zaterdag 24 oktober 2026 · 20:45 · Stade Bollaert-Delelis
VGVWW
Lens

Lens - ParisStatistieken, H2H & xG

WGWVW
Paris
⚔️

Head to Head

12 wedstrijden
Lens
(50%)
12
Wedstrijden
Paris
(17%)
50%
33%
17%
6 Winsten
4 Gelijke Spelen
(33%)
2 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Lens en Paris laten zien dat Lens in de afgelopen 12 ontmoetingen 6 keer heeft gewonnen, Paris 2 keer en dat er 4 keer een gelijkspel was. Lens scoorde 16 doelpunten en Paris 8.
2
Avg Goals
33%
BTTS
58%
Over 1.5
33%
Over 2.5
17%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Lens Statistiek Paris
2 ⚽ Doelpunten 1.71
1.57 🥅 Tegengoals 1
1.65 ⚡ xG 1.59
14.6 🔫 Schoten 14.6
6 🎯 Schoten op doel 5
6.6 🚩 Corners 3.9
86% 🤝 BTTS 43%
86% 📊 Over 2.5 % 57%
0% 🧤 Clean sheet % 43%
56% 🧤 Gescoord in beide helften 56%
52% ⚽ Balbezit 52%
11.6 🟨 Overtredingen 13.6

Lens

7 gespeeld · 10 pts · #9
VormResultatenPPG
Totaal VGVWW 1.40
Thuis WVW 2.00
Uit VGVW 1.00
TotaalThuisUit
Winst %43%67%25%
Gem. goals3.573.663.5
Voor22.331.75
Tegen1.571.331.75
BTTS86%67%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord14%33%0%
xG1.651.81.54
xG tegen1.381.221.49

Paris

7 gespeeld · 14 pts · #3
VormResultatenPPG
Totaal WGWVW 2.00
Thuis WGWW 2.50
Uit GWV 1.33
TotaalThuisUit
Winst %57%75%33%
Gem. goals2.713.252
Voor1.712.251
Tegen111
BTTS43%50%33%
De '0'43%50%33%
Niet gescoord43%25%67%
xG1.591.661.49
xG tegen1.251.171.36
🔮

Voorspellingen voor Lens – Paris

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lens wint
FT Resultaat
43%2.332.37+1.51Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
26%3.883.64-6.17Nee
Paris wint
FT Resultaat
31%3.192.75-13.67Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
69%1.461.31-10.12Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
57%1.751.51-13.67Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
94%1.061.01-4.64Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
83%1.211.19-1.69Nee
Over 2.5
Goals Over/Under
60%1.671.66-0.57Nee
Over 3.5
Goals Over/Under
38%2.662.62-1.67Nee
Over 4.5
Goals Over/Under
20%4.954.40-11.16Nee
Under 0.5
Goals Over/Under
6%17.9211.60-35.27Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
17%5.754.30-25.22Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
40%2.492.30-7.77Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
62%1.601.46-8.79Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
80%1.251.18-5.82Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
63%1.591.53-3.96Nee
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
37%2.692.45-8.78Nee
BTTS & Winst Lens
Combinatie
24%4.134.08-1.30Nee
BTTS & Winst Paris
Combinatie
18%5.444.53-16.74Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.588%1.141.22+6.75Ja
Corners Over 8.579%1.261.50+19.10Ja
Corners Over 9.569%1.451.96+35.44Ja
Corners Over 10.558%1.742.33+33.98Ja
Corners Over 11.546%2.192.78+26.77Ja
Corners Under 7.513%8.003.17-60.38Nee
Corners Under 8.521%4.852.50-48.50Nee
Corners Under 9.531%3.241.97-39.13Nee
Corners Under 10.543%2.351.57-33.28Nee
Corners Under 11.554%1.841.29-29.82Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Lens Clean Sheet
Clean Sheet
24%4.13––Nee
Paris Clean Sheet
Clean Sheet
19%5.38––Nee
Lens scoort eerst
Eerste Goal
52%1.931.90-1.58Nee
Paris scoort eerst
Eerste Goal
44%2.292.00-12.60Nee
Lens wint nil
Win to Nil
19%5.364.60-14.24Nee
Paris wint nil
Win to Nil
13%7.695.50-28.44Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Lens
Advies: Double chance : Lens or draw
45%
WINSTKANS
10%
1.40
VORM LAATSTE 5
2.00
2.00
H2H LAATSTE 5
0.80
2.00
THUIS-/UIT PPG
1.33
1.65
XG (THUIS/UIT)
1.59
1.43
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.12
6.0
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
5.0
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
33%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsLensParisGemiddeld
Over 0.5 100% 71% 85.5%
Over 1.5 86% 57% 71.5%
Over 2.5 86% 57% 71.5%
Over 3.5 43% 29% 36%
Over 4.5 14% 29% 21.5%
BTTS 86% 43% 64.5%
BTTS & Win 24.2% 18.4% 21.3%
BTTS & Draw 14% 0% 14%
BTTS & Over 2.5 51% 51% 51%
BTTS No & Over 2.5 0% 14% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
2
W V W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Paris is 30% beter in PPG
Vorm – Uit
1.33
G W V

Lens

Lens 2 - 1 Lyon
Lens 0 - 1 Lorient
Lens 5 - 2 Auxerre

Paris

Lorient 1 - 0 Paris
Olympique Marseille 2 - 3 Paris
Troyes 0 - 0 Paris
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Lens
Florian Thauvin
xG 3.52 Goals 3 -0.52
Rayan Fofana
xG 1.92 Goals 2 +0.08
Matthieu Udol
xG 1.81 Goals 2 +0.19

xG vs Goals

Paris
Lassine Sinayoko
xG 5.75 Goals 6 +0.25
Ilan Kebbal
xG 1.84 Goals 1 -0.84
Maxime Lopez
xG 1.73 Goals 2 +0.27
⚽

Gaat Lens scoren?

