WWWGW
København
København - Sporting BragaStatistieken, H2H & xG
WWGWG
Sporting Braga
Statistieken
Seizoensgemiddelde per wedstrijd| København | Statistiek | Sporting Braga |
|---|---|---|
| 2.83 | ⚽ Doelpunten | 1.33 |
| 1 | 🥅 Tegengoals | 0 |
| 1.67 | ⚡ xG | 1.4 |
| 14.3 | 🔫 Schoten | 9.8 |
| 6.8 | 🎯 Schoten op doel | 4.8 |
| 5.5 | 🚩 Corners | 4.8 |
| 67% | 🤝 BTTS | 0% |
| 83% | 📊 Over 2.5 % | 17% |
| 33% | 🧤 Clean sheet % | 100% |
| 83% | 🧤 Gescoord in beide helften | 33% |
| 47% | ⚽ Balbezit | 53% |
| 12.7 | 🟨 Overtredingen | 12 |
København
6 gespeeld · 14 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWWGW | 2.60 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | GWG | 1.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 100% | 33% |
| Gem. goals | 3.83 | 4.67 | 3 |
| Voor | 2.83 | 3.67 | 2 |
| Tegen | 1 | 1 | 1 |
| BTTS | 67% | 100% | 33% |
| De '0' | 33% | 0% | 67% |
| Niet gescoord | 17% | 0% | 33% |
| xG | 1.67 | 1.8 | 1.53 |
| xG tegen | 1.49 | 1.43 | 1.55 |
Sporting Braga
6 gespeeld · 14 pts · #0
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WWGWG | 2.20 |
| Thuis | WWW | 3.00 |
| Uit | WGG | 1.67 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 67% | 100% | 33% |
| Gem. goals | 1.33 | 2.33 | 0.33 |
| Voor | 1.33 | 2.33 | 0.33 |
| Tegen | 0 | — | — |
| BTTS | 0% | 0% | 0% |
| De '0' | 100% | 100% | 100% |
| Niet gescoord | 33% | 0% | 67% |
| xG | 1.4 | 1.59 | 1.21 |
| xG tegen | 0.78 | 0.59 | 0.97 |
Voorspellingen voor København – Sporting Braga
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| København wint FT Resultaat | 40% | 2.51 | 2.30 | -8.41 | Nee |
| Gelijkspel FT Resultaat | 27% | 3.67 | 3.20 | -12.90 | Nee |
| Sporting Braga wint FT Resultaat | 33% | 3.03 | 2.95 | -2.77 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 67% | 1.49 | 1.37 | -8.16 | Nee |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 60% | 1.66 | 1.54 | -7.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 93% | 1.07 | 1.02 | -5.03 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 79% | 1.26 | 1.27 | +0.43 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 55% | 1.83 | 1.94 | +5.75 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 32% | 3.11 | 3.14 | +1.05 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 16% | 6.17 | 6.10 | -1.18 | Nee |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 7% | 14.51 | 8.10 | -44.19 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 21% | 4.78 | 3.14 | -34.31 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 45% | 2.20 | 1.86 | -15.39 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 68% | 1.47 | 1.27 | -13.87 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 84% | 1.19 | 1.06 | -11.17 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 59% | 1.70 | 1.75 | +3.11 | Ja |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 41% | 2.43 | 2.05 | -15.78 | Nee |
| BTTS & Winst København Combinatie | 21% | 4.79 | – | – | Nee |
| BTTS & Winst Sporting Braga Combinatie | 18% | 5.65 | – | – | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 75% | 1.33 | 1.37 | +3.02 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 63% | 1.58 | 1.69 | +6.81 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 50% | 1.98 | 2.15 | +8.36 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 38% | 2.64 | 2.88 | +9.15 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 27% | 3.70 | 4.10 | +10.70 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 25% | 4.03 | 2.71 | -32.79 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 37% | 2.72 | 2.02 | -25.66 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 50% | 2.02 | 1.58 | -21.63 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 62% | 1.61 | 1.32 | -18.03 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 73% | 1.37 | 1.16 | -15.32 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| København Clean Sheet Clean Sheet | 26% | 3.87 | – | – | Nee |
