VWVGG
Atalanta
Atalanta - ParmaStatistieken, H2H & xG
WVVVG
Parma
Head to Head
21 wedstrijden3.43
Avg Goals
57%
BTTS
86%
Over 1.5
71%
Over 2.5
48%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Atalanta | Statistiek | Parma |
|---|---|---|
| 1.78 | ⚽ Doelpunten | 0.56 |
| 1.89 | 🥅 Tegengoals | 1.67 |
| 1.53 | ⚡ xG | 1.13 |
| 13.9 | 🔫 Schoten | 10.3 |
| 5.1 | 🎯 Schoten op doel | 3.3 |
| 3.8 | 🚩 Corners | 3.3 |
| 78% | 🤝 BTTS | 44% |
| 78% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 11% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 11% |
| 46% | ⚽ Balbezit | 42% |
| 10.2 | 🟨 Overtredingen | 10.6 |
Atalanta
9 gespeeld · 11 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VWVGG | 1.00 |
| Thuis | WWVWG | 2.00 |
| Uit | VVVG | 0.25 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 60% | 0% |
| Gem. goals | 3.67 | 3.8 | 3.5 |
| Voor | 1.78 | 2.2 | 1.25 |
| Tegen | 1.89 | 1.6 | 2.25 |
| BTTS | 78% | 80% | 75% |
| De '0' | 11% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 25% |
| xG | 1.53 | 1.86 | 1.13 |
| xG tegen | 2.07 | 1.85 | 2.35 |
Parma
9 gespeeld · 5 pts · #17
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WVVVG | 0.80 |
| Thuis | VGWVG | 1.00 |
| Uit | VVVV | — |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 11% | 20% | 0% |
| Gem. goals | 2.23 | 1.8 | 2.75 |
| Voor | 0.56 | 0.6 | 0.5 |
| Tegen | 1.67 | 1.2 | 2.25 |
| BTTS | 44% | 40% | 50% |
| De '0' | 11% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 56% | 60% | 50% |
| xG | 1.13 | 1.26 | 0.98 |
| xG tegen | 1.87 | 1.52 | 2.32 |
Voorspellingen voor Atalanta – Parma
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta wint FT Resultaat | 55% | 1.83 | 1.53 | -16.32 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.21 | 4.50 | +7.00 | Ja |
| Parma wint FT Resultaat | 22% | 4.65 | 5.75 | +23.78 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 78% | 1.27 | 1.17 | -8.19 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.21 | 2.43 | +10.10 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 95% | 1.06 | 1.01 | -4.34 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.15 | -4.34 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 61% | 1.64 | 1.56 | -4.98 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 39% | 2.59 | 2.51 | -3.16 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 21% | 4.76 | 4.23 | -11.13 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 5% | 18.90 | 15.00 | -20.65 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 17% | 5.95 | 5.00 | -15.90 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 39% | 2.56 | 2.22 | -13.22 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 61% | 1.63 | 1.51 | -7.26 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 79% | 1.27 | 1.20 | -5.21 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 61% | 1.65 | 1.70 | +2.98 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 39% | 2.54 | 2.10 | -17.21 | Nee |
| BTTS & Winst Atalanta Combinatie | 29% | 3.42 | 2.88 | -15.79 | Nee |
| BTTS & Winst Parma Combinatie | 13% | 7.78 | 9.33 | +19.89 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 45% | 2.24 | 1.29 | -42.47 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 31% | 3.22 | 1.54 | -52.11 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 20% | 4.98 | 2.22 | -55.38 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 12% | 8.26 | 2.47 | -70.11 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 7% | 14.71 | 3.20 | -78.24 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 55% | 1.81 | 3.05 | +68.97 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 69% | 1.45 | 2.34 | +61.23 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 80% | 1.25 | 1.87 | +49.41 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 88% | 1.14 | 1.52 | +33.61 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 93% | 1.07 | 1.26 | +17.43 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta Clean Sheet Clean Sheet | 31% | 3.25 | – | – | Nee |
| Parma Clean Sheet Clean Sheet | 14% | 7.16 | – | – | Nee |
| Atalanta scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.67 | 1.43 | -14.49 | Nee |
| Parma scoort eerst Eerste Goal | 36% | 2.79 | 2.94 | +5.55 | Ja |
| Atalanta wint nil Win to Nil | 25% | 3.93 | 2.70 | -31.28 | Nee |
| Parma wint nil Win to Nil | 9% | 11.52 | 12.00 | +4.14 | Ja |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Atalanta
Advies: Winner : Atalanta
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
1.00
VORM LAATSTE 5
0.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
2.00
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.53
XG (THUIS/UIT)
1.13
1.99
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.83
5.1
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.3
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
11%
80%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
75%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Atalanta | Parma | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 89% | 78% | 83.5% |
| Over 2.5 | 78% | 56% | 67% |
| Over 3.5 | 44% | 0% | 44% |
| Over 4.5 | 22% | 0% | 22% |
| BTTS | 78% | 44% | 61% |
| BTTS & Win | 29.2% | 12.9% | 21.1% |
| BTTS & Draw | 22% | 11% | 16.5% |
| BTTS & Over 2.5 | 49.6% | 49.6% | 49.6% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 22% | 22% |
Trends
- Atalanta pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 4 van die wedstrijden vielen goals aan beide kanten (BTTS) en Atalanta scoorde 11 keer.
