VGGWV
Le Mans
Le Mans - ToulouseUitslag, statistieken & xG
GVGWG
Toulouse
Statistieken en doelpuntenmakers
Le Mans
0 - 3
Rust (0 - 0)
Toulouse
46'
Jacen Russell-Rowe
59'
Aron Dønnum
87'
Casper Tengstedt
1.17
xG
1.39
53%
Balbezit
47%
11
Schoten
13
1
Schoten op doel
5
10
Schoten naast
8
2
Hoekschoppen
2
15
Overtredingen
9
0
Buitenspel
3
2
Gele kaarten
1
0
Rode kaarten
0
Head to Head
2 wedstrijden3
Avg Goals
50%
BTTS
100%
Over 1.5
50%
Over 2.5
50%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Le Mans | Statistiek | Toulouse |
|---|---|---|
| 1.67 | ⚽ Doelpunten | 1.5 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.83 |
| 1.21 | ⚡ xG | 1.51 |
| 10.5 | 🔫 Schoten | 13.7 |
| 4.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.5 |
| 2.8 | 🚩 Corners | 4.5 |
| 100% | 🤝 BTTS | 67% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 67% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 17% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 14.8 | 🟨 Overtredingen | 16.7 |
Le Mans
6 gespeeld · 6 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGGWV | 1.00 |
| Thuis | GGW | 1.67 |
| Uit | VGV | 0.33 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 3.67 | 3.67 | 3.66 |
| Voor | 1.67 | 2 | 1.33 |
| Tegen | 2 | 1.67 | 2.33 |
| BTTS | 100% | 100% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.21 | 1.33 | 1.09 |
| xG tegen | 1.82 | 1.77 | 1.87 |
Toulouse
6 gespeeld · 6 pts · #14
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVGWG | 1.20 |
| Thuis | VVW | 1.00 |
| Uit | GGG | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 17% | 33% | 0% |
| Gem. goals | 3.33 | 2.67 | 4 |
| Voor | 1.5 | 1 | 2 |
| Tegen | 1.83 | 1.67 | 2 |
| BTTS | 67% | 33% | 100% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 33% | 67% | 0% |
| xG | 1.51 | 1.96 | 1.05 |
| xG tegen | 1.61 | 1.5 | 1.72 |
Voorspellingen voor Le Mans – Toulouse
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Mans wint FT Resultaat | 40% | 2.49 | 3.04 | +22.22 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 28% | 3.55 | 3.55 | -0.09 | Nee |
| Toulouse wint FT Resultaat | 32% | 3.16 | 2.30 | -27.20 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 68% | 1.46 | 1.31 | -10.46 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.67 | 1.41 | -15.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.01 | -7.04 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 76% | 1.31 | 1.15 | -12.26 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 51% | 1.98 | 1.70 | -14.03 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 29% | 3.51 | 2.63 | -24.97 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 14% | 7.32 | 4.10 | -43.95 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 8% | 12.56 | 15.00 | +19.40 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 24% | 4.22 | 4.90 | +16.13 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 49% | 2.02 | 2.20 | +8.75 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 71% | 1.40 | 1.59 | +13.64 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 86% | 1.16 | 1.17 | +1.01 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 56% | 1.79 | 1.45 | -19.07 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 44% | 2.26 | 2.55 | +12.68 | Ja |
| BTTS & Winst Le Mans Combinatie | 20% | 5.08 | 5.00 | -1.60 | Nee |
| BTTS & Winst Toulouse Combinatie | 16% | 6.27 | 3.75 | -40.19 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 10% | 9.62 | 1.31 | -86.38 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 5% | 20.00 | 1.58 | -92.10 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 2% | 45.45 | 2.22 | -95.12 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 1% | 100.00 | 2.64 | -97.36 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 1% | 100.00 | 3.12 | -96.88 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 90% | 1.12 | 2.92 | +161.63 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 95% | 1.05 | 2.19 | +108.05 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 98% | 1.02 | 1.74 | +70.17 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 99% | 1.01 | 1.42 | +40.58 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 99% | 1.01 | 1.23 | +21.77 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Le Mans Clean Sheet Clean Sheet | 28% | 3.51 | – | – | Nee |