| Sporting Braga Clean Sheet Clean Sheet | 22% | 4.51 | – | – | Nee |
| København scoort eerst Eerste Goal | 50% | 2.01 | – | – | Nee |
| Sporting Braga scoort eerst Eerste Goal | 45% | 2.24 | – | – | Nee |
| København wint nil Win to Nil | 19% | 5.28 | 4.33 | -18.05 | Nee |
| Sporting Braga wint nil Win to Nil | 15% | 6.55 | 5.00 | -23.66 | Nee |
AI voorspelling
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
2.60
VORM LAATSTE 5
2.20
3.00
THUIS-/UIT PPG
1.67
1.67
XG (THUIS/UIT)
1.40
0.95
XG TEGEN (THUIS/UIT)
0.98
6.8
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
4.8
33%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
100%
100%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
0%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 seizoensdata| Match Goals | København | Sporting Braga | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 67% | 75% |
| Over 1.5 | 83% | 33% | 58% |
| Over 2.5 | 83% | 17% | 50% |
| Over 3.5 | 50% | 17% | 33.5% |
| Over 4.5 | 50% | 0% | 50% |
| BTTS | 67% | 0% | 67% |
| BTTS & Win | 20.9% | 17.7% | 19.3% |
| BTTS & Draw | 17% | 0% | 17% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.1% | 46.1% | 46.1% |
| BTTS No & Over 2.5 | 17% | 17% | 17% |
Trends
- København pakte 13 punten uit de laatste 5 duels (thuis en uit), goed voor gemiddeld 2.6 punten per wedstrijd, met BTTS in 3 van die 5 en 14 goals in totaal.
- København verkeert in topvorm thuis en won de laatste 3 thuiswedstrijden.
- København zal met vertrouwen op goals mikken, want het scoorde dit seizoen in elke thuiswedstrijd.
- København bouwt momentum op met 6 duels op rij zonder nederlaag en won 4 van de laatste 5 wedstrijden.
- København is in de laatste 5 wedstrijden ongeslagen richting het duel met Sporting Braga (4 zeges, 1 gelijkspel) en maakte daarin 14 goals.
- In de laatste 5 wedstrijden van København was er in 3 duels BTTS; dit seizoen viel BTTS in 4 wedstrijden (67% van alle wedstrijden) met København.
Trends
- Sporting Braga pakte in de laatste 5 duels (thuis en uit) 11 punten, gemiddeld 2.2 per wedstrijd; BTTS viel in 0 van die wedstrijden en ze scoorden 7 keer.
- Sporting Braga voelt zich de laatste tijd ook buitenshuis prima: 3 uitduels op rij ongeslagen.
- Sporting Braga is al 6 wedstrijden ongeslagen en won 3 van de laatste 5 duels.
- Sporting Braga hield in de laatste 5 wedstrijden 5 keer de nul en kreeg in die periode 0 goals tegen; dit seizoen staat de teller op 6 clean sheets.
- Sporting Braga is in de laatste 5 duels tegen København ongeslagen (3 zeges, 2 gelijke spelen) en maakte daarin 7 goals.
- Voorin loopt het bij Sporting Braga de laatste tijd niet altijd, met 2 wedstrijden zonder goal in de laatste 5.
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
3
W
W
W
Vorm – Uit
1.67
W
G
G
København
København
4 - 1
Inter Turku
København
5 - 1
Debrecen
København
2 - 1
Polessya
Sporting Braga
Austria Wien
0 - 0
Sporting Braga
Dinamo Minsk
0 - 0
Sporting Braga
Železničar Pančevo
0 - 1
Sporting Braga
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
Robert Vinicius Rodrigues Silva
xG 4.02
Goals 4
-0.02
Andreas Cornelius
xG 2.79
Goals 3
+0.21
Mohamed Elyounoussi
xG 2.70
Goals 3
+0.30
xG vs Goals
P
Pau Victor
xG 1.55
Goals 2
+0.45
Ricardo Horta
xG 1.53
Goals 3
+1.47
Diego Henrique Oliveira Rodrigues
xG 0.77
Goals 1
+0.23
Gaat København scoren?
100%
gescoord thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat København scoort.
100%
clean sheet uit
Gaat Sporting Braga scoren?
33%
clean sheet thuis
Lage kans
Er is een lage kans dat Sporting Braga scoort.
