

| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.12 | 6.80 |
|
1.11 | 6.25 |
|
1.11 | 6.25 |
|
1.11 | 6.25 |
|
1.11 | 6.25 |
|
1.13 | 6.25 |
|
1.13 | 6.25 |
|
1.11 | 6.80 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.40 | 3.05 |
|
1.43 | 2.80 |
|
1.39 | 2.95 |
|
1.43 | 2.80 |
|
1.43 | 2.80 |
|
1.44 | 2.85 |
|
1.44 | 2.85 |
|
1.38 | 3.00 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.98 | 1.87 |
|
2.08 | 1.74 |
|
1.94 | 1.83 |
|
2.08 | 1.74 |
|
2.08 | 1.74 |
|
2.10 | 1.75 |
|
2.10 | 1.75 |
|
1.95 | 1.85 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
3.20 | 1.37 |
|
3.45 | 1.29 |
|
3.10 | 1.36 |
|
3.45 | 1.29 |
|
3.45 | 1.29 |
|
3.50 | 1.30 |
|
3.50 | 1.30 |
|
3.10 | 1.35 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
5.60 | 1.16 |
|
6.40 | 1.10 |
|
5.25 | 1.15 |
|
6.40 | 1.10 |
|
6.40 | 1.10 |
|
6.40 | 1.12 |
|
6.40 | 1.12 |
|
5.50 | 1.15 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
2.33 | 3.75 | 2.30 |
|
2.43 | 4.00 | 2.16 |
|
2.33 | 3.75 | 2.30 |
|
2.33 | 3.75 | 2.30 |
|
2.33 | 3.75 | 2.30 |
|
2.33 | 3.75 | 2.30 |
|
2.50 | 4.33 | 2.20 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
1.16 | 6.50 | 9.50 |
|
1.19 | 6.25 | 8.75 |
|
1.16 | 6.50 | 9.50 |
|
1.16 | 6.50 | 9.50 |
|
1.16 | 6.50 | 9.50 |
|
1.16 | 6.50 | 9.50 |
|
1.20 | 7.00 | 10.00 |
Zondagmiddag 6 september 2026 om 14:30 staat Telstar tegenover SC Cambuur, een duel waarin de odds de thuisploeg duidelijk de betere kansen geven. Tegelijk laten de cijfers genoeg ruimte voor goals en een wedstrijd die niet vanzelf “op slot” zit.
Telstar pakte in de laatste 10 wedstrijden 13 punten (1,3 punt per duel). Thuis was het de afgelopen vijf keer wisselvallig: verlies tegen Ajax (0-4) en Sparta Rotterdam (1-3), maar ook overtuigende zeges op Heracles (3-0) en opnieuw Sparta Rotterdam (4-1).
SC Cambuur zit in een lastige fase met 5 punten uit 10 (0,5 per duel). Uit laten de laatste resultaten vooral tegengoals zien, met nederlagen bij onder meer Fortuna Sittard (3-1), Bologna (3-1), Excelsior (3-2) en De Graafschap (3-1), gevolgd door een gelijkspel bij Den Bosch (1-1).
De onderlinge cijfers zijn stevig in het voordeel van SC Cambuur: in 22 ontmoetingen won Telstar 2 keer, tegenover 16 zeges voor de Friezen en 4 gelijke spelen. Op seizoensniveau valt ook het goalprofiel op: Telstar krijgt gemiddeld 2,0 goals tegen per wedstrijd, terwijl SC Cambuur zelfs op 2,8 tegengoals per duel zit. Met BTTS-percentages van 70% (thuis) en 90% (uit) en bij beide teams 80% over 2,5 goals, wijst veel richting een open wedstrijd. De xG per wedstrijd is 1,08 voor Telstar en 2,16 voor SC Cambuur.
Op 1X2 staat winst voor Telstar bij TOTO op 1,67, terwijl Unibet de uitzege van SC Cambuur op 5,10 zet. Voor het gelijkspel geeft TOTO 4,50. Het grootste bookmaker-verschil binnen 1X2 zit bij de uitzege: 4,70 (laagste) tot 5,10 (hoogste).
Voor goals ligt de nadruk op over 2,5: JACKS.NL biedt 1,50, terwijl under 2,5 bij Bet365 op 2,70 staat. “Beide teams scoren” krijgt met 1,54 bij Tonybet ook een duidelijke duw richting “ja”.
Bij correcte score zijn 1-1 en 2-1 het meest “verwacht” op basis van de laagste quoteringen (beide 6,75 bij Unibet), gevolgd door 2-0 (7,50). De bookmakers leunen dus naar Telstar, maar de statistieken schreeuwen goals en kansen aan beide kanten.