vrijdag 23 oktober 2026 · 20:45 · Stade Francis-Le Ble
WVVWG
Brest

Brest - NiceUitslag, statistieken & xG

GVWWV
Nice
🔬

Statistieken en doelpuntenmakers

Brest
15'
Ludovic Ajorque
1 - 2
Rust (1 - 0)
Nice
61'
Sepe Elye Wahi
Assist: Mohamed Amoura
83'
Sofiane Diop
Assist: Sepe Elye Wahi
1.57
xG
1.00
50%
Balbezit
50%
13
Schoten
9
7
Schoten op doel
2
6
Schoten naast
7
3
Hoekschoppen
7
15
Overtredingen
15
1
Buitenspel
4
3
Gele kaarten
5
0
Rode kaarten
0
⚔️

Head to Head

20 wedstrijden
Brest
(20%)
20
Wedstrijden
Nice
(40%)
20%
40%
40%
4 Winsten
8 Gelijke Spelen
(40%)
8 Winsten
De onderlinge resultaten tussen Brest en Nice laten zien dat Brest in de afgelopen 20 ontmoetingen 4 keer heeft gewonnen, Nice 8 keer en dat er 8 keer een gelijkspel was. Brest scoorde 18 doelpunten en Nice 28.
2.3
Avg Goals
35%
BTTS
55%
Over 1.5
40%
Over 2.5
30%
Over 3.5
📐

Statistieken

Seizoensgemiddelde per wedstrijd
Brest Statistiek Nice
1.86 ⚽ Doelpunten 0.86
1.43 🥅 Tegengoals 1.29
1.77 ⚡ xG 1.38
17.6 🔫 Schoten 11.9
5.7 🎯 Schoten op doel 3.7
4.9 🚩 Corners 5.7
86% 🤝 BTTS 57%
71% 📊 Over 2.5 % 57%
0% 🧤 Clean sheet % 14%
56% 🧤 Gescoord in beide helften 28%
46% ⚽ Balbezit 55%
14 🟨 Overtredingen 9.4

Brest

7 gespeeld · 9 pts · #10
VormResultatenPPG
Totaal WVVWG 1.40
Thuis GVW 1.33
Uit GWVG 1.25
TotaalThuisUit
Winst %29%33%25%
Gem. goals3.293.663
Voor1.862.331.5
Tegen1.431.331.5
BTTS86%67%100%
De '0'0%0%0%
Niet gescoord14%33%0%
xG1.772.041.56
xG tegen1.391.151.58

Nice

7 gespeeld · 8 pts · #13
VormResultatenPPG
Totaal GVWWV 1.40
Thuis GGWW 2.00
Uit VVV —
TotaalThuisUit
Winst %29%50%0%
Gem. goals2.1522.33
Voor0.861.250.33
Tegen1.290.752
BTTS57%75%33%
De '0'14%25%0%
Niet gescoord43%25%67%
xG1.381.211.62
xG tegen1.371.381.35
🔮

Voorspellingen voor Brest – Nice

MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Brest wint
FT Resultaat
45%2.212.35+6.50Ja
Gelijkspel
FT Resultaat
24%4.103.50-14.58Nee
Nice wint
FT Resultaat
30%3.302.95-10.69Nee
Dubbele Kans 1X
Double Chance
70%1.431.40-2.38Nee
Dubbele Kans X2
Double Chance
55%1.831.63-10.87Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Over 0.5
Goals Over/Under
96%1.051.02-2.57Nee
Over 1.5
Goals Over/Under
86%1.171.21+3.72Ja
Over 2.5
Goals Over/Under
65%1.541.76+14.51Ja
Over 3.5
Goals Over/Under
43%2.322.61+12.44Ja
Over 4.5
Goals Over/Under
25%4.054.69+15.70Ja
Under 0.5
Goals Over/Under
4%22.3213.00-41.76Nee
Under 1.5
Goals Over/Under
14%7.004.24-39.45Nee
Under 2.5
Goals Over/Under
35%2.862.23-22.08Nee
Under 3.5
Goals Over/Under
57%1.761.48-15.76Nee
Under 4.5
Goals Over/Under
75%1.331.17-11.86Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
BTTS Ja
Beide Teams Scoren
66%1.511.54+2.28Ja
BTTS Nee
Beide Teams Scoren
34%2.982.35-21.08Nee
BTTS & Winst Brest
Combinatie
27%3.653.88+6.20Ja
BTTS & Winst Nice
Combinatie
19%5.235.27+0.76Ja
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Corners Over 7.590%1.111.23+10.33Ja
Corners Over 8.582%1.211.44+18.66Ja
Corners Over 9.573%1.372.09+52.57Ja
Corners Over 10.562%1.612.32+44.07Ja
Corners Over 11.550%1.983.08+55.23Ja
Corners Under 7.510%9.713.12-67.86Nee
Corners Under 8.518%5.682.47-56.53Nee
Corners Under 9.527%3.701.94-47.62Nee
Corners Under 10.538%2.641.57-40.50Nee
Corners Under 11.550%2.021.32-34.53Nee
MarktStatsFair
odds
OddsEV%Goede
Bet?
Brest Clean Sheet
Clean Sheet
22%4.46––Nee
Nice Clean Sheet
Clean Sheet
16%6.40––Nee
Brest scoort eerst
Eerste Goal
54%1.871.84-1.56Nee
Nice scoort eerst
Eerste Goal
43%2.332.14-7.98Nee
Brest wint nil
Win to Nil
18%5.574.40-21.00Nee
Nice wint nil
Win to Nil
11%8.975.50-38.67Nee
🤖

