WWWWW
Manchester City
Manchester City - PSGStatistieken, H2H & xG
VWWWW
PSG
Head to Head
7 wedstrijden3
Avg Goals
57%
BTTS
86%
Over 1.5
57%
Over 2.5
29%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Manchester City | Statistiek | PSG |
|---|---|---|
| 2.6 | ⚽ Doelpunten | 2 |
| 0.9 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.7 | ⚡ xG | 2.33 |
| 14.4 | 🔫 Schoten | 20.4 |
| 6.1 | 🎯 Schoten op doel | 7.3 |
| 4.9 | 🚩 Corners | 5 |
| 40% | 🤝 BTTS | 80% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 50% | 🧤 Clean sheet % | 10% |
| 30% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 62% | ⚽ Balbezit | 66% |
| 10.8 | 🟨 Overtredingen | 7 |
Manchester City
10 wedstrijden (laatste 10) · 27 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWWW | 3.00 |
| Thuis | WWWWW | 3.00 |
| Uit | VWWWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 90% | 100% | 80% |
| Gem. goals | 3.5 | 4.2 | 2.8 |
| Voor | 2.6 | 3.2 | 2 |
| Tegen | 0.9 | 1 | 0.8 |
| BTTS | 40% | 60% | 20% |
| De '0' | 50% | 40% | 60% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 1.7 | 1.75 | 1.64 |
| xG tegen | 1.1 | 1.09 | 1.11 |
PSG
10 wedstrijden (laatste 10) · 18 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWWWW | 2.40 |
| Thuis | GWVWW | 2.00 |
| Uit | VGGWW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 50% | 60% | 40% |
| Gem. goals | 3.2 | 3.8 | 2.6 |
| Voor | 2 | 2.6 | 1.4 |
| Tegen | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
| BTTS | 80% | 100% | 60% |
| De '0' | 10% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 20% |
| xG | 2.33 | 2.24 | 2.43 |
| xG tegen | 1.16 | 1.18 | 1.15 |
Voorspellingen voor Manchester City – PSG
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City wint FT Resultaat | 24% | 4.10 | 2.11 | -48.47 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 18% | 5.58 | 3.90 | -30.13 | Nee |
| PSG wint FT Resultaat | 58% | 1.73 | 3.10 | +78.76 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 42% | 2.36 | 1.20 | -49.19 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 76% | 1.32 | 1.72 | +30.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 99% | 1.01 | 1.02 | +0.79 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 96% | 1.04 | 1.11 | +6.53 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 87% | 1.16 | 1.44 | +24.56 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 72% | 1.39 | 2.05 | +47.19 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 54% | 1.86 | 3.40 | +83.09 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 1% | 84.03 | 22.00 | -73.82 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 4% | 24.81 | 6.00 | -75.82 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 14% | 7.41 | 2.80 | -62.20 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 28% | 3.55 | 1.73 | -51.21 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 46% | 2.17 | 1.29 | -40.47 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 82% | 1.22 | 1.40 | +14.36 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 18% | 5.46 | 2.89 | -47.07 | Nee |
| BTTS & Winst Manchester City Combinatie | 20% | 4.94 | 3.30 | -33.18 | Nee |
| BTTS & Winst PSG Combinatie | 45% | 2.24 | 4.38 | +95.83 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 83% | 1.21 | 1.28 | +6.11 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 73% | 1.37 | 1.65 | +20.61 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 62% | 1.63 | 2.17 | +33.45 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 49% | 2.03 | 2.88 | +41.70 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 37% | 2.68 | 4.00 | +49.20 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 17% | 5.85 | 2.88 | -50.75 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 27% | 3.72 | 2.10 | -43.51 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 39% | 2.60 | 1.65 | -36.48 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 51% | 1.97 | 1.36 | -30.91 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 63% | 1.59 | 1.20 | -24.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City Clean Sheet Clean Sheet | 5% | 18.66 | – | – | Nee |
| PSG Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.07 | – | – | Nee |
| Manchester City scoort eerst Eerste Goal | 40% | 2.52 | 1.75 | -30.53 | Nee |
| PSG scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.68 | 2.05 | +21.97 | Ja |
| Manchester City wint nil Win to Nil | 4% | 24.00 | 5.00 | -79.17 | Nee |
| PSG wint nil Win to Nil | 13% | 7.72 | 7.00 | -9.30 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Manchester City
Advies: Combo Double chance : Manchester City or draw and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
3.00
VORM LAATSTE 5
2.40
1.80
H2H LAATSTE 5
1.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.60
1.70
XG (THUIS/UIT)
2.33
1.10
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.16
6.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
7.3
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Manchester City | PSG | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 10% | 20% |
| BTTS | 40% | 80% | 60% |
| BTTS & Win | 20.3% | 44.7% | 32.5% |
| BTTS & Draw | 0% | 30% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 76.9% | 76.9% | 76.9% |
| BTTS No & Over 2.5 | 30% | 0% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
W
W
Vorm – Uit
1.6
V
G
G
W
W
Manchester City
Manchester City
5 - 3
Sunderland
Manchester City
5 - 0
Norwich
Manchester City
1 - 0
Coventry
Manchester City
2 - 1
Bournemouth
Manchester City
3 - 1
Atletico Madrid
PSG
Marseille
1 - 2
PSG
Brest
0 - 1
PSG
Lille
2 - 2
PSG
Rennes
2 - 2
PSG
Lens
1 - 0
PSG
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Erling Haaland
xG 13.53
Goals 8
-5.53
Enzo Fernández
xG 1.07
Goals 1
-0.07
Rayan Aït-Nouri
xG 0.70
Goals 1
+0.30
xG vs Goals
Ferran Torres
xG 12.73
Goals 7
-5.73
Ousmane Dembélé
xG 10.56
Goals 2
-8.56
Nuno Mendes
xG 1.15
Goals 0
-1.15
Gaat Manchester City scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Manchester City scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat PSG scoren?
