VGVGV
Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña - OsasunaStatistieken, H2H & xG
VGVWV
Osasuna
Head to Head
13 wedstrijden1.85
Avg Goals
38%
BTTS
62%
Over 1.5
38%
Over 2.5
15%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Deportivo La Coruña | Statistiek | Osasuna |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 1.3 | 🥅 Tegengoals | 2 |
| 1.37 | ⚡ xG | 1.26 |
| 12 | 🔫 Schoten | 10.7 |
| 4.4 | 🎯 Schoten op doel | 4.1 |
| 5.1 | 🚩 Corners | 3.6 |
| 80% | 🤝 BTTS | 40% |
| 30% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 20% | 🧤 Gescoord in beide helften | 10% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 47% |
| 12 | 🟨 Overtredingen | 14 |
Deportivo La Coruña
10 gespeeld · 11 pts · #13
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVGV | 0.40 |
| Thuis | GWVGG | 1.20 |
| Uit | GWGVV | 1.00 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 20% | 20% | 20% |
| Gem. goals | 2.6 | 2.2 | 3 |
| Voor | 1.3 | 1.2 | 1.4 |
| Tegen | 1.3 | 1 | 1.6 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.37 | 1.37 | 1.38 |
| xG tegen | 1.49 | 1.37 | 1.61 |
Osasuna
10 gespeeld · 11 pts · #15
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VGVWV | 0.80 |
| Thuis | GWVGW | 1.60 |
| Uit | WVVVV | 0.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 3 | 1.4 | 4.6 |
| Voor | 1 | 0.8 | 1.2 |
| Tegen | 2 | 0.6 | 3.4 |
| BTTS | 40% | 20% | 60% |
| De '0' | 30% | 60% | 0% |
| Niet gescoord | 40% | 40% | 40% |
| xG | 1.26 | 1.44 | 1.08 |
| xG tegen | 1.5 | 1.16 | 1.84 |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Deportivo La Coruna
Advies: Double chance : Deportivo La Coruna or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.40
VORM LAATSTE 5
0.80
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.20
THUIS-/UIT PPG
0.60
1.37
XG (THUIS/UIT)
1.26
1.20
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.44
4.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.1
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
30%
20%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
80%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Deportivo La Coruña | Osasuna | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 30% | 40% | 35% |
| Over 3.5 | 30% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 80% | 40% | 60% |
| BTTS & Win | 20.2% | 13.8% | 17% |
| BTTS & Draw | 50% | 10% | 30% |
| BTTS & Over 2.5 | 40.3% | 40.3% | 40.3% |
| BTTS No & Over 2.5 | 0% | 10% | 10% |
Trends
- Deportivo La Coruña pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 2 punten, gemiddeld 0.4 per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 4 goals in totaal.
- Thuis zit Deportivo La Coruña er de laatste tijd lekker in: 2 wedstrijden op rij ongeslagen.
- Deportivo La Coruña wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 2 gelijke spelen en 3 nederlagen.
- Voorin loopt het stroef bij Deportivo La Coruña: in 2 van de laatste 5 duels werd niet gescoord.
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Deportivo La Coruña scoorden beide teams, en dit seizoen viel BTTS al in 8 duels (80% van alle wedstrijden) met Deportivo La Coruña.
Trends
- CA Osasuna pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 4 punten, gemiddeld 0.8 per wedstrijd; BTTS viel maar in 2 van die 5 en ze maakten 5 goals.
- In de laatste 7 wedstrijden van CA Osasuna vielen er telkens 2 goals of meer.
- CA Osasuna kwam in 2 van de laatste 5 wedstrijden niet tot scoren, dus de vraag is of de trainer vandaag tactisch ingrijpt of een extra spits brengt.
- CA Osasuna bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog staan (40%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 5 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van CA Osasuna scoorden beide teams, ze wonnen 1 van die 5, en dit seizoen staat BTTS op 4/10 duels.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.2
G
W
V
G
G
Vorm – Uit
0.6
W
V
V
V
V
Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña
1 - 1
Levante
Deportivo La Coruña
1 - 1
Real Betis
Deportivo La Coruña
0 - 1
Sevilla
Deportivo La Coruña
3 - 1
Valencia
Deportivo La Coruña
1 - 1
Elche
Osasuna
Sevilla
2 - 0
Osasuna
Real Betis
5 - 2
Osasuna
Atlético Madrid
4 - 0
Osasuna
Alavés
5 - 2
Osasuna
Celta de Vigo
1 - 2
Osasuna
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Pierre-Emerick Aubameyang
xG 4.50
Goals 5
+0.50
B
Bil Dornol Nsongo Tonfack
xG 2.03
Goals 1
-1.03
Mario Soriano Carreño
xG 1.49
Goals 1
-0.49
xG vs Goals
Ante Budimir
xG 6.62
Goals 7
+0.38
Raúl García de Haro
xG 1.88
Goals 1
-0.88
Kike Barja
xG 0.91
Goals 1
+0.09
Gaat Deportivo La Coruña scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Deportivo La Coruña scoort.
30%
clean sheet uit
Gaat Osasuna scoren?
0%
clean sheet thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Osasuna scoort.
