

| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.09 | 8.20 |
|
1.06 | 8.50 |
|
1.08 | 7.25 |
|
1.06 | 8.50 |
|
1.06 | 8.50 |
|
1.06 | 8.50 |
|
1.06 | 8.50 |
|
1.08 | 8.00 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.38 | 3.15 |
|
1.38 | 3.00 |
|
1.37 | 3.00 |
|
1.38 | 3.05 |
|
1.38 | 3.00 |
|
1.38 | 3.05 |
|
1.38 | 3.05 |
|
1.38 | 3.00 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
2.19 | 1.71 |
|
2.23 | 1.65 |
|
2.18 | 1.66 |
|
2.25 | 1.65 |
|
2.23 | 1.65 |
|
2.25 | 1.65 |
|
2.25 | 1.66 |
|
2.20 | 1.65 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
3.90 | 1.28 |
|
4.10 | 1.22 |
|
3.85 | 1.25 |
|
4.10 | 1.23 |
|
4.10 | 1.22 |
|
4.10 | 1.23 |
|
4.10 | 1.23 |
|
3.80 | 1.25 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
8.20 | 1.09 |
|
8.50 | 1.06 |
|
7.50 | 1.08 |
|
8.50 | 1.06 |
|
8.50 | 1.06 |
|
8.50 | 1.06 |
|
8.50 | 1.06 |
|
8.00 | 1.08 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
5.20 | 3.90 | 1.46 |
|
5.50 | 4.25 | 1.42 |
|
5.20 | 3.90 | 1.46 |
|
5.20 | 3.90 | 1.46 |
|
5.20 | 3.90 | 1.46 |
|
5.20 | 3.90 | 1.46 |
|
6.00 | 4.50 | 1.44 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
1.40 | 4.00 | 5.80 |
|
1.40 | 4.25 | 5.75 |
|
1.40 | 4.00 | 5.80 |
|
1.40 | 4.00 | 5.80 |
|
1.40 | 4.00 | 5.80 |
|
1.40 | 4.00 | 5.80 |
|
1.44 | 4.50 | 6.00 |
Zondagmiddag om 15:00 staat Parma – Monza op het programma, een duel waarin de odds vooral een lichte scheefgroei richting de uitploeg laten zien. Toch geven de onderlinge cijfers en de recente uitslagen genoeg redenen om ook het gelijkspel serieus te nemen.
Parma komt uit een lastige reeks: in de laatste vijf thuisduels staan nederlagen tegen Cremonese (0-2), Cagliari (0-1) en Sampdoria (0-2), met als opsteker een 2-0 zege op Catania en een 1-1 tegen Iraklis 1908. Over 10 wedstrijden pakt de thuisploeg 8 punten (0,8 per wedstrijd), en dat zie je terug in het scorend vermogen: gemiddeld 0,7 goals per match, tegenover 1,3 tegengoals.
Monza laat uit meer bite zien, met zeges bij Torino (0-1), Galatasaray (0-2) en Catanzaro (0-2), al was er ook een stevige 4-1 nederlaag bij Inter. Over 10 wedstrijden staan er 14 punten (1,4 per wedstrijd). Opvallend: qua xG per match ligt Monza op 0,85, terwijl Parma op 1,2 zit. Daar staat tegenover dat de uitploeg veel vaker en vaker op doel schiet (14,7 schoten en 5,7 op doel per match).
In de laatste vier ontmoetingen tussen Parma en Monza viel het vaak de kant van de remise op: drie keer gelijkspel, één keer winst voor Parma. Doelsaldo: 4-3 in het voordeel van Parma.
Op de 1X2-markt loopt de quotering voor winst van Monza uiteen van 2,90 bij TOTO tot 3,20 bij 711.nl, een verschil dat het vergelijken de moeite waard maakt. Voor Parma varieert het van 2,43 bij LeoVegas tot 2,65 bij Tonybet. Het gelijkspel staat rond 3,00 bij TOTO en 3,15 bij 711.nl.
Bij de verwachte uitslagen komt 1-1 het meest naar voren: die heeft de laagste correcte-score-odds van 4,75 bij TOTO. Daarna volgen 0-0 en 1-0 (beide 6,25) en 0-1 (6,75). Tel daarbij op dat Under 2.5 op 1,59 bij TOTO relatief laag staat, en het beeld is duidelijk: een wedstrijd met beperkte marge in de score ligt voor de hand. Parma moet vooral efficiënter worden, want de kansen lijken er op basis van xG wel te kunnen komen.