40%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat PSG scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Manchester City | PSG |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 70% | 70% |
| Over 3.5 | 40% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Manchester City | PSG |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 50% | 90% |
| Over 1.5 | 20% | 30% |
| Over 2.5 | 20% | 12% |
| Over 3.5 | 1% | 3% |
| Over 4.5 | 0% | 1% |
| Clean Sheets | 50% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Gianluigi Donnarumma
0.89
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
4
Clean Sheets
Keeper
M. Safonov
0.9
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Manchester City | PSG | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 80% | 60% | 70% |
| Over 7 | 80% | 60% | 70% |
| Over 8 | 60% | 40% | 50% |
| Over 9 | 40% | 40% | 40% |
| Over 10 | 40% | 0% | 20% |
Verwacht totaal: 4.9 + 5 = 9.9
Hoekschoppen analyse
Manchester City
| Overall | 4.9 |
| Thuis | 4.6 |
| Uit | 5.2 |
Verwacht totaal
9.9
hoekschoppen
PSG
| Overall | 5 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 6 |
Blessures & schorsingen Manchester City
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen PSG
A. LongoniBlessure
S. MayuluLiesblessure
Topscorer – Manchester City
Erling Haaland
8
Doelpunten
0
Assists
3.5
Schoten/W
2
SoD/W
Topscorer – PSG
Ferran Torres
7
Doelpunten
0
Assists
2.3
Schoten/W
1.1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Manchester City | PSG | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.40 | 20.40 | 17.40 |
| Schotconversie | 18% | 10% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.10 | 7.30 | 6.70 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.30 | 13.10 | 10.70 |
| Schoten per goal | 5.54 | 10.20 | 7.87 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 90% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 90% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 80% | 80% | 80% |
| Meer dan 13,5 schoten | 70% | 80% | 75% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 80% | 70% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 90% | 90% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 70% | 65% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 50% | 40% |
Schoten per speler
Manchester City
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| F. Samba | 4 | 2 | 1 |
| Erling Haaland | 3.5 | 2 | 8 |
| Rayan Aït-Nouri | 1.5 | — | 2 |
| R. McAidoo | 1.3 | 0.7 | 3 |
| Rayan Cherki | 1.2 | 0.9 | 9 |
| Antoine Semenyo | 1 | 0.7 | 9 |
| Enzo Fernández | 1 | 0.8 | 5 |
| Elliot Anderson | 1 | 0.3 | 8 |
PSG
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ousmane Dembélé | 3.7 | 1.3 | 7 |
| Ferran Torres | 2.3 | 1.1 | 7 |
| K. Kvaratskhelia | 2.1 | 1 | 9 |
| D. Doué | 2 | 1.1 | 8 |
| A. Hakimi | 1.6 | 0.4 | 8 |
| Nuno Mendes | 1.6 | 1 | 5 |
| João Neves | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Vitinha | 1.1 | 0.3 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
14.4
20.4
Manchester City
PSG
Schoten op doel
6.1
7.3
Manchester City
PSG
Onderlinge resultaten Manchester City - PSG
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 22/01/2025 | PSG - Manchester City | 4-2 | ✓ | 6 |
| 24/11/2021 | Manchester City - PSG | 2-1 | ✓ | 3 |
| 28/09/2021 | PSG - Manchester City | 2-0 | ✗ | 2 |
| 04/05/2021 | Manchester City - PSG | 2-0 | ✗ | 2 |
| 28/04/2021 | PSG - Manchester City | 1-2 | ✓ | 3 |
| 12/04/2016 | Manchester City - PSG | 1-0 | ✗ | 1 |
| 06/04/2016 | PSG - Manchester City | 2-2 | ✓ | 4 |