| Toulouse Clean Sheet Clean Sheet | 24% | 4.23 | – | – | Nee |
| Le Mans scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.00 | 2.11 | +5.29 | Ja |
| Toulouse scoort eerst Eerste Goal | 43% | 2.30 | 1.80 | -21.88 | Nee |
| Le Mans wint nil Win to Nil | 21% | 4.87 | 6.00 | +23.17 | Ja |
| Toulouse wint nil Win to Nil | 16% | 6.37 | 4.50 | -29.35 | Nee |
AI voorspelling
Advies: No predictions available
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
33%
WINSTKANS
33%
1.00
VORM LAATSTE 5
1.20
0.00
H2H LAATSTE 5
3.00
1.67
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.21
XG (THUIS/UIT)
1.51
1.52
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
4.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.5
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Le Mans | Toulouse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% | 91.5% |
| Over 2.5 | 83% | 67% | 75% |
| Over 3.5 | 67% | 67% | 67% |
| Over 4.5 | 17% | 17% | 17% |
| BTTS | 100% | 67% | 83.5% |
| BTTS & Win | 19.7% | 16% | 17.9% |
| BTTS & Draw | 50% | 50% | 50% |
| BTTS & Over 2.5 | 42.4% | 42.4% | 42.4% |
Trends
- Le Mans pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 5 punten (gemiddeld 1 punt per wedstrijd), BTTS viel in 5 van die wedstrijden en ze maakten 8 goals.
- Le Mans is de laatste tijd sterk in eigen huis en is al 3 wedstrijden ongeslagen.
- Le Mans zal vandaag weer op een goal mikken, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- Een paar goals liggen voor de hand, want in de laatste 6 wedstrijden van Le Mans vielen er telkens 2 goals of meer.
- In de laatste 5 duels van Le Mans scoorden beide teams en dit seizoen eindigden 6/6 wedstrijden in BTTS (100%).
- Le Mans lijkt opnieuw te scoren, want het trof doel in de laatste 6 wedstrijden en maakte 8 goals in de laatste vijf duels.
Trends
- Toulouse pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 6 punten, gemiddeld 1.2 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die wedstrijden en 9 goals in totaal.
- Toulouse voelt zich buitenshuis prima: de ploeg is al 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Toulouse is in vorm en is nu 3 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Goals liggen op de loer, want de laatste 3 wedstrijden van Toulouse eindigden telkens met 3 of meer doelpunten en in de laatste 5 duels (thuis en uit) vielen er samen 18 goals.
- Toulouse wil het goede gevoel doortrekken tegen Le Mans: in de laatste 5 duels verloren ze er maar 1, met 1 zege en 3 gelijke spelen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Toulouse scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 4 duels (67% van alle wedstrijden) met Toulouse.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.67
G
G
W
Vorm – Uit
1
G
G
G
Le Mans
Le Mans
2 - 1
Lorient
Le Mans
2 - 2
Lens
Le Mans
2 - 2
Brest
Toulouse
Monaco
2 - 2
Toulouse
Lorient
2 - 2
Toulouse
Brest
2 - 2
Toulouse
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Louis Mafouta
xG 3.85
Goals 4
+0.15
Adil Ali Mohamed Bourabaa
xG 2.38
Goals 3
+0.62
Dame Guèye
xG 1.08
Goals 1
-0.08
xG vs Goals
Casper Tengstedt
xG 3.38
Goals 4
+0.62
Thomas Jørgensen
xG 2.21
Goals 2
-0.21
Jacen Russell-Rowe
xG 1.46
Goals 1
-0.46
Gaat Le Mans scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Le Mans scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Toulouse scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Toulouse scoort.
