GWWVW
Lugano
Lugano - Red Star BelgradeStatistieken, H2H & xG
GWWWW
Red Star Belgrade
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Lugano | Statistiek | Red Star Belgrade |
|---|---|---|
| 2.4 | ⚽ Doelpunten | 2.1 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 0.7 |
| 1.51 | ⚡ xG | 1.78 |
| 14 | 🔫 Schoten | 14.5 |
| 4.5 | 🎯 Schoten op doel | 6.3 |
| 4.8 | 🚩 Corners | 3.7 |
| 70% | 🤝 BTTS | 30% |
| 80% | 📊 Over 2.5 % | 70% |
| 30% | 🧤 Clean sheet % | 70% |
| 50% | 🧤 Gescoord in beide helften | 40% |
| 53% | ⚽ Balbezit | 60% |
| 12.8 | 🟨 Overtredingen | 12 |
Lugano
10 wedstrijden (laatste 10) · 23 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWVW | 2.00 |
| Thuis | WGWVW | 2.00 |
| Uit | GWWW | 2.50 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 70% | 67% | 75% |
| Gem. goals | 3.4 | 3.5 | 3.25 |
| Voor | 2.4 | 2.33 | 2.5 |
| Tegen | 1 | 1.17 | 0.75 |
| BTTS | 70% | 67% | 75% |
| De '0' | 30% | 33% | 25% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| xG | 1.51 | 1.49 | 1.54 |
| xG tegen | 1.48 | 1.48 | 1.49 |
Red Star Belgrade
10 wedstrijden (laatste 10) · 25 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | GWWWW | 2.60 |
| Thuis | WWWW | 3.00 |
| Uit | WGWWW | 2.60 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 80% | 100% | 67% |
| Gem. goals | 2.8 | 3.25 | 2.5 |
| Voor | 2.1 | 3 | 1.5 |
| Tegen | 0.7 | 0.25 | 1 |
| BTTS | 30% | 25% | 33% |
| De '0' | 70% | 75% | 67% |
| Niet gescoord | 10% | 0% | 17% |
| xG | 1.78 | 1.96 | 1.67 |
| xG tegen | 1.43 | 1.09 | 1.65 |
Voorspellingen voor Lugano – Red Star Belgrade
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lugano wint FT Resultaat | 69% | 1.46 | 2.55 | +74.68 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 0% | – | 3.60 | – | Nee |
| Red Star Belgrade wint FT Resultaat | 74% | 1.36 | 2.24 | +64.64 | Ja |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 69% | 1.46 | 1.25 | -14.37 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 74% | 1.36 | 1.44 | +5.84 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 92% | 1.09 | 1.02 | -6.67 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 42% | 2.38 | 1.20 | -49.60 | Nee |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 25% | 4.00 | 1.73 | -56.75 | Nee |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 17% | 5.88 | 2.59 | -55.97 | Nee |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 9% | 11.11 | 4.85 | -56.35 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 9% | 11.76 | 13.00 | +10.50 | Ja |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 58% | 1.72 | 4.10 | +137.80 | Ja |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 75% | 1.33 | 2.18 | +63.50 | Ja |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 83% | 1.20 | 1.39 | +15.37 | Ja |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 91% | 1.10 | 1.11 | +1.01 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 34% | 2.94 | 1.57 | -46.62 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 66% | 1.52 | 2.30 | +51.80 | Ja |
| BTTS & Winst Lugano Combinatie | 40% | 2.50 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst Red Star Belgrade Combinatie | 20% | 5.00 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 61% | 1.63 | 1.32 | -18.95 | Nee |
| Corners Over 8.5 | 48% | 2.10 | 1.58 | -24.63 | Nee |
| Corners Over 9.5 | 35% | 2.88 | 2.12 | -26.44 | Nee |
| Corners Over 10.5 | 24% | 4.22 | 2.65 | -37.20 | Nee |
| Corners Over 11.5 | 15% | 6.62 | 3.70 | -44.13 | Nee |
| Corners Under 7.5 | 39% | 2.59 | 3.00 | +15.80 | Ja |
| Corners Under 8.5 | 52% | 1.91 | 2.15 | +12.44 | Ja |
| Corners Under 9.5 | 65% | 1.53 | 1.69 | +10.36 | Ja |
| Corners Under 10.5 | 76% | 1.31 | 1.39 | +6.06 | Ja |
| Corners Under 11.5 | 85% | 1.18 | 1.21 | +2.73 | Ja |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Lugano Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 3.03 | – | – | Nee |
| Red Star Belgrade Clean Sheet Clean Sheet | 67% | 1.49 | – | – | Nee |
| Lugano wint nil Win to Nil | 23% | 4.42 | 5.00 | +13.00 | Ja |
