La Liga
Athletic Bilbao
25 oktober 2026
14:00
Getafe
Waar op tv  >  Waar kijk je Athletic Bilbao tegen Getafe op televisie?

Waar kijk je Athletic Bilbao tegen Getafe op televisie?

Leon Door Leon · 25 oktober 2026

Athletic Bilbao wacht sinds begin september op een competitiezege en treft een Getafe dat net in de Conference League thuis van Lugano verloor. Ontdek hieronder op welke zender en via welke livestream je dit Spaanse duel live kunt volgen. Zorg dat je op tijd klaarzit voor de tiende speelronde van La Liga.

Kijk live mee via de livestream van 711

Waar wordt Athletic Bilbao - Getafe uitgezonden?

Athletic Bilbao – Getafe wordt op 25 oktober 2026 om 14:00 uur gespeeld in de La Liga. De wedstrijd is in Nederland live te zien bij Ziggo Sport 2.

📅 Datum 25 oktober 2026
⏰ Aftrap 14:00 uur
📺 Zender Ziggo Sport 2
🎟️ Gratis te zien? Nee, hiervoor heb je een abonnement op Ziggo nodig
🏆 Competitie La Liga

Hoe laat begint de uitzending van Athletic Bilbao - Getafe?

De uitzending op Ziggo Sport 2 begint om 13:55 uur, de aftrap is om 14:00 uur.

TijdOnderdeelProgramma
13:55 uurStart uitzendingZiggo Sport 2
14:00 uurAftrapAthletic Bilbao – Getafe

Livestream van Athletic Bilbao - Getafe

Athletic Bilbao – Getafe is ook live te volgen via de livestream van 711. Inloggen met een account is genoeg (18+).

711 Gratis livestream met een 711-account

Bron: waaroptv.nl, zender en kanaal gecontroleerd op 24 oktober, 08:02 uur.