- Atalanta is thuis lastig te kloppen en is al 2 wedstrijden ongeslagen in eigen huis.
- Atalanta zal vertrouwen putten uit het feit dat het dit seizoen in elke thuiswedstrijd heeft gescoord en wil die reeks vandaag doortrekken.
- Atalanta vindt makkelijk het net en scoorde in de laatste 5 thuiswedstrijden; dit seizoen bleef het in 0 thuiswedstrijd droog staan.
- Atalanta zit in een goede fase en is nu 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Doelpunten lijken in de lucht te hangen, want de laatste 7 wedstrijden van Atalanta eindigden allemaal met 2 goals of meer.
Trends
- Parma pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten (0.8 per wedstrijd), met BTTS in slechts 2 van die wedstrijden en in totaal 3 goals gemaakt.
- Voorin loopt het bij Parma stroef: in 3 van de laatste 5 wedstrijden kwamen ze niet tot scoren; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij er een extra spits bij?
- Parma bleef dit seizoen in 5 wedstrijden droog staan (56%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van Parma’s laatste 5 wedstrijden scoorden beide teams, Parma won maar 1 van die 5 duels en dit seizoen viel BTTS in 4/9 wedstrijden.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
W
V
W
G
Vorm – Uit
0
V
V
V
V
Atalanta
Atalanta
4 - 4
Frosinone
Atalanta
3 - 1
Venezia
Atalanta
1 - 2
Cagliari
Atalanta
1 - 0
Bologna
Atalanta
2 - 1
Sassuolo
Parma
Lazio
2 - 1
Parma
Inter
3 - 0
Parma
Como
2 - 1
Parma
Juventus
2 - 0
Parma
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Nikola Krstović
xG 5.49
Goals 6
+0.51
Éderson
xG 2.31
Goals 2
-0.31
Charles De Ketelaere
xG 1.43
Goals 1
-0.43
xG vs Goals
J
José David Romero
xG 2.87
Goals 2
-0.87
S
Simone Lontani
xG 2.05
Goals 2
-0.05
El Bilal Touré
xG 1.06
Goals 0
-1.06
Gaat Atalanta scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Atalanta scoort.
11%
clean sheet uit
Gaat Parma scoren?
20%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Parma scoort.
50%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Atalanta | Parma |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 89% | 78% |
| Over 2.5 | 78% | 56% |
| Over 3.5 | 44% | 0% |
| Over 4.5 | 22% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Atalanta | Parma |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 89% |
| Over 1.5 | 67% | 56% |
| Over 2.5 | 22% | 22% |
| Over 3.5 | 11% | 9% |
| Over 4.5 | 4% | 3% |
| Clean Sheets | 11% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
M. Carnesecchi
1.67
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
E. Corvi
1.88
Tg/Wedstrijd
15
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Atalanta | Parma | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 60% | 75% | 68% |
| Over 7 | 60% | 75% | 68% |
| Over 8 | 40% | 75% | 58% |
| Over 9 | 40% | 75% | 58% |
| Over 10 | 40% | 75% | 58% |
| Over 11 | 40% | 50% | 45% |
| Over 12 | 40% | 25% | 33% |
| Over 13 | 40% | 25% | 33% |
| Over 14 | 40% | 25% | 33% |
Verwacht totaal: 3.78 + 3.33 = 7.1
Hoekschoppen analyse
Atalanta
| Overall | 3.78 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 2.5 |
Verwacht totaal
7.1
hoekschoppen
Parma
| Overall | 3.33 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 2.5 |
Blessures & schorsingen Atalanta
R. BellanovaBovenbeenblessure
G. GaetanoSpierblessure
I. HienSpierblessure
F. KessieKuitblessure
S. KolasinacBovenbeenblessure
O. KossounouBovenbeenblessure
T. KristensenSpierblessure
G. RaspadoriBovenbeenblessure
Blessures & schorsingen Parma
A. BernabeBuiten de wedstrijdselectie
L. ValentiGepasseerd (keuze trainer)
Topscorer – Atalanta
N. Krstović
6
Doelpunten
2
Assists
2.3
Schoten/W
1.2
SoD/W
Topscorer – Parma
S. Lontani
2
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.3
