VWGVW
Brest
Brest - LyonStatistieken, H2H & xG
WVWVW
Lyon
Head to Head
20 wedstrijden2.75
Avg Goals
75%
BTTS
75%
Over 1.5
50%
Over 2.5
30%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Brest | Statistiek | Lyon |
|---|---|---|
| 1.78 | ⚽ Doelpunten | 1.67 |
| 1.33 | 🥅 Tegengoals | 0.78 |
| 1.7 | ⚡ xG | 1.47 |
| 16.4 | 🔫 Schoten | 13.1 |
| 5.7 | 🎯 Schoten op doel | 4.9 |
| 4.3 | 🚩 Corners | 4.2 |
| 78% | 🤝 BTTS | 44% |
| 67% | 📊 Over 2.5 % | 44% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 44% |
| 44% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 51% |
| 14.2 | 🟨 Overtredingen | 11.8 |
Brest
9 gespeeld · 12 pts · #11
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWGVW | 1.40 |
| Thuis | GVWV | 1.00 |
| Uit | GWVGW | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 25% | 40% |
| Gem. goals | 3.11 | 3.5 | 2.8 |
| Voor | 1.78 | 2 | 1.6 |
| Tegen | 1.33 | 1.5 | 1.2 |
| BTTS | 78% | 75% | 80% |
| De '0' | 11% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 11% | 25% | 0% |
| xG | 1.7 | 1.93 | 1.53 |
| xG tegen | 1.35 | 1.11 | 1.54 |
Lyon
9 gespeeld · 17 pts · #3
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVWVW | 1.80 |
| Thuis | GWWWW | 2.60 |
| Uit | WGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 56% | 80% | 25% |
| Gem. goals | 2.45 | 3 | 1.75 |
| Voor | 1.67 | 2.4 | 0.75 |
| Tegen | 0.78 | 0.6 | 1 |
| BTTS | 44% | 60% | 25% |
| De '0' | 44% | 40% | 50% |
| Niet gescoord | 22% | 0% | 50% |
| xG | 1.47 | 1.77 | 1.09 |
| xG tegen | 1.39 | 1.2 | 1.63 |
Voorspellingen voor Brest – Lyon
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brest wint FT Resultaat | 54% | 1.85 | 2.70 | +45.96 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 25% | 4.03 | 3.50 | -13.25 | Nee |
| Lyon wint FT Resultaat | 21% | 4.73 | 2.45 | -48.17 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 79% | 1.27 | 1.32 | +4.08 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 46% | 2.18 | 1.40 | -35.68 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.03 | -3.49 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 80% | 1.24 | 1.23 | -1.14 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.77 | 1.84 | +4.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 34% | 2.93 | 3.19 | +8.87 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.68 | 5.45 | -3.97 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 15.87 | 11.60 | -26.92 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 20% | 5.09 | 3.64 | -28.55 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.30 | 1.90 | -17.39 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 66% | 1.52 | 1.37 | -9.76 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.21 | 1.12 | -7.73 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.75 | 1.64 | -6.22 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.34 | 2.15 | -7.94 | Nee |
| BTTS & Winst Brest Combinatie | 27% | 3.72 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst Lyon Combinatie | 12% | 8.47 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 59% | 1.70 | 1.24 | -27.09 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 45% | 2.23 | 1.52 | -31.75 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 32% | 3.12 | 1.97 | -36.76 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 22% | 4.65 | 2.38 | -48.83 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 14% | 7.41 | 3.14 | -57.61 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 41% | 2.43 | 3.30 | +35.96 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 55% | 1.81 | 2.38 | +31.14 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 68% | 1.47 | 1.87 | +26.97 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 79% | 1.27 | 1.49 | +16.97 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 87% | 1.16 | 1.27 | +9.85 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Brest Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 2.99 | – | – | Nee |
| Lyon Clean Sheet Clean Sheet | 16% | 6.39 | – | – | Nee |
| Brest scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.68 | – | – | Nee |
| Lyon scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.84 | – | – | Nee |
| Brest wint nil Win to Nil | 27% | 3.68 | 5.00 | +35.80 | Ja |
| Lyon wint nil Win to Nil | 9% | 10.69 | 4.00 | -62.58 | Nee |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
1.40
VORM LAATSTE 5
1.80
0.45
H2H LAATSTE 5
1.20
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.00
1.70
XG (THUIS/UIT)
1.47
1.37
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.62
5.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
11%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
50%
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
25%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Brest | Lyon | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 89% | 89% | 89% |
| Over 2.5 | 67% | 44% | 55.5% |
| Over 3.5 | 33% | 22% | 27.5% |
| Over 4.5 | 11% | 0% | 11% |
| BTTS | 78% | 44% | 61% |
| BTTS & Win | 26.9% | 11.8% | 19.4% |
| BTTS & Draw | 33% | 11% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 45.5% | 45.5% | 45.5% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 11% | 11% |
Trends
- Brest pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 7 punten, gemiddeld 1.4 per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 10 goals in totaal.
