50% |
Verwacht totaal: 5.5 + 4.33 = 9.8
Hoekschoppen analyse
Frosinone
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 6 |
Verwacht totaal
9.8
hoekschoppen
Sassuolo
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 3.33 |
| Uit | 5.33 |
Blessures & schorsingen Frosinone
F. GrillitschBovenbeenblessure
Blessures & schorsingen Sassuolo
D. BolocaSpierblessure
J. IdzesSpierblessure
I. KoneBeenbreuk
F. LeysenKnieblessure
Y. PazKnieblessure
E. PieragnoloTwijfelachtig: Knieblessure
Topscorer – Frosinone
A. Raimondo
4
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Sassuolo
Vasilije Adžić
3
Doelpunten
1
Assists
1.5
Schoten/W
0.8
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Frosinone | Sassuolo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.83 | 16.00 | 16.42 |
| Schotconversie | 9% | 10% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.83 | 6.50 | 5.67 |
| Schoten naast per wedstrijd | 12.00 | 9.50 | 10.75 |
| Schoten per goal | 11.22 | 9.60 | 10.41 |
| Meer dan 10,5 schoten | 100% | 67% | 84% |
| Meer dan 11,5 schoten | 83% | 67% | 75% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 67% | 59% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 100% | 84% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 83% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 67% | 83% | 75% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 50% | 34% |
Schoten per speler
Frosinone
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Raimondo | 2.3 | 1 | 6 |
| T. Bobček | 2 | 0.5 | 2 |
| G. Kvernadze | 1.8 | 0.8 | 6 |
| F. Ghedjemis | 1.8 | 0.8 | 4 |
| G. Calò | 1.3 | 0.5 | 6 |
| I. Monterisi | 1 | 0.2 | 5 |
| L. Hasa | 1 | 0.5 | 2 |
| A. Oyono | 0.8 | 0.2 | 6 |
Sassuolo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Laurienté | 2.5 | 0.8 | 6 |
| D. Berardi | 2 | 1.4 | 5 |
| K. Bowie | 1.7 | 0.7 | 6 |
| Vasilije Adžić | 1.5 | 0.8 | 6 |
| C. Volpato | 1.3 | 1.3 | 3 |
| K. Thorstvedt | 1 | 0.8 | 6 |
| C. Odenthal | 1 | 1 | 2 |
| S. Cinquegrano | 1 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
16.8
16
Frosinone
Sassuolo
Schoten op doel
4.8
6.5
Frosinone
Sassuolo
Onderlinge resultaten Frosinone - Sassuolo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 02/09/2026 | Sassuolo - Frosinone | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/05/2025 | Sassuolo - Frosinone | 0-1 | ✗ | 1 |
| 14/12/2024 | Frosinone - Sassuolo | 1-2 | ✓ | 3 |
| 09/03/2024 | Sassuolo - Frosinone | 1-0 | ✗ | 1 |
| 17/09/2023 | Frosinone - Sassuolo | 4-2 | ✓ | 6 |
| 05/05/2019 | Sassuolo - Frosinone | 2-2 | ✓ | 4 |
| 16/12/2018 | Frosinone - Sassuolo | 0-2 | ✗ | 2 |
| 08/05/2016 | Frosinone - Sassuolo | 0-1 | ✗ | 1 |
| 06/01/2016 | Sassuolo - Frosinone | 2-2 | ✓ | 4 |
| 21/05/2011 | Frosinone - Sassuolo | 1-2 | ✓ | 3 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internazionale | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 8 | +10 | 16 |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | +7 | 16 |
| 3 | AS Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | +11 | 14 |
| 4 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 13 |
| 5 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | +4 | 11 |
| 7 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Frosinone Calcio | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | +2 | 10 |
| 10 | Atalanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Sassuolo | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 |
| 12 | Torino | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 13 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 6 |
| 14 | Bologna | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 5 |
| 15 | Udinese | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 | -4 | 4 |
| 16 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 17 | Genoa | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 4 |
| 18 | SS Monza 1912 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | -7 | 4 |
| 20 | Venezia FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 16 | -11 | 0 |