VGVVV
Sassuolo
Sassuolo - FiorentinaStatistieken, H2H & xG
GVVVG
Fiorentina
Head to Head
24 wedstrijden3.08
Avg Goals
71%
BTTS
75%
Over 1.5
67%
Over 2.5
46%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Sassuolo | Statistiek | Fiorentina |
|---|---|---|
| 1.56 | ⚽ Doelpunten | 1.22 |
| 2.44 | 🥅 Tegengoals | 2.33 |
| 1.54 | ⚡ xG | 1.75 |
| 14 | 🔫 Schoten | 16.6 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 4.9 |
| 4 | 🚩 Corners | 5.1 |
| 89% | 🤝 BTTS | 78% |
| 78% | 📊 Over 2.5 % | 89% |
| 22% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 46% |
| 9.4 | 🟨 Overtredingen | 11 |
Sassuolo
9 gespeeld · 8 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVVV | 0.20 |
| Thuis | WWGV | 1.75 |
| Uit | VGVVV | 0.20 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 50% | 0% |
| Gem. goals | 4 | 4.5 | 3.6 |
| Voor | 1.56 | 2 | 1.2 |
| Tegen | 2.44 | 2.5 | 2.4 |
| BTTS | 89% | 100% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 20% |
| xG | 1.54 | 1.35 | 1.7 |
| xG tegen | 1.8 | 1.68 | 1.9 |
Fiorentina
9 gespeeld · 5 pts · #18
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GVVVG | 0.40 |
| Thuis | VVGVG | 0.40 |
| Uit | VWVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 11% | 0% | 25% |
| Gem. goals | 3.55 | 3.2 | 4 |
| Voor | 1.22 | 1 | 1.5 |
| Tegen | 2.33 | 2.2 | 2.5 |
| BTTS | 78% | 80% | 75% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 22% | 20% | 25% |
| xG | 1.75 | 2.03 | 1.42 |
| xG tegen | 1.69 | 1.45 | 2 |
Voorspellingen voor Sassuolo – Fiorentina
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sassuolo wint FT Resultaat | 37% | 2.68 | 2.75 | +2.50 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.75 | 3.78 | +0.74 | Ja |
| Fiorentina wint FT Resultaat | 36% | 2.77 | 2.37 | -14.50 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 64% | 1.56 | 1.23 | -21.38 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 63% | 1.59 | 1.44 | -9.67 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.07 | 1.01 | -5.27 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.24 | 1.16 | -6.17 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 57% | 1.75 | 1.57 | -10.20 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.87 | 2.29 | -20.31 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.52 | 3.90 | -29.33 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.10 | 11.60 | -27.96 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.23 | 4.82 | -7.89 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 43% | 2.34 | 2.51 | +7.43 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.53 | 1.56 | +1.71 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.22 | 1.20 | -1.74 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.64 | 1.40 | -14.45 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.57 | 2.62 | +1.90 | Ja |
| BTTS & Winst Sassuolo Combinatie | 21% | 4.85 | 4.40 | -9.23 | Nee |
| BTTS & Winst Fiorentina Combinatie | 20% | 4.99 | 3.78 | -24.25 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 26% | 3.91 | 1.40 | -64.16 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 15% | 6.54 | 1.61 | -75.37 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 8% | 11.90 | 2.01 | -83.12 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 4% | 23.26 | 2.55 | -89.04 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 2% | 50.00 | 4.50 | -91.00 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 74% | 1.34 | 2.75 | +104.60 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 85% | 1.18 | 2.12 | +79.56 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 92% | 1.09 | 1.60 | +46.56 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 96% | 1.04 | 1.39 | +33.02 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 98% | 1.02 | 1.17 | +14.66 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Sassuolo Clean Sheet Clean Sheet | 23% | 4.37 | – | – | Nee |
| Fiorentina Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.49 | – | – | Nee |
| Sassuolo scoort eerst Eerste Goal | 48% | 2.09 | 2.03 | -2.76 | Nee |
| Fiorentina scoort eerst Eerste Goal | 47% | 2.13 | 1.83 | -13.99 | Nee |
| Sassuolo wint nil Win to Nil | 17% | 6.01 | 6.00 | -0.13 | Nee |
| Fiorentina wint nil Win to Nil | 16% | 6.24 | 5.00 | -19.83 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Fiorentina
Advies: Combo Double chance : draw or Fiorentina and +1.5 goals
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
10%
WINSTKANS
45%
0.20
VORM LAATSTE 5
0.40
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.75
THUIS-/UIT PPG
0.75
1.54
XG (THUIS/UIT)
1.75
1.82
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.84
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.9
75%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
100%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Sassuolo | Fiorentina | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 78% | 89% | 83.5% |
| Over 3.5 | 44% | 44% | 44% |
| Over 4.5 | 33% | 11% | 22% |
| BTTS | 89% | 78% | 83.5% |
| BTTS & Win | 20.6% | 20% | 20.3% |
| BTTS & Draw | 22% | 22% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 22% | 22% |
Trends
- Sassuolo pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt, gemiddeld 0.2 punt per wedstrijd, met BTTS in 4 van die 5 en 6 goals in die reeks.
