WWVGW
Hearts
Hearts - NordsjællandStatistieken, H2H & xG
GWWVG
Nordsjælland
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Hearts | Statistiek | Nordsjælland |
|---|---|---|
| 2.7 | ⚽ Doelpunten | 1.8 |
| 1.2 | 🥅 Tegengoals | 1.1 |
| 1.76 | ⚡ xG | 1.63 |
| 15.4 | 🔫 Schoten | 16.1 |
| 5.6 | 🎯 Schoten op doel | 4.7 |
| 7.4 | 🚩 Corners | 3.9 |
| 80% | 🤝 BTTS | 40% |
| 90% | 📊 Over 2.5 % | 60% |
| 20% | 🧤 Clean sheet % | 50% |
| 40% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 54% |
| 12 | 🟨 Overtredingen | 11.9 |
Hearts
10 wedstrijden (laatste 10) · 21 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWVGW | 2.00 |
| Thuis | WGWWW | 2.60 |
| Uit | GWWVG | 1.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 80% | 40% |
| Gem. goals | 3.9 | 4.6 | 3.2 |
| Voor | 2.7 | 3.4 | 2 |
| Tegen | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
| BTTS | 80% | 80% | 80% |
| De '0' | 20% | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.76 | 1.99 | 1.53 |
| xG tegen | 1.17 | 0.91 | 1.43 |
Nordsjælland
10 wedstrijden (laatste 10) · 20 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVG | 1.60 |
| Thuis | WWWG | 2.50 |
| Uit | WVGWV | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 60% | 75% | 50% |
| Gem. goals | 2.9 | 1.75 | 3.67 |
| Voor | 1.8 | 1.5 | 2 |
| Tegen | 1.1 | 0.25 | 1.67 |
| BTTS | 40% | 25% | 50% |
| De '0' | 50% | 75% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 25% | 17% |
| xG | 1.63 | 1.72 | 1.56 |
| xG tegen | 1.73 | 1.57 | 1.86 |
Voorspellingen voor Hearts – Nordsjælland
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hearts wint FT Resultaat | 70% | 1.43 | 3.00 | +110.00 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.50 | – | Nee |
| Nordsjælland wint FT Resultaat | 55% | 1.82 | 2.12 | +16.60 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 70% | 1.43 | 1.67 | +16.90 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 55% | 1.82 | 1.37 | -24.65 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 100% | 1.00 | 1.03 | +3.00 | Ja |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.12 | -5.92 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.48 | +11.00 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.36 | +77.00 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 3.78 | -5.50 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 0% | – | 15.00 | – | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 16% | 6.25 | 4.80 | -23.20 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 2.40 | -40.00 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.63 | -59.25 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 1.19 | -10.75 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.69 | 1.44 | -15.04 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.44 | 2.55 | +4.55 | Ja |
| BTTS & Winst Hearts Combinatie | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst Nordsjælland Combinatie | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 88% | 1.14 | 1.28 | +12.77 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 80% | 1.25 | 1.53 | +22.71 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 70% | 1.43 | 1.94 | +35.99 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 59% | 1.70 | 2.50 | +46.75 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 47% | 2.14 | 3.42 | +60.06 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 12% | 8.40 | 3.08 | -63.35 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 20% | 5.05 | 2.24 | -55.65 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 30% | 3.34 | 1.75 | -47.68 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 41% | 2.42 | 1.43 | -40.94 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 53% | 1.88 | 1.23 | -34.56 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Hearts Clean Sheet Clean Sheet | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Nordsjælland Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Hearts wint nil Win to Nil | 14% | 7.14 | 6.00 | -16.00 | Nee |
| Nordsjælland wint nil Win to Nil | 18% | 5.49 | 4.60 | -16.28 | Nee |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
2.60
THUIS-/UIT PPG
1.67
1.76
XG (THUIS/UIT)
1.63
1.17
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.73
5.6
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.7
20%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
33%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
83%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Hearts | Nordsjælland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 100% | 80% | 90% |
| Over 2.5 | 90% | 60% | 75% |
| Over 3.5 | 50% | 40% | 45% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 80% | 40% | 60% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 30% | 10% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 20% | 20% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2.6
W
G
W
W
W
Vorm – Uit
1.4
W
V
G
W
V
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Pierre Landry Kabore
xG 0.88
Goals 1
+0.12
Calvin Miller
xG 0.75
Goals 1
+0.25
James Wilson
xG 0.74
Goals 1
+0.26
xG vs Goals
Hjalte Boe Kling Rasmussen
xG 3.88
Goals 3
-0.88
Nicklas Røjkjær
xG 2.39
Goals 3
+0.61
Prince Amoako Junior
xG 2.36
Goals 2
-0.36
Gaat Hearts scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Hearts scoort.