100%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Le Mans | Toulouse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 83% |
| Over 2.5 | 83% | 67% |
| Over 3.5 | 67% | 67% |
| Over 4.5 | 17% | 17% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Le Mans | Toulouse |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 67% | 83% |
| Over 2.5 | 33% | 28% |
| Over 3.5 | 14% | 11% |
| Over 4.5 | 5% | 4% |
| Clean Sheets | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
N. Kocik
0.75
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
G. Restes
0.8
Tg/Wedstrijd
4
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Le Mans | Toulouse | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 100% | 84% |
| Over 7 | 67% | 67% | 67% |
| Over 8 | 67% | 33% | 50% |
| Over 9 | 67% | 0% | 34% |
| Over 10 | 67% | 0% | 34% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 2.83 + 4.5 = 7.3
Hoekschoppen analyse
Le Mans
| Overall | 2.83 |
| Thuis | 1.67 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
7.3
hoekschoppen
Toulouse
| Overall | 4.5 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Le Mans
A. BourabaaEnkelblessure
E. ColasBlessure
T. EyoumGepasseerd (keuze trainer)
E. QuarshieGepasseerd (keuze trainer)
M. RossignolBlessure
Blessures & schorsingen Toulouse
Geen meldingen.
Topscorer – Le Mans
L. Mafouta
4
Doelpunten
1
Assists
2.2
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Toulouse
C. Tengstedt
4
Doelpunten
1
Assists
2.5
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Le Mans | Toulouse | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10.50 | 13.67 | 12.09 |
| Schotconversie | 16% | 11% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.67 | 4.50 | 4.59 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5.83 | 9.17 | 7.50 |
| Schoten per goal | 6.30 | 9.11 | 7.71 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 67% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 33% | 67% | 50% |
| Meer dan 12,5 schoten | 17% | 67% | 42% |
| Meer dan 13,5 schoten | 0% | 50% | 25% |
| Meer dan 14,5 schoten | 0% | 33% | 17% |
| Meer dan 15,5 schoten | 0% | 33% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 17% | 17% | 17% |
| Schoten op doel 6,5+ | 17% | 17% | 17% |
Schoten per speler
Le Mans
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Mafouta | 2.2 | 1.7 | 6 |
| D. Guèye | 1.3 | 0.3 | 6 |
| A. Bourabaa | 1.2 | 0.6 | 5 |
| Y. Larouci | 1 | 0.5 | 4 |
| W. Harhouz | 1 | — | 2 |
| J. Vercruysse | 0.8 | 0.2 | 5 |
| H. Diallo | 0.8 | 0.5 | 4 |
| A. Lauray | 0.7 | 0.3 | 6 |
Toulouse
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| C. Tengstedt | 2.5 | 1 | 4 |
| T. Jørgensen | 1.7 | 1 | 6 |
| J. Russell-Rowe | 1.5 | 0.8 | 6 |
| Y. Azizi | 1.4 | 0.2 | 5 |
| R. Nicolaisen | 1.3 | — | 3 |
| Y. Gboho | 1 | — | 2 |
| S. Hidalgo | 1 | 0.8 | 6 |
| Julián Vignolo | 1 | 0.3 | 3 |
Schoten
Totaal schoten
10.5
13.7
Le Mans
Toulouse
Schoten op doel
4.7
4.5
Le Mans
Toulouse
Onderlinge resultaten Le Mans - Toulouse
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 30/01/2010 | Le Mans - Toulouse | 1-3 | ✓ | 4 |
| 20/09/2009 | Toulouse - Le Mans | 2-0 | ✗ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | +5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | +2 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 |
| 6 | PSG | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | +3 | 11 |
| 7 | Brest | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | +3 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | +1 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | +1 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 6 |
| 15 | Le Mans FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 6 |
| 17 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 |