- Sassuolo zal vertrouwen hebben op een goal en wil de reeks voortzetten waarin het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want de laatste 9 wedstrijden van Sassuolo eindigden telkens met 2 goals of meer.
- Kan Sassuolo het tij keren? In de laatste 5 wedstrijden werd niet gewonnen: 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- In 4 van de laatste 5 wedstrijden van Sassuolo scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS in 8 duels (89% van alle wedstrijden) met Sassuolo.
Trends
- Fiorentina pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 5 van die duels en 6 goals in die reeks.
- In de laatste 9 wedstrijden van Fiorentina vielen telkens minimaal 2 goals.
- Fiorentina wacht al 5 duels op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- In de laatste 5 duels van Fiorentina scoorden beide teams telkens, en dit seizoen eindigden 7/9 wedstrijden in BTTS (78%).
- Fiorentina scoorde in elk van de laatste 7 duels en maakte in de laatste vijf wedstrijden 6 goals.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.75
W
W
G
V
Vorm – Uit
0.75
V
W
V
V
Sassuolo
Sassuolo
2 - 6
Lazio
Sassuolo
1 - 1
AC Milan
Sassuolo
3 - 2
Juventus
Sassuolo
2 - 1
Torino
Fiorentina
Inter
2 - 1
Fiorentina
Genoa
2 - 1
Fiorentina
Venezia
2 - 4
Fiorentina
Roma
4 - 0
Fiorentina
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Vasilije Adžić
xG 2.71
Goals 3
+0.29
Domenico Berardi
xG 2.51
Goals 2
-0.51
Armand Lauriente
xG 2.06
Goals 0
-2.06
xG vs Goals
F
Franco Mastantuono
xG 4.06
Goals 3
-1.06
M
Mateo Pellegrino Casalanguila
xG 1.95
Goals 2
+0.05
Alejandro Jiménez Sánchez
xG 1.75
Goals 2
+0.25
Gaat Sassuolo scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Sassuolo scoort.
0%
clean sheet uit
Gaat Fiorentina scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Fiorentina scoort.
