GGWWV
AGF
AGF - Sporting BragaStatistieken, H2H & xG
VWVGW
Sporting Braga
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| AGF | Statistiek | Sporting Braga |
|---|---|---|
| 1.7 | ⚽ Doelpunten | 1.1 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 1.3 |
| 1.43 | ⚡ xG | 1.82 |
| 12.8 | 🔫 Schoten | 16 |
| 3.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 5.2 | 🚩 Corners | 6.1 |
| 60% | 🤝 BTTS | 40% |
| 50% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 10% | 🧤 Clean sheet % | 40% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 20% |
| 50% | ⚽ Balbezit | 59% |
| 9.3 | 🟨 Overtredingen | 14.8 |
AGF
10 wedstrijden (laatste 10) · 15 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GGWWV | 1.60 |
| Thuis | WGW | 2.33 |
| Uit | GVGWV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 40% | 67% | 29% |
| Gem. goals | 2.9 | 2.67 | 3 |
| Voor | 1.7 | 2 | 1.57 |
| Tegen | 1.2 | 0.67 | 1.43 |
| BTTS | 60% | 67% | 57% |
| De '0' | 10% | 33% | 0% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 43% |
| xG | 1.43 | 1.36 | 1.46 |
| xG tegen | 1.62 | 1.59 | 1.64 |
Sporting Braga
10 wedstrijden (laatste 10) · 11 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGW | 1.40 |
| Thuis | VVWGW | 1.40 |
| Uit | VGVV | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 2.4 | 2.84 | 1.75 |
| Voor | 1.1 | 1.67 | 0.25 |
| Tegen | 1.3 | 1.17 | 1.5 |
| BTTS | 40% | 50% | 25% |
| De '0' | 40% | 50% | 25% |
| Niet gescoord | 30% | 0% | 75% |
| xG | 1.82 | 2.16 | 1.3 |
| xG tegen | 0.98 | 0.94 | 1.04 |
Voorspellingen voor AGF – Sporting Braga
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AGF wint FT Resultaat | 54% | 1.87 | 4.00 | +114.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 17% | 6.06 | 3.50 | -42.25 | Nee |
| Sporting Braga wint FT Resultaat | 30% | 3.33 | 1.91 | -42.70 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.23 | -13.90 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 47% | 2.15 | 1.25 | -41.87 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 88% | 1.14 | 1.03 | -9.88 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 1.30 | -35.00 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 13% | 7.69 | 1.99 | -74.13 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 7% | 14.29 | 3.38 | -76.34 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 0% | – | 6.57 | – | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 13% | 8.00 | 8.55 | +6.88 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 50% | 2.00 | 3.61 | +80.50 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 87% | 1.15 | 1.85 | +60.95 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.32 | +22.76 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.06 | +6.00 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 25% | 4.00 | 1.75 | -56.25 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 75% | 1.33 | 1.95 | +46.25 | Ja |
| BTTS & Winst AGF Combinatie | 30% | 3.33 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 90% | 1.11 | 1.37 | +23.44 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 83% | 1.20 | 1.71 | +42.10 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 74% | 1.35 | 2.51 | +85.74 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 63% | 1.58 | 2.85 | +79.84 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 52% | 1.94 | 4.10 | +111.15 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 10% | 10.10 | 2.71 | -73.17 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 17% | 5.92 | 2.09 | -64.68 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 26% | 3.85 | 1.68 | -56.32 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 37% | 2.71 | 1.32 | -51.29 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 49% | 2.06 | 1.17 | -43.26 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| AGF Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Sporting Braga Clean Sheet Clean Sheet | 25% | 4.00 | – | – | Nee |
| AGF wint nil Win to Nil | 18% | 5.65 | 6.50 | +15.05 | Ja |
| Sporting Braga wint nil Win to Nil | 8% | 13.33 | 3.30 | -75.25 | Nee |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
2.33
THUIS-/UIT PPG
0.25
1.43
XG (THUIS/UIT)
1.82
1.62
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.98
3.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
25%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | AGF | Sporting Braga | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 70% | 80% |
| Over 2.5 | 50% | 60% | 55% |
| Over 3.5 | 20% | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 0% | 10% |
| BTTS | 60% | 40% | 50% |
| BTTS & Win | 30% | 0% | 30% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 40% | 40% | 40% |
| BTTS No & Over 2.5 | 10% | 20% | 15% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.33
W
G
W
Vorm – Uit
0.25
V
G
V
V
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
James Bogere
xG 0.84
Goals 1
+0.16
Sebastian Jørgensen
xG 0.22
Goals 0
-0.22
Daníel Leó Grétarsson
xG 0.12
Goals 0
-0.12
xG vs Goals
P
Pau Victor
xG 1.96
Goals 2
+0.04
Ricardo Horta
xG 1.95
Goals 3
+1.05
Gabriel Martínez Aguilera
xG 1.07
Goals 1
-0.07
Gaat AGF scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat AGF scoort.