33%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | København | Sporting Braga |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 83% | 67% |
| Over 1.5 | 83% | 33% |
| Over 2.5 | 83% | 17% |
| Over 3.5 | 50% | 17% |
| Over 4.5 | 50% | 0% |
| Niet gescoord | 17% | 33% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | København | Sporting Braga |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 67% | 0% |
| Over 1.5 | 17% | 0% |
| Over 2.5 | 17% | 0% |
| Over 3.5 | 2% | 0% |
| Over 4.5 | 0% | 0% |
| Clean Sheets | 33% | 100% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
Dominik Kotarski
0.33
Tg/Wedstrijd
1
Tegengoals
1
Clean Sheets
Keeper
Bernardo Caltabiano Parise Fontes
0
Tg/Wedstrijd
0
Tegengoals
5
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | København | Sporting Braga | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 67% | 84% |
| Over 7 | 100% | 33% | 67% |
| Over 8 | 100% | 0% | 50% |
| Over 9 | 67% | 0% | 34% |
| Over 10 | 33% | 0% | 17% |
| Over 11 | 33% | 0% | 17% |
| Over 12 | 33% | 0% | 17% |
| Over 13 | 33% | 0% | 17% |
| Over 14 | 33% | 0% | 17% |
Verwacht totaal: 5.5 + 4.83 = 10.3
Hoekschoppen analyse
København
| Overall | 5.5 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 5.33 |
Verwacht totaal
10.3
hoekschoppen
Sporting Braga
| Overall | 4.83 |
| Thuis | 5.67 |
| Uit | 4 |
Blessures & schorsingen København
Geen meldingen.
Blessures & schorsingen Sporting Braga
Geen meldingen.
Topscorer – København
Robert Vinicius Rodrigues Silva
4
Doelpunten
1
Assists
3
Schoten/W
1.7
SoD/W
Topscorer – Sporting Braga
Ricardo Horta
3
Doelpunten
2
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | København | Sporting Braga | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14.33 | 9.83 | 12.08 |
| Schotconversie | 20% | 14% | 17% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6.83 | 4.83 | 5.83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7.50 | 5.00 | 6.25 |
| Schoten per goal | 5.06 | 7.38 | 6.22 |
| Meer dan 10,5 schoten | 83% | 33% | 58% |
| Meer dan 11,5 schoten | 50% | 33% | 42% |
| Meer dan 12,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 13,5 schoten | 50% | 17% | 34% |
| Meer dan 14,5 schoten | 50% | 0% | 25% |
| Meer dan 15,5 schoten | 50% | 0% | 25% |
| Schoten op doel 3,5+ | 67% | 67% | 67% |
| Schoten op doel 4,5+ | 67% | 50% | 59% |
| Schoten op doel 5,5+ | 67% | 17% | 42% |
| Schoten op doel 6,5+ | 67% | 17% | 42% |
Schoten per speler
København
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Robert Vinicius Rodr… | 3 | 1.7 | 6 |
| Andreas Cornelius | 2 | 1.4 | 5 |
| Mohamed Elyounoussi | 1.8 | 0.8 | 6 |
| Mads Emil Madsen | 1.8 | 1 | 6 |
| Gabriel Pereira Maga… | 1.3 | 0.8 | 4 |
| William Clem | 0.8 | 0.3 | 6 |
| Marcos López | 0.6 | 0.6 | 5 |
| Alex Král | 0.5 | 0.3 | 6 |
Sporting Braga
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Pau Victor | 0.8 | 0.3 | 6 |
| João Moutinho | 0.5 | — | 6 |
| Diego Henrique Olive… | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Mario Dorgeles | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Fran Navarro | 0.3 | — | 6 |
| Víctor Gómez | 0.2 | — | 6 |
| Gabriel Silva | 0.2 | 0.2 | 6 |
Schoten
Totaal schoten
14.3
9.8
København
Sporting Braga
Schoten op doel
6.8
4.8
København
Sporting Braga
Competitiestand
| # | Team | P | W | D | L | GF | GA | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ajax | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 10 | +12 | 16 |
| 2 | FC Nordsjælland | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 3 | +14 | 15 |
| 3 | FK Partizan Beograd | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | +8 | 15 |
| 4 | FC København | 6 | 4 | 2 | 0 | 17 | 6 | +11 | 14 |
| 5 | SK Rapid Wien | 6 | 4 | 2 | 0 | 19 | 8 | +11 | 14 |
| 6 | Sporting Braga | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 0 | +8 | 14 |
| 7 | FC Lugano | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 5 | +8 | 14 |
| 8 | Riga FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 6 | +6 | 14 |
| 9 | FK Borac Banja Luka | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 7 | +7 | 13 |
| 10 | FC Inter Turku | 8 | 3 | 4 | 1 | 11 | 10 | +1 | 13 |
| 11 | KF Drita | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 5 | +9 | 12 |
| 12 | FC Midtjylland | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 3 | +8 | 12 |
| 13 | FK Jablonec | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 5 | +4 | 12 |
| 14 | Panathinaikos FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 8 | +3 | 12 |
| 15 | KS Raków Częstochowa | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | +6 | 11 |
| 16 | KS Dinamo Tirana | 8 | 3 | 2 | 3 | 15 | 9 | +6 | 11 |
| 17 | SK Brann | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 9 | +4 | 11 |
| 18 | HNK Hajduk Split | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 6 | +8 | 10 |
| 19 | KF Shkendija | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 5 | +6 | 10 |
| 20 | FK Rīgas Futbola skola | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | +3 | 10 |
| 21 | KAA Gent | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | +2 | 10 |
| 22 | FK Austria Wien | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | +2 | 10 |
| 23 | Motherwell FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | +2 | 10 |
| 24 | HNK Rijeka | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 10 |
| 25 | Tallinna FC Levadia | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 4 | +9 | 9 |
| 26 | Apollon Limassol | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | +6 | 9 |