AI voorspelling

Verwachte winnaar: Stade Brestois 29
Advies: Winner : Stade Brestois 29
35%
WINSTKANS
30%
1.40
VORM LAATSTE 5
1.40
1.00
H2H LAATSTE 5
1.60
1.33
THUIS-/UIT PPG
0.00
1.77
XG (THUIS/UIT)
1.38
1.63
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.40
5.7
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
14%
67%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
67%
📊

Over 2.5 & BTTS Voorspellingen

Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata
Match GoalsBrestNiceGemiddeld
Over 0.5 100% 86% 93%
Over 1.5 86% 71% 78.5%
Over 2.5 71% 57% 64%
Over 3.5 43% 0% 43%
Over 4.5 14% 0% 14%
BTTS 86% 57% 71.5%
BTTS & Win 27.4% 19.1% 23.3%
BTTS & Draw 43% 14% 28.5%
BTTS & Over 2.5 55.7% 55.7% 55.7%
BTTS No & Over 2.5 0% 14% 14%
📈

Huidige vorm - Wie wint?

Vorm – Thuis
1.33
G V W
⚖ Beide teams zijn gelijkwaardig Nice is 0% beter in PPG
Vorm – Uit
0
V V V

Brest

Brest 5 - 1 Angers SCO
Brest 0 - 1 PSG
Brest 2 - 2 Toulouse

Nice

Lyon 2 - 1 Nice
Auxerre 1 - 0 Nice
Paris 3 - 0 Nice
⚡

Expected Goals (xG)

xG Voor
xG Tegen

xG vs Goals

Brest
Kamory Doumbia
xG 3.50 Goals 4 +0.50
Pathé Mboup
xG 3.15 Goals 2 -1.15
Ludovic Ajorque
xG 2.66 Goals 2 -0.66

xG vs Goals

Nice
Elye Wahi
xG 2.12 Goals 2 -0.12
Jonathan Clauss
xG 1.93 Goals 1 -0.93
Mohamed Amoura
xG 1.20 Goals 1 -0.20
⚽

Gaat Brest scoren?

67%
gescoord thuis
🟡
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Brest scoort.
14%
clean sheet uit
⚽

Gaat Nice scoren?

0%
clean sheet thuis
🔴
Lage kans
Er is een lage kans dat Nice scoort.
33%
gescoord uit
⚽

Goals gescoord

1.86 Doelpunten / Wedstrijd
0.86 Doelpunten / Wedstrijd
Goals/wedstrijd Brest Nice
Over 0.5 100% 86%
Over 1.5 86% 71%
Over 2.5 71% 57%
Over 3.5 43% 0%
Over 4.5 14% 0%
Niet gescoord 0% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
🥅

Tegengoals

1.43 Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.29 Tegendoelpunten / Wedstrijd
DP Tegen/W Brest Nice
Over 0.5 100% 86%
Over 1.5 43% 28%
Over 2.5 17% 14%
Over 3.5 6% 4%
Over 4.5 2% 1%
Clean Sheets 0% 14%
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen

Goals per 15 min

Brest

Goals per 15 min

Nice

Keeper

Brest
E. Selvik
E. Selvik
1.29
Tg/Wedstrijd
9
Tegengoals
0
Clean Sheets

Keeper

Nice
Y. Diouf
Y. Diouf
1
Tg/Wedstrijd
7
Tegengoals
0
Clean Sheets
🚩

Hoekschoppen Over/Under

Seizoen percentages
Corners Brest Nice Gemiddeld
Over 6 67% 67% 67%
Over 7 67% 67% 67%
Over 8 67% 67% 67%
Over 9 0% 67% 34%
Over 10 0% 33% 17%
Verwacht totaal: 4.86 + 5.71 = 10.6
🚩