- In de laatste 5 wedstrijden van Brest vielen er telkens 2 goals of meer.
- In 4 van de laatste 5 duels van Brest scoorden beide teams, en dit seizoen was er BTTS in 7 wedstrijden (78% van alle wedstrijden) met Brest.
- Brest lijkt ook vandaag te scoren: de ploeg vond in de laatste 5 duels het net en maakte daarin 10 goals.
Trends
- Lyon pakte 9 punten uit de laatste 5 duels (1.8 ppg), BTTS viel in slechts 2 daarvan en ze maakten 9 goals in die reeks.
- In de laatste 5 wedstrijden van Lyon vielen er telkens 2 goals of meer.
- Slechts 2 van de laatste 5 duels van Lyon eindigden in BTTS en ze wonnen 3 van die 5; dit seizoen viel BTTS in 4/9 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
G
V
W
V
Vorm – Uit
1
W
G
V
V
Brest
Brest
1 - 2
Nice
Brest
5 - 1
Angers SCO
Brest
0 - 1
PSG
Brest
2 - 2
Toulouse
Lyon
PSG
2 - 0
Lyon
Lens
2 - 1
Lyon
Paris
0 - 0
Lyon
Toulouse
0 - 2
Lyon
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Ludovic Ajorque
xG 4.10
Goals 4
-0.10
Kamory Doumbia
xG 3.72
Goals 4
+0.28
Pathé Mboup
xG 3.33
Goals 2
-1.33
xG vs Goals
Ernest Appiah Nuamah
xG 4.04
Goals 4
-0.04
Corentin Tolisso
xG 2.26
Goals 2
-0.26
Lois Openda
xG 2.06
Goals 1
-1.06
Gaat Brest scoren?
75%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Brest scoort.
50%
clean sheet uit
Gaat Lyon scoren?
11%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lyon scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Brest | Lyon |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 89% |
| Over 2.5 | 67% | 44% |
| Over 3.5 | 33% | 22% |
| Over 4.5 | 11% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Brest | Lyon |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 56% |
| Over 1.5 | 44% | 22% |
| Over 2.5 | 15% | 4% |
| Over 3.5 | 5% | 1% |
| Over 4.5 | 1% | 0% |
| Clean Sheets | 11% | 44% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Egil Selvik
1.33
Tg/Wedstrijd
12
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Dominik Greif
0.86
Tg/Wedstrijd
6
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Brest | Lyon | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 100% | 88% |
| Over 7 | 75% | 75% | 75% |
| Over 8 | 75% | 75% | 75% |
| Over 9 | 25% | 75% | 50% |
| Over 10 | 0% | 75% | 38% |
Verwacht totaal: 4.33 + 4.22 = 8.6
Hoekschoppen analyse
Brest
| Overall | 4.33 |
| Thuis | 4.25 |
| Uit | 4.4 |
Verwacht totaal
8.6
hoekschoppen
Lyon
| Overall | 4.22 |
| Thuis | 4.4 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Brest
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Lyon
Geen meldingen.