| 27 | FC Maxline Vitebsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | +4 | 9 |
| 28 | FK Auda Riga | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | +1 | 9 |
| 29 | VMFD Žalgiris Vilnius | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 16 | -2 | 9 |
| 30 | Inter Club d'Escaldes | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 2 | +6 | 8 |
| 31 | Hapoel Tel Aviv FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | +2 | 8 |
| 32 | Tampereen Ilves | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | +1 | 8 |
| 33 | Hibernian FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | +1 | 8 |
| 34 | FC Sion | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 13 | +1 | 8 |
| 35 | Paide Linnameeskond | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 8 |
| 36 | NSÍ Runavík | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 8 |
| 37 | FC Twente | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | 5 | +8 | 7 |
| 38 | Helsingin Jalkapalloklubi | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 3 | +6 | 7 |
| 39 | Zira IK | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 2 | +5 | 7 |
| 40 | FC Vaduz | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 7 |
| 41 | Pyunik FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | +3 | 7 |
| 42 | UMF Stjarnan | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | +2 | 7 |
| 43 | Tromsø IL | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | +2 | 7 |
| 44 | KF Ballkani | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | +1 | 7 |
| 45 | FC Dinamo Minsk | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 7 |
| 46 | Nõmme Kalju FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 7 |
| 47 | Bohemian FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 7 |
| 48 | FC Dinamo Tbilisi | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 9 | -1 | 7 |
| 49 | DAC 1904 Dunajská Streda | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 50 | SC Freiburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | +5 | 6 |
| 51 | AS Monaco | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | +4 | 6 |
| 52 | FC Sankt Gallen 1879 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 6 | +4 | 6 |
| 53 | Ujvara e Malishevës | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 6 | +3 | 6 |
| 54 | Beitar Jerusalem FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 55 | GKS Katowice | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 56 | Qarabağ Ağdam FK | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 6 |
| 57 | FC UNA Strassen | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 6 |
| 58 | FK Liepāja | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 6 |
| 59 | Don Denis FC Santa Coloma | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 6 |
| 60 | M-Perruquers Atlètic Club d'Escaldes | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 6 |
| 61 | ETO FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | +3 | 5 |
| 62 | FC Artsakh | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 5 |
| 63 | Brighton | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | +4 | 4 |
| 64 | Paphos FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | +2 | 4 |
| 65 | Atalanta | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | +1 | 4 |
| 66 | Kuopion Palloseura | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 |
| 67 | IFK Göteborg | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 4 |
| 68 | Shelbourne FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 4 |
| 69 | FK Velež Mostar | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 4 |
| 70 | SCS CFR 1907 Cluj | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4 |
| 71 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 4 |
| 72 | Valur Reykjavík | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 4 |
| 73 | Lincoln Red Imps FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 | 3 |
| 74 | Getafe | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 3 |
| 75 | Rangers FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 76 | FK Sileks | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 77 | The New Saints FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 78 | AEK Larnaca | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
| 79 | FC Koper | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
| 80 | FC Dynamo Kyiv | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 |
| 81 | FK CSKA 1948 Sofia | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 82 | Larne FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 83 | SS Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 84 | AŠK Bravo Publikum | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 85 | Neftçi PFC Bakı | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 86 | NK Varaždin | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 87 | MŠK Žilina | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 88 | FK Astana | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 |
| 89 | Alashkert FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 90 | FC BATE Borisov | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | -4 | 3 |
| 91 | KS Vllaznia Shkodër | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | 3 |
| 92 | GAIS | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 | 3 |
| 93 | Tallinna FC Flora | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 3 |
