

| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.04 | 13.00 |
|
1.02 | 13.00 |
|
1.03 | 11.00 |
|
1.03 | 13.00 |
|
1.02 | 13.00 |
|
1.03 | 13.00 |
|
1.03 | 13.00 |
|
1.04 | 13.00 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.21 | 4.70 |
|
1.18 | 4.80 |
|
1.21 | 4.25 |
|
1.19 | 4.80 |
|
1.18 | 4.80 |
|
1.19 | 4.80 |
|
1.19 | 4.80 |
|
1.20 | 4.40 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
1.66 | 2.29 |
|
1.61 | 2.30 |
|
1.66 | 2.19 |
|
1.62 | 2.33 |
|
1.61 | 2.30 |
|
1.62 | 2.33 |
|
1.62 | 2.33 |
|
1.67 | 2.20 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
2.60 | 1.53 |
|
2.45 | 1.54 |
|
2.60 | 1.48 |
|
2.48 | 1.56 |
|
2.45 | 1.54 |
|
2.48 | 1.56 |
|
2.48 | 1.56 |
|
2.60 | 1.48 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
4.70 | 1.21 |
|
4.50 | 1.20 |
|
4.50 | 1.19 |
|
4.50 | 1.21 |
|
4.50 | 1.20 |
|
4.50 | 1.21 |
|
4.50 | 1.21 |
|
4.50 | 1.19 |
| Bookmakers | Over | Under |
|---|---|---|
|
9.00 | 1.08 |
|
8.50 | 1.06 |
|
8.25 | 1.06 |
|
8.50 | 1.07 |
|
8.50 | 1.06 |
|
8.50 | 1.07 |
|
8.50 | 1.07 |
|
9.00 | 1.07 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
7.50 | 5.25 | 1.26 |
|
7.50 | 5.25 | 1.26 |
|
7.50 | 5.25 | 1.26 |
|
7.50 | 5.25 | 1.26 |
|
7.50 | 5.25 | 1.26 |
|
7.50 | 5.25 | 1.26 |
|
8.00 | 6.00 | 1.25 |
| Bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
|
1.82 | 3.70 | 3.20 |
|
1.80 | 3.95 | 3.20 |
|
1.82 | 3.70 | 3.20 |
|
1.82 | 3.70 | 3.20 |
|
1.82 | 3.70 | 3.20 |
|
1.82 | 3.70 | 3.20 |
|
1.83 | 4.00 | 3.40 |
Zondagmiddag 6 september 2026 om 15:00 staat Everton tegenover Manchester United, een affiche waarin de odds de uitploeg net een streepje voor geven. Toch vertellen vorm en onderlinge historie dat dit niet vanzelf richting één kant hoeft te vallen.
Everton pakt in de laatste tien duels 18 punten (1,8 ppg) en laat thuis wisselende resultaten zien: een recente 2-0 tegen Crystal Palace springt eruit, maar er zaten ook een 1-3 tegen Sunderland en een 1-2 tegen Liverpool tussen. In de competitie start de thuisploeg met 4 punten uit 2 wedstrijden en een doelsaldo van +2 (3 voor, 1 tegen), wat vooral verdedigend solide oogt met gemiddeld 0,8 tegengoals per wedstrijd.
Manchester United komt uit op 17 punten uit de laatste tien (1,7 ppg) en begon de competitie met 3 punten uit 2 wedstrijden (5 voor, 4 tegen). In de seizoenscijfers zit veel dreiging: 2,37 xG per wedstrijd, 16,6 schoten en 6,2 schoten op doel per match. Dat gaat wel samen met ruimte achterin, want het incasseert gemiddeld 1,4 goal per wedstrijd en houdt slechts 20% clean sheets.
In de head-to-head over 42 ontmoetingen is Manchester United historisch duidelijk succesvoller (23 zeges tegen 8 voor Everton), met ook 11 gelijke spelen.
Voor 1X2 ligt de hoogste prijs voor een uitzege bij Tonybet op 2,18, terwijl de laagste bij Bet365 op 2,10 staat. Aan de overkant wordt een thuiszege op Everton bij 711.nl het hoogst aangeboden op 3,45 (laagst 3,25 bij TOTO), wat de underdog-rol onderstreept. Wie wat meer veiligheid zoekt, ziet X2 op 1,35 bij Tonybet, tegenover 1X op 1,70 bij Unibet.
Qua goals loopt het uiteen: Under 2.5 staat op 2,20 bij Bet365, terwijl Over 2.5 op 1,70 bij LeoVegas staat. Beide teams scoren: Ja is 1,59 bij Tonybet, Nee 2,38 bij Tonybet.
Correcte scores met de laagste odds wijzen vooral naar 1-1 (5,75 bij TOTO) en 1-2 (7,75 bij TOTO).
De mix van een productief Manchester United in xG en een relatief stabiel Everton defensief maakt de marges klein, maar de markt blijft net iets meer vertrouwen houden in Manchester United.