WGGWW
Slavia Praha

Slavia Praha - LensUitslag, statistieken & xG

VWWVV
Lens
🔬

Statistieken en doelpuntenmakers

Slavia Praha
51'
Danijel Sturm
Assist: Samuel Isife
88'
Danijel Sturm
2 - 3
Rust (0 - 0)
Lens
73'
Abdallah Sima
90+1'
Florian Thauvin
Assist: Mezian Soares Mesloub
90+3'
Ruben Aguilar
1.78
xG
2.68
37%
Balbezit
63%
18
Schoten
26
5
Schoten op doel
8
13
Schoten naast
18
6
Hoekschoppen
9
8
Overtredingen
8
1
Buitenspel
1
0
Gele kaarten
1
1
Rode kaarten
0
📐

Statistieken

Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden
Slavia Praha Statistiek Lens
2.7 ⚽ Doelpunten 2.2
0.8 🥅 Tegengoals 1.2
1.81 ⚡ xG 1.49
16.4 🔫 Schoten 12.2
5.2 🎯 Schoten op doel 4.7
5.6 🚩 Corners 4.7
50% 🤝 BTTS 60%
80% 📊 Over 2.5 % 70%
50% 🧤 Clean sheet % 20%
50% 🧤 Gescoord in beide helften 50%
53% ⚽ Balbezit 50%
14.3 🟨 Overtredingen 10.8

Slavia Praha

10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
VormResultatenPPG
Totaal WGGWW 2.20
Thuis WWWGW 2.60
Uit VWWGW 2.00
TotaalThuisUit
Winst %70%80%60%
Gem. goals3.543
Voor2.73.22.2
Tegen0.80.80.8
BTTS50%60%40%
De '0'50%40%60%
Niet gescoord0%0%0%
xG1.812.111.44
xG tegen1.20.861.63

Lens

10 wedstrijden (laatste 10) · 19 pts
VormResultatenPPG
Totaal VWWVV 1.20
Thuis WVWWV 1.80
Uit WV 1.50
TotaalThuisUit
Winst %60%63%50%
Gem. goals3.43.53
Voor2.22.252
Tegen1.21.251
BTTS60%63%50%
De '0'20%13%50%
Niet gescoord20%25%0%
xG1.491.431.84
xG tegen1.631.591.86
🔮

Voorspellingen voor Slavia Praha – Lens

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Slavia Praha wint
FT Resultaat
75%1.332.60+95.00Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
0%–3.40–Nee
Lens wint
FT Resultaat
55%1.822.60+43.00Ja
Dubbele Kans 1X
Double Chance
75%1.331.50+12.50Ja
Dubbele Kans X2
Double Chance
55%1.821.44-20.80Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
100%1.001.02+2.00Ja
Over 1.5
Goals Over/Under
100%1.001.18+18.00Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
100%1.001.59+59.00Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
30%3.333.00-10.00Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
10%10.004.50-55.00Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
0%–15.00–Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
0%–4.50–Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
0%–2.17–Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
70%1.431.47+2.90Ja
Under 4.5
Goals Over/Under
90%1.111.18+6.20Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
55%1.821.50-17.50Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
45%2.222.35+5.75Ja
BTTS & Winst Slavia Praha
Combinatie
20%5.004.28-14.40Nee
BTTS & Winst Lens
Combinatie
40%2.504.26+70.40Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.582%1.221.19-2.30Nee
Corners Over 8.572%1.391.40+0.94Ja
Corners Over 9.560%1.661.73+4.32Ja
Corners Over 10.548%2.092.14+2.51Ja
Corners Over 11.536%2.772.81+1.44Ja
Corners Under 7.518%5.593.80-31.98Nee
Corners Under 8.528%3.582.75-23.28Nee
Corners Under 9.540%2.522.00-20.60Nee
Corners Under 10.552%1.921.60-16.64Nee
Corners Under 11.564%1.561.40-10.54Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Slavia Praha Clean Sheet
Clean Sheet
40%2.503.55+42.00Ja
Lens Clean Sheet
Clean Sheet
50%2.003.55+77.50Ja
Slavia Praha wint nil
Win to Nil
30%3.334.75+42.50Ja
Lens wint nil
Win to Nil
28%3.644.75+30.63Ja
🤖

