WGWWW
Red Star Belgrade
Red Star Belgrade - Inter Club d'EscaldesStatistieken, H2H & xG
VWVGW
Inter Club d'Escaldes
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Red Star Belgrade | Statistiek | Inter Club d'Escaldes |
|---|---|---|
| 2.8 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 1 |
| 1.86 | ⚡ xG | 1.82 |
| 15.8 | 🔫 Schoten | 13.2 |
| 6.4 | 🎯 Schoten op doel | 6.5 |
| 5.4 | 🚩 Corners | 7.6 |
| 60% | 🤝 BTTS | 40% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 40% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 60% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 63% | ⚽ Balbezit | 66% |
| 10.7 | 🟨 Overtredingen | 13.6 |
Red Star Belgrade
10 wedstrijden (laatste 10) · 25 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGWWW | 2.60 |
| Thuis | WWG | 2.33 |
| Uit | WVWWW | 2.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 67% | 86% |
| Gem. goals | 3.8 | 4.33 | 3.57 |
| Voor | 2.8 | 3.33 | 2.57 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 60% | 67% | 57% |
| De '0' | 40% | 33% | 43% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.86 | 2.66 | 1.51 |
| xG tegen | 1.08 | 0.7 | 1.24 |
Inter Club d'Escaldes
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | WWWVW | 2.40 |
| Uit | GWVG | 1.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 83% | 25% |
| Gem. goals | 3.1 | 3.16 | 3 |
| Voor | 2.1 | 2.33 | 1.75 |
| Tegen | 1 | 0.83 | 1.25 |
| BTTS | 40% | 33% | 50% |
| De '0' | 50% | 67% | 25% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 25% |
| xG | 1.82 | 1.69 | 2.02 |
| xG tegen | 0.93 | 0.87 | 1.03 |
Voorspellingen voor Red Star Belgrade – Inter Club d'Escaldes
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Red Star Belgrade wint FT Resultaat | 74% | 1.36 | 1.04 | -23.56 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 12.00 | – | Nee |
| Inter Club d'Escaldes wint FT Resultaat | 43% | 2.35 | 22.00 | +835.00 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 74% | 1.36 | 1.04 | -23.56 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 43% | 2.35 | 10.00 | +325.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.00 | +0.00 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.07 | -1.56 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.30 | -2.50 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.73 | +29.75 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.60 | -35.00 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 11.60 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 8% | 12.50 | 8.00 | -36.00 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 3.40 | -15.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.13 | -46.75 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.44 | +8.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 67% | 1.49 | 2.45 | +64.15 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 33% | 3.03 | 1.50 | -50.50 | Nee |
| BTTS & Winst Red Star Belgrade Combinatie | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst Inter Club d'Escaldes Combinatie | 10% | 10.00 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 97% | 1.03 | 1.27 | +23.57 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 95% | 1.06 | 1.56 | +47.73 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 90% | 1.11 | 2.28 | +106.11 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 84% | 1.19 | 2.55 | +114.96 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 76% | 1.31 | 3.40 | +159.76 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 3% | 37.04 | 3.20 | -91.36 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 5% | 18.87 | 2.35 | -87.55 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 10% | 10.42 | 1.82 | -82.53 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 16% | 6.37 | 1.44 | -77.39 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 24% | 4.24 | 1.24 | -70.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Red Star Belgrade Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Inter Club d'Escaldes Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| Red Star Belgrade wint nil Win to Nil | 24% | 4.12 | 1.53 | -62.82 | Nee |
| Inter Club d'Escaldes wint nil Win to Nil | 11% | 9.43 | 56.00 | +493.60 | Ja |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
2.33
THUIS-/UIT PPG
1.25
1.86
XG (THUIS/UIT)
1.82
1.08
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.93
