VVGVV
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği - AlanyasporStatistieken, H2H & xG
GWGVV
Alanyaspor
Head to Head
10 wedstrijden2.2
Avg Goals
50%
BTTS
60%
Over 1.5
50%
Over 2.5
20%
Over 3.5
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| Gençlerbirliği | Statistiek | Alanyaspor |
|---|---|---|
| 0.78 | ⚽ Doelpunten | 1 |
| 2 | 🥅 Tegengoals | 1.22 |
| 1.27 | ⚡ xG | 1.22 |
| 12.1 | 🔫 Schoten | 11.6 |
| 3.7 | 🎯 Schoten op doel | 3.6 |
| 5 | 🚩 Corners | 5.2 |
| 44% | 🤝 BTTS | 56% |
| 56% | 📊 Over 2.5 % | 56% |
| 11% | 🧤 Clean sheet % | 33% |
| 11% | 🧤 Gescoord in beide helften | 0% |
| 43% | ⚽ Balbezit | 44% |
| 13.1 | 🟨 Overtredingen | 13.2 |
Gençlerbirliği
9 gespeeld · 8 pts · #16
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVGVV | 0.20 |
| Thuis | WGVGV | 1.00 |
| Uit | WVVV | 0.75 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 22% | 20% | 25% |
| Gem. goals | 2.78 | 2.6 | 3 |
| Voor | 0.78 | 1.2 | 0.25 |
| Tegen | 2 | 1.4 | 2.75 |
| BTTS | 44% | 80% | 0% |
| De '0' | 11% | 0% | 25% |
| Niet gescoord | 44% | 20% | 75% |
| xG | 1.27 | 1.48 | 1 |
| xG tegen | 2.01 | 1.88 | 2.16 |
Alanyaspor
9 gespeeld · 12 pts · #12
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWGVV | 1.00 |
| Thuis | WGGV | 1.25 |
| Uit | GVWWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 33% | 25% | 40% |
| Gem. goals | 2.22 | 2 | 2.4 |
| Voor | 1 | 1 | 1 |
| Tegen | 1.22 | 1 | 1.4 |
| BTTS | 56% | 50% | 60% |
| De '0' | 33% | 50% | 20% |
| Niet gescoord | 22% | 25% | 20% |
| xG | 1.22 | 1.47 | 1.03 |
| xG tegen | 1.68 | 1.62 | 1.73 |
Voorspellingen voor Gençlerbirliği – Alanyaspor
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Gençlerbirliği wint FT Resultaat | 43% | 2.31 | 2.62 | +13.38 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.64 | 3.40 | -6.59 | Nee |
| Alanyaspor wint FT Resultaat | 29% | 3.42 | 2.57 | -24.82 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 71% | 1.41 | 1.33 | -5.90 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 57% | 1.76 | 1.41 | -20.01 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.08 | 1.00 | -7.46 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 78% | 1.29 | 1.31 | +1.58 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 52% | 1.91 | 2.07 | +8.28 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 30% | 3.32 | 3.60 | +8.40 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 15% | 6.78 | 6.40 | -5.60 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 13.40 | 9.10 | -32.11 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 22% | 4.45 | 3.61 | -18.92 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 48% | 2.10 | 1.75 | -16.54 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 70% | 1.43 | 1.27 | -11.24 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 85% | 1.17 | 1.07 | -8.78 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 57% | 1.76 | 1.80 | +2.18 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 43% | 2.31 | 1.95 | -15.70 | Nee |
| BTTS & Winst Gençlerbirliği Combinatie | 22% | 4.65 | 5.25 | +12.93 | Ja |
| BTTS & Winst Alanyaspor Combinatie | 15% | 6.56 | 5.50 | -16.13 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 70% | 1.43 | 1.25 | -12.62 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 57% | 1.75 | 1.50 | -14.50 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 44% | 2.28 | 2.10 | -7.81 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 32% | 3.14 | 2.36 | -24.95 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 22% | 4.61 | 3.20 | -30.56 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 30% | 3.32 | 2.97 | -10.60 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 43% | 2.33 | 2.29 | -1.53 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 56% | 1.78 | 1.86 | +4.35 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 68% | 1.47 | 1.48 | +0.94 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 78% | 1.28 | 1.27 | -0.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Gençlerbirliği Clean Sheet Clean Sheet | 29% | 3.42 | – | – | Nee |
| Alanyaspor Clean Sheet Clean Sheet | 21% | 4.66 | – | – | Nee |
| Gençlerbirliği scoort eerst Eerste Goal | 52% | 1.92 | 2.01 | +4.72 | Ja |
| Alanyaspor scoort eerst Eerste Goal | 42% | 2.40 | 2.01 | -16.38 | Nee |
| Gençlerbirliği wint nil Win to Nil | 22% | 4.59 | 4.50 | -2.04 | Nee |
| Alanyaspor wint nil Win to Nil | 14% | 7.14 | 4.20 | -41.19 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Gençlerbirliği S.K.