AI voorspelling

Advies: No predictions available
33%
WINSTKANS
33%
0.00
VORM LAATSTE 5
1.20
2.60
THUIS-/UIT PPG
1.50
1.81
XG (THUIS/UIT)
1.49
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.63
5.2
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
40%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden
Match GoalsSlavia PrahaLensGemiddeld
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 100% 80% 90%
Over 2.5 80% 70% 75%
Over 3.5 50% 50% 50%
Over 4.5 10% 20% 15%
BTTS 50% 60% 55%
BTTS & Win 20% 40% 30%
BTTS & Draw 20% 10% 15%
BTTS & Over 2.5 40% 60% 50%
BTTS No & Over 2.5 40% 10% 25%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2.6
W W W G W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Slavia Praha is 83% beter in PPG
Vorm – Uit
1.5
W V

Slavia Praha

Lens

Strasbourg 2 - 1 Lens
Crystal Palace 0 - 3 Lens
Lyon 0 - 4 Lens
Nice 1 - 1 Lens
Brest 3 - 3 Lens
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen
⚽

Gaat Slavia Praha scoren?

100%
gescoord thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Slavia Praha scoort.
50%
clean sheet uit
⚽

Gaat Lens scoren?

40%
clean sheet thuis
🟢
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lens scoort.
100%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2.7 Doelpunten / Wedstrijd
2.2 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Slavia Praha Lens
Over 0.5 100% 100%
Over 1.5 100% 80%
Over 2.5 80% 70%
Over 3.5 50% 50%
Over 4.5 10% 20%
Niet gescoord 0% 0%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

0.8 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.2 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Slavia Praha Lens
Over 0.5 50% 80%
Over 1.5 20% 40%
Over 2.5 10% 12%
Over 3.5 1% 3%
Over 4.5 0% 1%
Clean Sheets 50% 20%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Slavia Praha

Goals per 15 min

Lens

Keeper

Lens
Robin Risser
Robin Risser
1.25
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
1
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Slavia Praha Lens Gemiddeld
Over 6 40% 50% 45%
Over 7 40% 50% 45%
Over 8 40% 50% 45%
Over 9 40% 0% 20%
Over 10 20% 0% 10%
Over 11 20% 0% 10%
Verwacht totaal: 5.56 + 4.67 = 10.2
🚩

Hoekschoppen analyse

Slavia Praha
Overall5.56
Thuis6
Uit5
Verwacht totaal
10.2
hoekschoppen
Lens
Overall4.67
Thuis4.71
Uit4.5
🚑

Blessures & schorsingen Slavia Praha

Geen meldingen.

🚑

Blessures & schorsingen Lens

Geen meldingen.

⭐

Topscorer – Lens

Florian Thauvin
Florian Thauvin
6
Doelpunten
2
Assists
1.1
Schoten/W
0.9
SoD/W

Topscorers

Slavia Praha

Geen data

Topscorers

Lens
Florian Thauvin 6
Odsonne Édouard 2
M. Soares 2
Abdallah Sima 1
Ismaelo Ganiou 1
Matthieu Udol 1
Andrija Bulatović 1
Thorgan Hazard 1

Assists

Slavia Praha

Geen data

Assists

Lens
Florian Thauvin 2
Abdallah Sima 1
Matthieu Udol 1
Michał Skóraś 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Slavia Praha Lens Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 16.44 12.22 14.33
Schotconversie 17% 16% 17%
Schoten op doel per wedstrijd 5.22 4.67 4.95
Schoten naast per wedstrijd 11.22 7.56 9.39
Schoten per goal 5.92 6.11 6.02
Meer dan 10,5 schoten 67% 67% 67%
Meer dan 11,5 schoten 67% 56% 62%
Meer dan 12,5 schoten 67% 33% 50%
Meer dan 13,5 schoten 67% 33% 50%
Meer dan 14,5 schoten 67% 33% 50%
Meer dan 15,5 schoten 56% 33% 45%
Schoten op doel 3,5+ 78% 78% 78%
Schoten op doel 4,5+ 67% 44% 56%
Schoten op doel 5,5+ 44% 33% 39%
Schoten op doel 6,5+ 22% 22% 22%
🔫

Schoten per speler

Slavia Praha

Geen data

Lens

Speler Sch/W SoD/W W
Florian Thauvin 1.1 0.9 8
Franjo Ivanović 1 1 3
Matthieu Udol 0.7 — 7
Michaël Cuisance 0.7 0.5 6
Amadou Haidara 0.7 0.3 3
Andrija Bulatović 0.6 0.3 7
Abdallah Sima 0.5 0.1 8
Odsonne Édouard 0.4 0.2 5
🔫

Schoten

Totaal schoten
16.4
12.2
Slavia Praha Lens
Schoten op doel
5.2
4.7
Slavia Praha Lens