67%
gescoord thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Lens scoort.
33%
clean sheet uit
⚽

Gaat Paris scoren?

0%
clean sheet thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat Paris scoort.
33%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

2 Doelpunten / Wedstrijd
1.71 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Lens Paris
Over 0.5 100% 71%
Over 1.5 86% 57%
Over 2.5 86% 57%
Over 3.5 43% 29%
Over 4.5 14% 29%
Niet gescoord 0% 29%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.57 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Lens Paris
Over 0.5 100% 56%
Over 1.5 56% 28%
Over 2.5 21% 14%
Over 3.5 7% 2%
Over 4.5 2% 0%
Clean Sheets 0% 43%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Lens

Goals per 15 min

Paris

Keeper

Lens
R. Risser
R. Risser
1.43
Tg/Wedstrijd
10
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Paris
K. Trapp
K. Trapp
0.43
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Lens Paris Gemiddeld
Over 6 100% 100% 100%
Over 7 100% 100% 100%
Over 8 67% 67% 67%
Over 9 67% 33% 50%
Over 10 67% 33% 50%
Over 11 0% 33% 17%
Verwacht totaal: 6.57 + 3.86 = 10.4
🚩

Hoekschoppen analyse

Lens
Overall6.57
Thuis6.33
Uit6.75
Verwacht totaal
10.4
hoekschoppen
Paris
Overall3.86
Thuis3
Uit5
🚑

Blessures & schorsingen Lens

  • O. EdouardBlessure
  • I. GaniouKnieblessure
  • J. GraditSpierblessure
  • M. NawrockiKnieblessure
  • A. SimaSpierblessure
🚑

Blessures & schorsingen Paris

  • J. IkoneBovenbeenblessure
  • N. SanguiSpierblessure
⭐

Topscorer – Lens

F. Thauvin
F. Thauvin
3
Doelpunten
6
Assists
2.1
Schoten/W
1.6
SoD/W
⭐

Topscorer – Paris

L. Sinayoko
L. Sinayoko
6
Doelpunten
3
Assists
3
Schoten/W
1.7
SoD/W

Topscorers

Lens
F. Thauvin 3
M. Udol 2
F. Ivanović 2
O. Édouard 1
F. Sotoca 1
Saud Abdulhamid 1
A. Sima 1
I. Ganiou 1

Topscorers

Paris
L. Sinayoko 6
M. Lopez 2
S. Chergui 1
V. Marchetti 1
I. Kebbal 1
P. Pagis 1

Assists

Lens
F. Thauvin 6
M. Skóraś 1
A. Sima 1
R. Aguilar 1

Assists

Paris
L. Sinayoko 3
M. Lopez 1
I. Kebbal 1
P. Pagis 1
L. Koleosho 1
E. Zabi 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Lens Paris Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 14.57 14.57 14.57
Schotconversie 14% 12% 13%
Schoten op doel per wedstrijd 6.00 5.00 5.50
Schoten naast per wedstrijd 8.57 9.57 9.07
Schoten per goal 7.29 8.50 7.90
Meer dan 10,5 schoten 100% 71% 86%
Meer dan 11,5 schoten 100% 71% 86%
Meer dan 12,5 schoten 71% 71% 71%
Meer dan 13,5 schoten 56% 71% 64%
Meer dan 14,5 schoten 56% 71% 64%
Meer dan 15,5 schoten 43% 56% 50%
Schoten op doel 3,5+ 86% 71% 79%
Schoten op doel 4,5+ 71% 43% 57%
Schoten op doel 5,5+ 71% 43% 57%
Schoten op doel 6,5+ 43% 43% 43%
🔫

Schoten per speler

Lens

Speler Sch/W SoD/W W
F. Thauvin 2.1 1.6 7
A. Sima 1.4 0.6 5
F. Sotoca 1.3 0.8 4
O. Édouard 1.2 0.5 6
A. Bulatović 1.1 0.4 7
T. Hazard 1 0.2 5
M. Udol 1 0.5 6
R. Aguilar 1 0.2 6

Paris

Speler Sch/W SoD/W W
L. Sinayoko 3 1.7 7
L. Koleosho 2.2 0.7 6
P. Pagis 1.9 0.3 7
I. Kebbal 1.6 0.9 7
M. Lopez 0.7 0.4 7
P. Lees-Melou 0.7 — 7
A. Camara 0.6 0.3 7
V. Marchetti 0.5 0.5 2
🔫

Schoten

Totaal schoten
14.6
14.6
Lens Paris
Schoten op doel
6
5
Lens Paris
📋

Onderlinge resultaten Lens - Paris

DatumUitslagBTTSGoals
14/02/2026 Paris - Lens 0-5 ✗ 5
19/10/2025 Lens - Paris 2-1 ✓ 3
02/07/2022 Lens - Paris 0-0 ✗ 0
02/03/2020 Paris - Lens 0-2 ✗ 2
28/09/2019 Lens - Paris 2-1 ✓ 3
21/05/2019 Paris - Lens 1-1 ✓ 2
03/03/2019 Paris - Lens 2-0 ✗ 2
28/09/2018 Lens - Paris 0-0 ✗ 0
30/04/2018 Lens - Paris 1-0 ✗ 1
08/12/2017 Paris - Lens 2-2 ✓ 4
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Nice8323810-211
9Lens73131411+310
10Marseille73041410+49
11Brest82331412+29
12Toulouse72321211+19
13Auxerre73041117-69
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62