| 94 | FC Dila Gori | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 95 | LNZ Cherkasy FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 96 | FC Spartak Trnava | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 97 | AF Elbasani | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| 98 | FK Panevėžys | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| 99 | FK Yelimay Semey | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 |
| 100 | Heart of Midlothian FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 |
| 101 | FK Tobol Kostanay | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2 |
| 102 | Hammarby IF | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 |
| 103 | KÍ Klaksvík | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
| 104 | FC Milsami Orhei | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
| 105 | Shamrock Rovers FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 |
| 106 | Connah's Quay Nomads FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 107 | Floriana FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 108 | Hamrun Spartans FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 109 | Linfield FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 110 | Maccabi Tel Aviv FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 111 | US Mondorf-les-Bains | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 112 | FK Sarajevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 113 | FC Zimbru Chişinău | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 114 | HŠK Zrinjski Mostar | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 115 | FC Hradec Králové | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 |
| 116 | Paksi FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 |
| 117 | PAOK Thessaloniki FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 |
| 118 | Polessya Zhitomir | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1 |
| 119 | St Joseph's FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 |
| 120 | FC Differdange 03 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 |
| 121 | Başakşehir | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 |
| 122 | PFC Ludogorets 1945 Razgrad | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 |
| 123 | FC Universitatea Cluj | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 1 |
| 124 | Víkingur Gøta | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 1 |
| 125 | NK Aluminij | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 126 | FC Hegelmann Litauen Kaunas | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| 127 | IF Vestri | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
| 128 | CS Petrocub Hînceşti | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 1 |
| 129 | FC Atert Bissen | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 1 |
| 130 | Aarhus Gymnastikforening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 131 | CS Universitatea Craiova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 132 | PFC CSKA Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 133 | KS Egnatia Rrogozhinë | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 134 | FK Kairat Almaty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 135 | FK Kauno Žalgiris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 136 | Mjällby AIF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 137 | Red Star Belgrade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 138 | FC Saburtalo Tbilisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 139 | Sint-Truidense VV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 140 | FC Thun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 141 | Trabzonspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 142 | Derry City FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| 143 | FK Dečić | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| 144 | FK Mornar Bar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
| 145 | SP La Fiorita | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0 |
| 146 | Glentoran FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 |
| 147 | OFK Petrovac | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 |
| 148 | Marsaxlokk FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
| 149 | Penybont FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 |
| 150 | FK Sutjeska Nikšić | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 0 |
| 151 | Víkingur Reykjavík | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 0 |
| 152 | SC Fotbal Club FCSB SA | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 0 |
| 153 | KS Górnik Zabrze | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 0 |
| 154 | FK Vardar Skopje | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 0 |
| 155 | HB Tórshavn | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 |
| 156 | FK Železničar Pančevo | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 |
| 157 | KF Dukagjini Klina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| 158 | Europa FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 159 | FC Torpedo Kutaisi | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 160 | Valletta FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 | 0 |
| 161 | FK Sheriff Tiraspol | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 162 | FK Vojvodina Novi Sad | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 163 | Coleraine FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | -8 | 0 |
| 164 | SP Tre Fiori | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 0 |
| 165 | Caernarfon Town FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | -10 | 0 |