6.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.5
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Red Star Belgrade | Inter Club d'Escaldes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 60% | 70% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 40% | 10% | 25% |
| BTTS | 60% | 40% | 50% |
| BTTS & Win | 40% | 10% | 25% |
| BTTS & Draw | 10% | 20% | 15% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 30% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 30% | 25% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
W
G
Vorm – Uit
1.25
G
W
V
G
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Timi Elšnik
xG 1.57
Goals 2
+0.43
Rade Krunić
xG 0.89
Goals 1
+0.11
Vasilije Kostov
xG 0.72
Goals 1
+0.28
xG vs Goals
Faysal Choaib Hassany
xG 1.92
Goals 3
+1.08
Borja Arellano Monedero
xG 1.65
Goals 2
+0.35
Domingo Berlanga Ouggouti
xG 1.45
Goals 2
+0.55
Gaat Red Star Belgrade scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Red Star Belgrade scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Inter Club d'Escaldes scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Inter Club d'Escaldes scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Red Star Belgrade | Inter Club d'Escaldes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 40% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Red Star Belgrade | Inter Club d'Escaldes |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 60% | 50% |
| Over 1.5 | 30% | 40% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 2% | 2% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 40% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Matheus Lima Magalhães
2.5
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Javier Díaz Sánchez
1.17
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
3
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Red Star Belgrade | Inter Club d'Escaldes | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 100% | 100% |
| Over 7 | 100% | 100% | 100% |
| Over 8 | 100% | 100% | 100% |
| Over 9 | 100% | 75% | 88% |
| Over 10 | 33% | 25% | 29% |
| Over 11 | 0% | 25% | 13% |
| Over 12 | 0% | 25% | 13% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
| Over 14 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.4 + 7.6 = 13
Hoekschoppen analyse
Red Star Belgrade
| Overall | 5.4 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 4.71 |
Verwacht totaal
13
hoekschoppen
Inter Club d'Escaldes
| Overall | 7.6 |
| Thuis | 7.83 |
| Uit | 7.25 |
Blessures & schorsingen Red Star Belgrade
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Inter Club d'Escaldes
Geen meldingen.
Topscorer – Red Star Belgrade
Timi Elšnik
2
Doelpunten
0
Assists
3
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorer – Inter Club d'Escaldes
Faysal Choaib Hassany
3
Doelpunten
0
Assists
0.5
Schoten/W
0.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Red Star Belgrade | Inter Club d'Escaldes | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.80 | 13.20 | 14.50 |
| Schotconversie | 18% | 16% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.40 | 6.50 | 6.45 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.40 | 6.70 | 8.05 |
| Schoten per goal | 5.64 | 6.29 | 5.97 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 60% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 70% | 40% | 55% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 40% | 50% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 30% | 40% |
| Meer dan 15,5 schoten | 40% | 30% | 35% |
| Schoten op doel 3,5+ | 70% | 90% | 80% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 80% | 75% |
| Schoten op doel 5,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 40% | 40% |
Schoten per speler
Red Star Belgrade
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Cheikh Bamba Dieng | 5 | — | 2 |
| Timi Elšnik | 3 | 1 | 2 |
| Rade Krunić | 1.5 | 1 | 2 |
| Vladimir Lučić | 1.5 | 1 | 2 |
| Yuta Nakayama | 1 | — | 2 |
| Vasilije Kostov | 1 | 0.5 | 2 |
| Mihailo Ristić | 1 | 0.5 | 2 |
| Stefan Gudelj | 0.5 | — | 2 |
Inter Club d'Escaldes
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Borja Arellano Moned… | 1 | 0.3 | 6 |
| Domingo Berlanga Oug… | 0.7 | 0.3 | 6 |
| Faysal Choaib Hassany | 0.5 | 0.2 | 6 |
| David López Herrera | 0.2 | — | 6 |
Schoten
Totaal schoten
15.8
13.2
Red Star Belgrade
Inter Club d'Escaldes
Schoten op doel
6.4
6.5
Red Star Belgrade
Inter Club d'Escaldes