| Red Star Belgrade wint nil Win to Nil | 49% | 2.03 | 4.50 | +121.40 | Ja |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
2.17
THUIS-/UIT PPG
2.17
1.51
XG (THUIS/UIT)
1.78
1.48
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.43
4.5
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
6.3
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
67%
83%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
50%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Lugano | Red Star Belgrade | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 90% | 80% | 85% |
| Over 2.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 3.5 | 60% | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 10% | 10% | 10% |
| BTTS | 70% | 30% | 50% |
| BTTS & Win | 40% | 20% | 30% |
| BTTS & Draw | 20% | 0% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 60% | 30% | 45% |
| BTTS No & Over 2.5 | 20% | 40% | 30% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
2
W
G
W
V
W
Vorm – Uit
2.6
W
G
W
W
W
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Kevin Behrens
xG 5.29
Goals 6
+0.71
Renato Steffen
xG 1.66
Goals 1
-0.66
Daniel Dos Santos Correia
xG 1.65
Goals 1
-0.65
xG vs Goals
Gaat Lugano scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Lugano scoort.
67%
clean sheet uit
Gaat Red Star Belgrade scoren?
33%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Red Star Belgrade scoort.
83%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Lugano | Red Star Belgrade |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 90% | 80% |
| Over 2.5 | 80% | 70% |
| Over 3.5 | 60% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 10% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Lugano | Red Star Belgrade |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 70% | 30% |
| Over 1.5 | 20% | 10% |
| Over 2.5 | 10% | 10% |
| Over 3.5 | 2% | 10% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 30% | 70% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
David von Ballmoos
0.83
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Lugano | Red Star Belgrade | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 67% | 83% | 75% |
| Over 7 | 67% | 50% | 59% |
| Over 8 | 50% | 50% | 50% |
| Over 9 | 50% | 33% | 42% |
| Over 10 | 33% | 17% | 25% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 17% | 0% | 9% |
Verwacht totaal: 4.8 + 3.7 = 8.5
Hoekschoppen analyse
Lugano
| Overall | 4.8 |
| Thuis | 4.5 |
| Uit | 5.25 |
Verwacht totaal
8.5
hoekschoppen
Red Star Belgrade
| Overall | 3.7 |
| Thuis | 3.25 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen Lugano
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Red Star Belgrade
Geen meldingen.
Topscorer – Lugano
Kevin Behrens
6
Doelpunten
1
Assists
3.5
Schoten/W
1.5
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Geen data
Assists
Assists
Geen data
Schoten per team
| Statistiek | Lugano | Red Star Belgrade | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.00 | 14.50 | 14.25 |
| Schotconversie | 17% | 14% | 16% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.50 | 6.30 | 5.40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 9.50 | 8.20 | 8.85 |
| Schoten per goal | 5.83 | 6.90 | 6.37 |
| Meer dan 10,5 schoten | 70% | 70% | 70% |
| Meer dan 11,5 schoten | 60% | 60% | 60% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 40% | 45% |
| Schoten op doel 3,5+ | 60% | 60% | 60% |
| Schoten op doel 4,5+ | 50% | 50% | 50% |
| Schoten op doel 5,5+ | 30% | 50% | 40% |
| Schoten op doel 6,5+ | 30% | 50% | 40% |
Schoten per speler
Lugano
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Kevin Behrens | 3.5 | 1.5 | 6 |
| Daniel Dos Santos Co… | 2.2 | 0.8 | 6 |
| Renato Steffen | 2 | 0.8 | 6 |
| Erik Elias Pihlström | 1.6 | 0.4 | 5 |
| Yanis Cimignani | 1.5 | 0.7 | 6 |
| Uran Bislimi | 1.2 | — | 6 |
| Antonios Papadopoulos | 1 | 0.5 | 6 |
| Anto Grgic | 0.7 | 0.2 | 6 |
Red Star Belgrade
Geen data
Schoten
Totaal schoten
14
14.5
Lugano
Red Star Belgrade
Schoten op doel
4.5
6.3
Lugano
Red Star Belgrade