Topscorer – Brest
Ludovic Ajorque
4
Doelpunten
1
Assists
2.6
Schoten/W
0.9
SoD/W
Topscorer – Lyon
Ernest Appiah Nuamah
4
Doelpunten
1
Assists
2.9
Schoten/W
1.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Brest | Lyon | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16.44 | 13.11 | 14.78 |
| Schotconversie | 11% | 13% | 12% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.67 | 4.89 | 5.28 |
| Schoten naast per wedstrijd | 10.78 | 8.22 | 9.50 |
| Schoten per goal | 9.25 | 7.87 | 8.56 |
| Meer dan 10,5 schoten | 78% | 67% | 73% |
| Meer dan 11,5 schoten | 78% | 56% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 67% | 56% | 62% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 14,5 schoten | 56% | 44% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 78% | 78% |
| Schoten op doel 4,5+ | 56% | 67% | 62% |
| Schoten op doel 5,5+ | 56% | 22% | 39% |
| Schoten op doel 6,5+ | 56% | 22% | 39% |
Schoten per speler
Brest
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Pathé Mboup | 2.9 | 1.3 | 9 |
| Ludovic Ajorque | 2.6 | 0.9 | 9 |
| Kamory Doumbia | 1.8 | 0.8 | 9 |
| Mama Baldé | 1.3 | 0.4 | 8 |
| Joris Chotard | 1.1 | 0.2 | 9 |
| Kenny Lala | 0.9 | 0.3 | 9 |
| Hugo Magnetti | 0.9 | 0.3 | 8 |
| Gautier Lloris | 0.8 | 0.3 | 8 |
Lyon
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Lois Openda | 3.4 | 1.2 | 5 |
| Ernest Appiah Nuamah | 2.9 | 1.3 | 7 |
| Corentin Tolisso | 1.2 | 0.8 | 9 |
| Felix Bacher | 0.9 | 0.3 | 9 |
| Pavel Šulc | 0.9 | 0.6 | 7 |
| Zachary Athekame | 0.8 | 0.3 | 9 |
| Noah Teye Nartey | 0.5 | 0.4 | 8 |
| Tanner Tessmann | 0.5 | 0.1 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
16.4
13.1
Brest
Lyon
Schoten op doel
5.7
4.9
Brest
Lyon
Onderlinge resultaten Brest - Lyon
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 18/01/2026 | Lyon - Brest | 2-1 | ✓ | 3 |
| 02/11/2025 | Brest - Lyon | 0-0 | ✗ | 0 |
| 02/03/2025 | Lyon - Brest | 2-1 | ✓ | 3 |
| 11/01/2025 | Brest - Lyon | 2-1 | ✓ | 3 |
| 14/04/2024 | Lyon - Brest | 4-3 | ✓ | 7 |
| 23/09/2023 | Brest - Lyon | 1-0 | ✗ | 1 |
| 01/02/2023 | Lyon - Brest | 0-0 | ✗ | 0 |
| 28/12/2022 | Brest - Lyon | 2-4 | ✓ | 6 |
| 20/04/2022 | Brest - Lyon | 2-1 | ✓ | 3 |
| 07/08/2021 | Lyon - Brest | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 20 |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12 | 6 | +6 | 18 |
| 3 | Lyon | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | 7 | +8 | 17 |
| 4 | Paris FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 19 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | +7 | 15 |
| 7 | AS Monaco | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | 10 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 12 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | +1 | 13 |
| 11 | Brest | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | 3 | 1 | 6 | 18 | 22 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Espérance Sportive Troyes Aube Champagne | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 8 |
| 17 | Le Mans FC | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 18 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 20 | -11 | 2 |