33%
clean sheet uit
Gaat Nordsjælland scoren?
20%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Nordsjælland scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Hearts | Nordsjælland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 100% | 80% |
| Over 2.5 | 90% | 60% |
| Over 3.5 | 50% | 40% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Hearts | Nordsjælland |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 80% | 50% |
| Over 1.5 | 40% | 40% |
| Over 2.5 | 12% | 10% |
| Over 3.5 | 3% | 10% |
| Over 4.5 | 1% | 1% |
| Clean Sheets | 20% | 50% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Beau Reus
1.5
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Andreas Hansen
0.5
Tg/Wedstrijd
3
Tegengoals
4
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Hearts | Nordsjælland | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 80% | 90% |
| Over 7 | 100% | 40% | 70% |
| Over 8 | 80% | 40% | 60% |
| Over 9 | 60% | 20% | 40% |
| Over 10 | 60% | 0% | 30% |
| Over 11 | 40% | 0% | 20% |
| Over 12 | 20% | 0% | 10% |
| Over 13 | 20% | 0% | 10% |
| Over 14 | 20% | 0% | 10% |
Verwacht totaal: 7.4 + 3.89 = 11.3
Hoekschoppen analyse
Hearts
| Overall | 7.4 |
| Thuis | 8 |
| Uit | 6.8 |
Verwacht totaal
11.3
hoekschoppen
Nordsjælland
| Overall | 3.89 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 3.4 |
Blessures & schorsingen Hearts
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Nordsjælland
Geen meldingen.
Topscorer – Hearts
Calvin Miller
1
Doelpunten
0
Assists
1
Schoten/W
0.5
SoD/W
Topscorer – Nordsjælland
Hjalte Boe Kling Rasmussen
3
Doelpunten
0
Assists
4.3
Schoten/W
2
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Hearts | Nordsjælland | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15.40 | 16.11 | 15.75 |
| Schotconversie | 18% | 10% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5.60 | 4.67 | 5.14 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.80 | 11.44 | 10.62 |
| Schoten per goal | 5.70 | 9.67 | 7.69 |
| Meer dan 10,5 schoten | 90% | 89% | 90% |
| Meer dan 11,5 schoten | 80% | 89% | 85% |
| Meer dan 12,5 schoten | 60% | 78% | 69% |
| Meer dan 13,5 schoten | 60% | 78% | 69% |
| Meer dan 14,5 schoten | 60% | 56% | 58% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 44% | 47% |
| Schoten op doel 3,5+ | 90% | 67% | 79% |
| Schoten op doel 4,5+ | 70% | 44% | 57% |
| Schoten op doel 5,5+ | 60% | 22% | 41% |
| Schoten op doel 6,5+ | 40% | 22% | 31% |
Schoten per speler
Hearts
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Cláudio Rafael Soar… | 3 | 1.5 | 2 |
| Oisin McEntee | 1.5 | 0.5 | 2 |
| Pierre Landry Kabore | 1.5 | 1 | 2 |
| Calvin Miller | 1 | 0.5 | 2 |
| Blair Spittal | 0.5 | — | 2 |
| James Wilson | 0.5 | 0.5 | 2 |
Nordsjælland
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Hjalte Boe Kling Ras… | 4.3 | 2 | 6 |
| Peter Villum Berthel… | 2.6 | 0.6 | 5 |
| Prince Amoako Junior | 2.5 | 0.8 | 6 |
| Ibrahim Adel | 2.3 | 0.5 | 4 |
| Runar Robinsønn Nor… | 1.8 | 1 | 5 |
| Mamadou Lamine Sadio | 1.8 | 0.8 | 4 |
| Nicklas Røjkjær | 1.2 | 0.7 | 6 |
| Juho Lähteenmäki | 0.7 | 0.3 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
15.4
16.1
Hearts
Nordsjælland
Schoten op doel
5.6
4.7
Hearts
Nordsjælland