Advies: Double chance : Gençlerbirliği S.K. or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
35%
WINSTKANS
30%
0.20
VORM LAATSTE 5
1.00
1.80
H2H LAATSTE 5
0.60
1.00
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.27
XG (THUIS/UIT)
1.22
1.65
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.51
3.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.6
11%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
60%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
60%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | Gençlerbirliği | Alanyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% | 94.5% |
| Over 1.5 | 78% | 67% | 72.5% |
| Over 2.5 | 56% | 56% | 56% |
| Over 3.5 | 33% | 11% | 22% |
| Over 4.5 | 11% | 0% | 11% |
| BTTS | 44% | 56% | 50% |
| BTTS & Win | 21.5% | 15.3% | 18.4% |
| BTTS & Draw | 22% | 22% | 22% |
| BTTS & Over 2.5 | 43.7% | 43.7% | 43.7% |
| BTTS No & Over 2.5 | 22% | 11% | 16.5% |
Trends
- Gençlerbirliği pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) slechts 1 punt (0,2 ppg), met BTTS in 2 van die wedstrijden en in totaal 3 goals.
- Gençlerbirliği wacht al 5 wedstrijden op een zege, met 1 gelijkspel en 4 nederlagen.
- Aanvallend loopt het stroef bij Gençlerbirliği: in 3 van de laatste 5 duels bleven ze zonder goal.
- Gençlerbirliği bleef dit seizoen in 4 wedstrijden droog (44%) en maakte in de laatste 5 duels slechts 3 goals.
- In slechts 2 van de laatste 5 wedstrijden van Gençlerbirliği scoorden beide teams, en in die reeks wonnen ze 0 keer; dit seizoen viel BTTS in 4/9 duels.
- Gençlerbirliği moet aanvallend een tandje bij: ze scoorden niet in de laatste 2 wedstrijden, maakten in de laatste 5 duels 3 goals en staan dit seizoen op 0,78 goals per wedstrijd.
Trends
- Alanyaspor pakte 5 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), gemiddeld 1 punt per wedstrijd; in 3 van die 5 viel BTTS en Alanyaspor scoorde 5 keer.
- Alanyaspor had het voorin lastig en bleef in 2 van de laatste 5 wedstrijden zonder goal; past de trainer vandaag zijn tactiek aan of zet hij een extra spits erbij?
- In 3 van de laatste 5 wedstrijden van Alanyaspor scoorden beide teams, en dit seizoen gebeurde dat in 5 duels (56% van alle wedstrijden) met Alanyaspor.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1
W
G
V
G
V
Vorm – Uit
1.4
G
V
W
W
V
Gençlerbirliği
Gençlerbirliği
0 - 1
Galatasaray
Gençlerbirliği
2 - 2
Amed
Gençlerbirliği
1 - 2
Kasımpaşa
Gençlerbirliği
1 - 1
BB Erzurumspor
Gençlerbirliği
2 - 1
Fenerbahçe
Alanyaspor
Fenerbahçe
3 - 0
Alanyaspor
Çorum Belediyespor
1 - 2
Alanyaspor
Rizespor
0 - 1
Alanyaspor
Eyüpspor
2 - 1
Alanyaspor
Gaziantep FK
1 - 1
Alanyaspor
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Franco Daryl Tongya Heubang
xG 1.50
Goals 1
-0.50
A
Adama Traore
xG 1.50
Goals 1
-0.50
Ousmane Diabate
xG 1.40
Goals 1
-0.40
xG vs Goals
Ruan Pereira Duarte
xG 2.59
Goals 2
-0.59
Gaïus Makouta
xG 1.98
Goals 2
+0.02
Arda Usluoğlu
xG 1.73
Goals 2
+0.27
Gaat Gençlerbirliği scoren?
80%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Gençlerbirliği scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Alanyaspor scoren?