75%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Sassuolo | Fiorentina |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 78% | 89% |
| Over 3.5 | 44% | 44% |
| Over 4.5 | 33% | 11% |
| Niet gescoord | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Sassuolo | Fiorentina |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 78% | 89% |
| Over 2.5 | 22% | 33% |
| Over 3.5 | 22% | 11% |
| Over 4.5 | 10% | 9% |
| Clean Sheets | 0% | 0% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Murić
1.86
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
David de Gea
2.11
Tg/Wedstrijd
19
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Sassuolo | Fiorentina | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 75% | 50% | 63% |
| Over 7 | 50% | 0% | 25% |
| Over 8 | 25% | 0% | 13% |
| Over 9 | 25% | 0% | 13% |
| Over 10 | 25% | 0% | 13% |
| Over 11 | 25% | 0% | 13% |
| Over 12 | 25% | 0% | 13% |
Verwacht totaal: 4 + 5.11 = 9.1
Hoekschoppen analyse
Sassuolo
| Overall | 4 |
| Thuis | 3 |
| Uit | 4.8 |
Verwacht totaal
9.1
hoekschoppen
Fiorentina
| Overall | 5.11 |
| Thuis | 6.8 |
| Uit | 3 |
Blessures & schorsingen Sassuolo
D. BolocaSpierblessure
I. KoneBeenbreuk
F. LeysenKnieblessure
Y. PazKnieblessure
K. ThorstvedtRode kaart (geschorst)
Blessures & schorsingen Fiorentina
A. AttaVerrekte buikspier
F. ParisiKnieblessure
M. PongracicSpierblessure
L. RanieriBeenblessure
R. SottilRugblessure
Topscorer – Sassuolo
Vasilije Adžić
3
Doelpunten
1
Assists
1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Fiorentina
Franco Mastantuono
3
Doelpunten
0
Assists
2.6
Schoten/W
1
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Sassuolo | Fiorentina | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.00 | 16.56 | 15.28 |
| Schotconversie | 11% | 7% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.11 | 4.89 | 5.00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.89 | 11.67 | 10.28 |
| Schoten per goal | 9.00 | 13.55 | 11.28 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 78% | 67% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 78% | 67% |
| Meer dan 12,5 schoten | 56% | 78% | 67% |
| Meer dan 13,5 schoten | 56% | 67% | 62% |
| Meer dan 14,5 schoten | 44% | 56% | 50% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 56% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 78% | 78% | 78% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 22% | 28% |
Schoten per speler
Sassuolo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Laurienté | 2.2 | 0.7 | 9 |
| D. Berardi | 1.3 | 1.1 | 8 |
| K. Bowie | 1.1 | 0.4 | 9 |
| K. Thorstvedt | 1 | 0.8 | 8 |
| Vasilije Adžić | 1 | 0.7 | 7 |
| C. Volpato | 0.8 | 0.8 | 5 |
| C. Odenthal | 0.8 | 0.5 | 4 |
| D. Bakola | 0.8 | 0.3 | 8 |
Fiorentina
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Franco Mastantuono | 2.6 | 1 | 9 |
| Franco Mastantuono | 2.6 | 1 | 9 |
| M. Kean | 2 | 2 | 1 |
| A. Atta | 1.8 | 0.6 | 5 |
| A. Atta | 1.8 | 0.6 | 5 |
| A. Njie | 1.6 | 0.7 | 7 |
| C. Ndour | 1.1 | 0.3 | 9 |
| João Mário | 1 | 0.4 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
14
16.6
Sassuolo
Fiorentina
Schoten op doel
5.1
4.9
Sassuolo
Fiorentina
Onderlinge resultaten Sassuolo - Fiorentina
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 26/04/2026 | Fiorentina - Sassuolo | 0-0 | ✗ | 0 |
| 06/12/2025 | Sassuolo - Fiorentina | 3-1 | ✓ | 4 |
| 28/04/2024 | Fiorentina - Sassuolo | 5-1 | ✓ | 6 |
| 06/01/2024 | Sassuolo - Fiorentina | 1-0 | ✗ | 1 |
| 02/06/2023 | Sassuolo - Fiorentina | 1-3 | ✓ | 4 |
| 07/01/2023 | Fiorentina - Sassuolo | 2-1 | ✓ | 3 |
| 26/02/2022 | Sassuolo - Fiorentina | 2-1 | ✓ | 3 |
| 19/12/2021 | Fiorentina - Sassuolo | 2-2 | ✓ | 4 |
| 17/04/2021 | Sassuolo - Fiorentina | 3-1 | ✓ | 4 |
| 16/12/2020 | Fiorentina - Sassuolo | 1-1 | ✓ | 2 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 14 | +10 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 9 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 10 | Torino | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 16 | -2 | 13 |
| 11 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 12 | Cagliari | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 15 | -6 | 13 |
| 13 | Atalanta | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 17 | -1 | 11 |
| 14 | Lecce | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | 21 | -10 | 9 |
| 15 | Sassuolo | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 | 22 | -8 | 8 |
| 16 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 17 | Parma | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 15 | -10 | 5 |
| 18 | Fiorentina | 9 | 1 | 2 | 6 | 11 | 21 | -10 | 5 |
| 19 | Udinese | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 23 | -12 | 5 |
| 20 | Venezia FC | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 20 | -14 | 3 |