60%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Deportivo La Coruña | Osasuna |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 80% |
| Over 2.5 | 30% | 40% |
| Over 3.5 | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Deportivo La Coruña | Osasuna |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 70% |
| Over 1.5 | 20% | 50% |
| Over 2.5 | 10% | 30% |
| Over 3.5 | 4% | 30% |
| Over 4.5 | 1% | 5% |
| Clean Sheets | 0% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Leo Román
1.3
Tg/Wedstrijd
13
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Sergio Herrera
1.6
Tg/Wedstrijd
8
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Deportivo La Coruña | Osasuna | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 80% | 90% |
| Over 8 | 40% | 40% | 40% |
| Over 9 | 40% | 40% | 40% |
| Over 10 | 20% | 40% | 30% |
| Over 11 | 20% | 20% | 20% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 5.1 + 3.6 = 8.7
Hoekschoppen analyse
Deportivo La Coruña
| Overall | 5.1 |
| Thuis | 5 |
| Uit | 5.2 |
Verwacht totaal
8.7
hoekschoppen
Osasuna
| Overall | 3.6 |
| Thuis | 4.8 |
| Uit | 2.4 |
Blessures & schorsingen Deportivo La Coruña
P. AubameyangKnieblessure
M. CasadoCollarbone Blessure
Z. EddahchouriPolsblessure
B. EdeHamstringblessure
Blessures & schorsingen Osasuna
R. Del CastilloSpierblessure
J. HerrandoSpierblessure
A. OrozHamstringblessure
Topscorer – Deportivo La Coruña
P. Aubameyang
5
Doelpunten
2
Assists
2
Schoten/W
1.4
SoD/W
Topscorer – Osasuna
A. Budimir
7
Doelpunten
0
Assists
2.4
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Deportivo La Coruña | Osasuna | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.00 | 10.70 | 11.35 |
| Schotconversie | 11% | 9% | 10% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.40 | 4.10 | 4.25 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.60 | 6.60 | 7.10 |
| Schoten per goal | 9.23 | 10.70 | 9.97 |
| Meer dan 10,5 schoten | 50% | 50% | 50% |
| Meer dan 11,5 schoten | 40% | 30% | 35% |
| Meer dan 12,5 schoten | 40% | 20% | 30% |
| Meer dan 13,5 schoten | 30% | 10% | 20% |
| Meer dan 14,5 schoten | 30% | 10% | 20% |
| Meer dan 15,5 schoten | 20% | 10% | 15% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 4,5+ | 40% | 50% | 45% |
| Schoten op doel 5,5+ | 20% | 20% | 20% |
| Schoten op doel 6,5+ | 20% | 20% | 20% |
Schoten per speler
Deportivo La Coruña
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| P. Aubameyang | 2 | 1.4 | 7 |
| B. Nsongo | 1.4 | 0.5 | 10 |
| Jonathan Asp Jensen | 1.1 | 0.8 | 8 |
| Kevin Sánchez | 1 | 0.5 | 2 |
| Diego Villares | 0.8 | 0.2 | 6 |
| Mario Soriano | 0.8 | 0.3 | 10 |
| G. Quagliata | 0.6 | 0.2 | 10 |
| J. Giménez | 0.6 | 0.1 | 7 |
Osasuna
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Budimir | 2.4 | 1.5 | 10 |
| Raúl García | 1.3 | 0.6 | 10 |
| Mauro Echegoyen | 1 | 1 | 1 |
| Rubén García | 0.9 | 0.4 | 10 |
| Jonathan Dubasin | 0.9 | 0.5 | 10 |
| Jorge Herrando | 0.7 | 0.7 | 3 |
| Kike Barja | 0.6 | 0.1 | 7 |
| Diego Rico | 0.5 | — | 2 |
Schoten
Totaal schoten
12
10.7
Deportivo La Coruña
Osasuna
Schoten op doel
4.4
4.1
Deportivo La Coruña
Osasuna
Onderlinge resultaten Deportivo La Coruña - Osasuna
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 16/12/2021 | Deportivo La Coruña - Osasuna | 1-2 | ✓ | 3 |
| 13/04/2019 | Osasuna - Deportivo La Coruña | 2-1 | ✓ | 3 |
| 24/11/2018 | Deportivo La Coruña - Osasuna | 2-0 | ✗ | 2 |
| 30/04/2017 | Osasuna - Deportivo La Coruña | 2-2 | ✓ | 4 |
| 18/12/2016 | Deportivo La Coruña - Osasuna | 2-0 | ✗ | 2 |
| 20/01/2013 | Osasuna - Deportivo La Coruña | 2-1 | ✓ | 3 |
| 20/08/2012 | Deportivo La Coruña - Osasuna | 2-0 | ✗ | 2 |
| 02/03/2011 | Osasuna - Deportivo La Coruña | 0-0 | ✗ | 0 |
| 17/10/2010 | Deportivo La Coruña - Osasuna | 0-0 | ✗ | 0 |
| 05/05/2010 | Osasuna - Deportivo La Coruña | 3-1 | ✓ | 4 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 12 | +34 | 30 |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 8 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | 9 | 0 | 2 | 28 | 10 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 20 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 19 | -2 | 17 |
| 7 | Athletic Bilbao | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 |
| 9 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 12 |
| 10 | Alavés | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 17 | -2 | 12 |
| 11 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 |
| 12 | Getafe | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 12 |
| 13 | Real Club Deportivo de La Coruña | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | 13 | 0 | 11 |
| 14 | Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 14 | -1 | 11 |
| 15 | Osasuna | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 20 | -10 | 11 |
| 16 | Real Racing Club de Santander | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 29 | -14 | 11 |
| 17 | Elche | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 21 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | 17 | -9 | 9 |
| 20 | Málaga CF | 11 | 0 | 5 | 6 | 8 | 21 | -13 | 5 |