25%
clean sheet uit
Gaat Sporting Braga scoren?
33%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Sporting Braga scoort.
25%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | AGF | Sporting Braga |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 70% |
| Over 2.5 | 50% | 60% |
| Over 3.5 | 20% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | AGF | Sporting Braga |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 90% | 60% |
| Over 1.5 | 30% | 50% |
| Over 2.5 | 12% | 20% |
| Over 3.5 | 3% | 4% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 10% | 40% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Mads Christiansen
1
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Bernardo Caltabiano Parise Fontes
0.43
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
6
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | AGF | Sporting Braga | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 75% | 88% |
| Over 7 | 100% | 75% | 88% |
| Over 8 | 100% | 75% | 88% |
| Over 9 | 67% | 75% | 71% |
| Over 10 | 33% | 25% | 29% |
| Over 11 | 33% | 25% | 29% |
| Over 12 | 33% | 25% | 29% |
| Over 13 | 0% | 25% | 13% |
Verwacht totaal: 5.2 + 6.1 = 11.3
Hoekschoppen analyse
AGF
| Overall | 5.2 |
| Thuis | 6 |
| Uit | 4.86 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Sporting Braga
| Overall | 6.1 |
| Thuis | 6.33 |
| Uit | 5.75 |
Blessures & schorsingen AGF
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Sporting Braga
Geen meldingen.
Topscorer – AGF
James Bogere
1
Doelpunten
0
Assists
2
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Sporting Braga
Ricardo Horta
3
Doelpunten
2
Assists
0.5
Schoten/W
0.2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | AGF | Sporting Braga | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.80 | 16.00 | 14.40 |
| Schotconversie | 13% | 7% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.60 | 4.80 | 4.20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.20 | 11.20 | 10.20 |
| Schoten per goal | 7.53 | 14.55 | 11.04 |
| Meer dan 10,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 70% | 65% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 70% | 60% |
| Meer dan 14,5 schoten | 40% | 70% | 55% |
| Meer dan 15,5 schoten | 30% | 50% | 40% |
| Schoten op doel 3,5+ | 40% | 70% | 55% |
| Schoten op doel 4,5+ | 20% | 40% | 30% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 40% | 30% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 30% | 25% |
Schoten per speler
AGF
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Sebastian Jørgensen | 3 | 1 | 1 |
| James Bogere | 2 | 0.5 | 2 |
| Colin Rosler | 1 | — | 2 |
| Daníel Leó Grétar… | 0.5 | 0.5 | 2 |
Sporting Braga
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Gabriel Martínez Ag… | 1.3 | 0.8 | 4 |
| Pau Victor | 1 | 0.6 | 8 |
| Mario Dorgeles | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Víctor Gómez | 0.5 | 0.3 | 8 |
| João Moutinho | 0.5 | — | 8 |
| Ricardo Horta | 0.5 | 0.2 | 6 |
| Diego Henrique Olive… | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Gorby Jean Baptiste | 0.4 | — | 5 |
Schoten
Totaal schoten
12.8
16
AGF
Sporting Braga
Schoten op doel
3.6
4.8
AGF
Sporting Braga