11%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Alanyaspor scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Gençlerbirliği | Alanyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 89% |
| Over 1.5 | 78% | 67% |
| Over 2.5 | 56% | 56% |
| Over 3.5 | 33% | 11% |
| Over 4.5 | 11% | 0% |
| Niet gescoord | 0% | 11% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Gençlerbirliği | Alanyaspor |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 89% | 67% |
| Over 1.5 | 56% | 44% |
| Over 2.5 | 22% | 11% |
| Over 3.5 | 22% | 4% |
| Over 4.5 | 5% | 1% |
| Clean Sheets | 11% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
İ. Eğribayat
2
Tg/Wedstrijd
18
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Paulo Victor
1.22
Tg/Wedstrijd
11
Tegengoals
0
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Gençlerbirliği | Alanyaspor | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 40% | 70% |
| Over 7 | 100% | 20% | 60% |
| Over 8 | 80% | 20% | 50% |
| Over 9 | 60% | 20% | 40% |
| Over 10 | 60% | 20% | 40% |
| Over 11 | 60% | 20% | 40% |
| Over 12 | 60% | 20% | 40% |
| Over 13 | 40% | 20% | 30% |
| Over 14 | 40% | 20% | 30% |
Verwacht totaal: 5 + 5.22 = 10.2
Hoekschoppen analyse
Gençlerbirliği
| Overall | 5 |
| Thuis | 5.4 |
| Uit | 4.5 |
Verwacht totaal
10.2
hoekschoppen
Alanyaspor
| Overall | 5.22 |
| Thuis | 7 |
| Uit | 3.8 |
Blessures & schorsingen Gençlerbirliği
O. DiabateGeschorst (gele kaarten)
P. EteboBuiten de wedstrijdselectie
K. RodriguesSpierblessure
D. GoutasTwijfelachtig: Blessure
P. PereiraTwijfelachtig: Blessure
Blessures & schorsingen Alanyaspor
F. AksoyTwijfelachtig: Blessure
P. FernandesTwijfelachtig: Blessure
Topscorer – Gençlerbirliği
A. Traoré
1
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.7
SoD/W
Topscorer – Alanyaspor
G. Makouta
2
Doelpunten
0
Assists
1.1
Schoten/W
0.4
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Gençlerbirliği | Alanyaspor | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12.11 | 11.56 | 11.84 |
| Schotconversie | 6% | 9% | 8% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3.67 | 3.56 | 3.62 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8.44 | 8.00 | 8.22 |
| Schoten per goal | 15.57 | 11.56 | 13.57 |
| Meer dan 10,5 schoten | 56% | 56% | 56% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 33% | 39% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 33% | 39% |
| Meer dan 13,5 schoten | 44% | 22% | 33% |
| Meer dan 14,5 schoten | 33% | 22% | 28% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 11% | 17% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 56% | 56% |
| Schoten op doel 4,5+ | 44% | 33% | 39% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 0% | 11% |
| Schoten op doel 6,5+ | 0% | 0% | 0% |
Schoten per speler
Gençlerbirliği
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| A. Traoré | 2 | 2 | 1 |
| Tiago Gouveia | 1.5 | 0.8 | 8 |
| Pedro Mendes | 1.2 | 0.2 | 6 |
| A. Traoré | 1.1 | 0.7 | 7 |
| Ousmane Diabate | 1 | 0.4 | 9 |
| F. Tongya | 0.9 | 0.6 | 9 |
| S. Koïta | 0.9 | 0.3 | 8 |
| Rafael LuÃs | 0.8 | 0.5 | 6 |
Alanyaspor
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Ruan | 1.6 | 0.7 | 9 |
| Paolo Fernandes | 1.3 | 0.5 | 4 |
| G. Makouta | 1.1 | 0.4 | 9 |
| Iván Cédric | 1 | 0.5 | 4 |
| İ. Kaya | 1 | 0.5 | 8 |
| O. Ben Ali | 0.9 | 0.3 | 7 |
| Hwang Ui-Jo | 0.8 | 0.4 | 8 |
| A. Usluoğlu | 0.8 | 0.4 | 8 |
Schoten
Totaal schoten
12.1
11.6
Gençlerbirliği
Alanyaspor
Schoten op doel
3.7
3.6
Gençlerbirliği
Alanyaspor
Onderlinge resultaten Gençlerbirliği - Alanyaspor
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 09/03/2026 | Alanyaspor - Gençlerbirliği | 0-0 | ✗ | 0 |
| 04/10/2025 | Gençlerbirliği - Alanyaspor | 2-2 | ✓ | 4 |
| 04/04/2021 | Alanyaspor - Gençlerbirliği | 1-2 | ✓ | 3 |
| 05/12/2020 | Gençlerbirliği - Alanyaspor | 2-1 | ✓ | 3 |
| 16/02/2020 | Alanyaspor - Gençlerbirliği | 0-1 | ✗ | 1 |
| 22/09/2019 | Gençlerbirliği - Alanyaspor | 1-1 | ✓ | 2 |
| 04/03/2018 | Gençlerbirliği - Alanyaspor | 0-1 | ✗ | 1 |
| 01/10/2017 | Alanyaspor - Gençlerbirliği | 4-1 | ✓ | 5 |
| 11/02/2017 | Alanyaspor - Gençlerbirliği | 3-0 | ✗ | 3 |
| 10/09/2016 | Gençlerbirliği - Alanyaspor | 0-0 | ✗ | 0 |
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 10 | 8 | 1 | 1 | 23 | 12 | +11 | 25 |
| 2 | Amed Sportif Faaliyetler Kulübü | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | +14 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | 7 | 1 | 2 | 24 | 8 | +16 | 22 |
| 4 | Beşiktaş | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 12 | +8 | 19 |
| 5 | Kasimpasa | 10 | 4 | 5 | 1 | 15 | 11 | +4 | 17 |
| 6 | Fenerbahçe | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 | 10 | +14 | 16 |
| 7 | Çorum Belediye Spor Kulübü | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | +5 | 16 |
| 8 | Kocaelispor | 10 | 5 | 1 | 4 | 11 | 9 | +2 | 16 |
| 9 | Göztepe | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 17 | +4 | 15 |
| 10 | Başakşehir | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 16 | +1 | 14 |
| 11 | BB Erzurumspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 11 |
| 14 | Konyaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 6 | 13 | -7 | 8 |
| 15 | Gaziantep FK | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 8 |
| 16 | Gençlerbirliği | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 18 | -11 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 10 | 26 | -16 | 4 |
| 18 | Eyüpspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 28 | -25 | 3 |