Hoekschoppen analyse

Brest
Overall4.86
Thuis4.67
Uit5
Verwacht totaal
10.6
hoekschoppen
Nice
Overall5.71
Thuis4.75
Uit7
🚑

Blessures & schorsingen Brest

  • B. ChardonnetKuitblessure
  • R. Le GuenBeenbreuk
  • G. VersiniBeenblessure
🚑

Blessures & schorsingen Nice

  • A. AbdiSpierblessure
  • L. AbergelKnieblessure
  • M. BombitoBeenblessure
  • A. MendyKnieblessure
⭐

Topscorer – Brest

K. Doumbia
K. Doumbia
4
Doelpunten
1
Assists
1.3
Schoten/W
0.9
SoD/W
⭐

Topscorer – Nice

E. Wahi
E. Wahi
2
Doelpunten
0
Assists
1.7
Schoten/W
0.8
SoD/W

Topscorers

Brest
K. Doumbia 4
L. Ajorque 2
Mama Baldé 2
P. Mboup 2
L. Tousart 1
R. Del Castillo 1
K. Lala 1

Topscorers

Nice
E. Wahi 2
J. Clauss 1
M. Amoura 1

Assists

Brest
H. Magnetti 2
J. Chotard 2
L. Ajorque 1
Mama Baldé 1
G. Lloris 1
M. Diambou 1
K. Doumbia 1
P. Mboup 1

Assists

Nice
S. Diop 2
G. Hein 1
J. Clauss 1
🔫

Schoten per team

Statistiek Brest Nice Gemiddelde
Schoten per wedstrijd 17.57 11.86 14.72
Schotconversie 11% 7% 9%
Schoten op doel per wedstrijd 5.71 3.71 4.71
Schoten naast per wedstrijd 11.86 8.14 10.00
Schoten per goal 9.46 13.83 11.65
Meer dan 10,5 schoten 71% 71% 71%
Meer dan 11,5 schoten 71% 56% 64%
Meer dan 12,5 schoten 71% 28% 50%
Meer dan 13,5 schoten 71% 28% 50%
Meer dan 14,5 schoten 71% 14% 43%
Meer dan 15,5 schoten 71% 14% 43%
Schoten op doel 3,5+ 71% 71% 71%
Schoten op doel 4,5+ 56% 28% 42%
Schoten op doel 5,5+ 56% 14% 35%
Schoten op doel 6,5+ 56% 0% 28%
🔫

Schoten per speler

Brest

Speler Sch/W SoD/W W
P. Mboup 2.7 1.6 7
L. Ajorque 2.3 0.9 7
R. Le Guen 1.8 — 5
N. Edjouma 1.5 0.5 2
Ibrahim Yayiya Kante 1.5 0.5 2
K. Doumbia 1.3 0.9 7
M. Diambou 1.3 0.5 4
Mama Baldé 1.2 0.5 6

Nice

Speler Sch/W SoD/W W
J. Clauss 1.7 0.9 7
E. Wahi 1.7 0.8 6
M. Amoura 1.4 0.6 5
A. Witsel 1 0.3 6
Z. Diallo 1 — 1
H. Boudaoui 0.7 — 3
N. Nkounkou 0.6 0.4 5
G. Hein 0.6 0.3 7
🔫

Schoten

Totaal schoten
17.6
11.9
Brest Nice
Schoten op doel
5.7
3.7
Brest Nice
📋

Onderlinge resultaten Brest - Nice

DatumUitslagBTTSGoals
01/02/2026 Nice - Brest 2-2 ✓ 4
20/09/2025 Brest - Nice 4-1 ✓ 5
17/05/2025 Nice - Brest 6-0 ✗ 6
02/11/2024 Brest - Nice 0-1 ✗ 1
04/02/2024 Brest - Nice 0-0 ✗ 0
01/10/2023 Nice - Brest 0-0 ✗ 0
16/04/2023 Brest - Nice 1-0 ✗ 1
06/11/2022 Nice - Brest 1-0 ✗ 1
09/01/2022 Brest - Nice 0-3 ✗ 3
02/10/2021 Nice - Brest 2-1 ✓ 3
🏆

Competitiestand

#TeamPWDLGFGAGDPts
1Lyon7421135+814
2Lille7421105+514
3Paris FC7421127+514
4PSG7421149+514
5AS Monaco7421106+414
6Rennes74121514+113
7Lorient732276+111
8Lens73131411+310
9Marseille73041410+49
10Brest72321310+39
11Toulouse72321211+19
12Auxerre73041117-69
13Nice722369-38
14Strasbourg72141215-37
15Angers7214915-67
16Le Mans FC71331015-56
17Espérance Sportive Troyes Aube Champagne7115516-114
18Le Havre7025511-62