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Atalanta | Parma | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13.89 | 10.33 | 12.11 |
| Schotconversie | 13% | 5% | 9% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.11 | 3.33 | 4.22 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.78 | 7.00 | 7.89 |
| Schoten per goal | 7.81 | 18.60 | 13.21 |
| Meer dan 10,5 schoten | 67% | 33% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 56% | 33% | 45% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 22% | 33% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 11% | 28% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 11% | 22% |
| Meer dan 15,5 schoten | 33% | 11% | 22% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 33% | 50% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 11% | 28% |
| Schoten op doel 5,5+ | 33% | 11% | 22% |
| Schoten op doel 6,5+ | 33% | 11% | 22% |
Schoten per speler
Atalanta
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| N. Krstović | 2.3 | 1.2 | 9 |
| J. Rowe | 1.3 | 0.5 | 6 |
| F. Kessié | 1.3 | 0.8 | 4 |
| Éderson | 1 | 0.8 | 9 |
| G. Raspadori | 1 | 0.3 | 4 |
| L. Samardžić | 1 | 0.1 | 8 |
| G. Scamacca | 0.9 | 0.6 | 7 |
| T. Kristensen | 0.8 | 0.2 | 5 |
Parma
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| E. Touré | 1.2 | 0.7 | 9 |
| S. Lontani | 1.1 | 0.3 | 9 |
| S. Lontani | 1.1 | 0.3 | 9 |
| A. N'Diaye | 1 | — | 1 |
| D. Diallo | 1 | — | 1 |
| E. Del Prato | 0.7 | — | 9 |
| C. Ordoñez | 0.7 | — | 6 |
| M. Troilo | 0.7 | 0.1 | 9 |
Schoten
Totaal schoten
13.9
10.3
Atalanta
Parma
Schoten op doel
5.1
3.3
Atalanta
Parma
Onderlinge resultaten Atalanta - Parma
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/01/2026 | Atalanta - Parma | 4-0 | ✗ | 4 |
| 30/08/2025 | Parma - Atalanta | 1-1 | ✓ | 2 |
| 25/05/2025 | Atalanta - Parma | 2-3 | ✓ | 5 |
| 23/11/2024 | Parma - Atalanta | 1-3 | ✓ | 4 |
| 04/08/2024 | Parma - Atalanta | 4-1 | ✓ | 5 |
| 09/05/2021 | Parma - Atalanta | 2-5 | ✓ | 7 |
| 06/01/2021 | Atalanta - Parma | 3-0 | ✗ | 3 |
| 28/07/2020 | Parma - Atalanta | 1-2 | ✓ | 3 |
| 06/01/2020 | Atalanta - Parma | 5-0 | ✗ | 5 |
| 31/03/2019 | Parma - Atalanta | 1-3 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | 9 | 1 | 0 | 24 | 8 | +16 | 28 |
| 2 | Internazionale | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 13 | +13 | 25 |
| 3 | AS Roma | 10 | 7 | 3 | 0 | 28 | 10 | +18 | 24 |
| 4 | Como | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 8 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 12 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone Calcio | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 14 | +10 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Napoli | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 13 | +4 | 14 |
| 9 | Bologna | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 13 | +1 | 14 |
| 10 | Torino | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 16 | -2 | 13 |
| 11 | Genoa | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 |
| 12 | Cagliari | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 15 | -6 | 13 |
| 13 | Atalanta | 9 | 3 | 2 | 4 | 16 | 17 | -1 | 11 |
| 14 | Lecce | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | 21 | -10 | 9 |
| 15 | Sassuolo | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 | 22 | -8 | 8 |
| 16 | SS Monza 1912 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17 | 24 | -7 | 7 |
| 17 | Parma | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 15 | -10 | 5 |
| 18 | Fiorentina | 9 | 1 | 2 | 6 | 11 | 21 | -10 | 5 |
| 19 | Udinese | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 23 | -12 | 5 |
| 20 | Venezia FC | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 20 | -14 | 3 |