VVVVW
Real Sociedad
Real Sociedad - Celta de VigoStatistieken, H2H & xG
WGGVV
Celta de Vigo
Head to Head
33 wedstrijden2.67
Avg Goals
64%
BTTS
76%
Over 1.5
45%
Over 2.5
27%
Over 3.5
Statistieken
Gemiddelde per wedstrijd op basis van de laatste 10 wedstrijden| Real Sociedad | Statistiek | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| 1.3 | ⚽ Doelpunten | 1.3 |
| 1.8 | 🥅 Tegengoals | 1.2 |
| 1.32 | ⚡ xG | 1.14 |
| 11.3 | 🔫 Schoten | 8.6 |
| 4.4 | 🎯 Schoten op doel | 3.7 |
| 4.6 | 🚩 Corners | 3.8 |
| 80% | 🤝 BTTS | 60% |
| 70% | 📊 Over 2.5 % | 40% |
| 0% | 🧤 Clean sheet % | 30% |
| 33% | 🧤 Gescoord in beide helften | 30% |
| 48% | ⚽ Balbezit | 52% |
| 13.1 | 🟨 Overtredingen | 11.2 |
Real Sociedad
10 wedstrijden (laatste 10) · 10 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | VVVVW | 0.60 |
| Thuis | VGW | 1.33 |
| Uit | VVVVV | 0.86 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 33% | 29% |
| Gem. goals | 3.1 | 2 | 3.57 |
| Voor | 1.3 | 1 | 1.43 |
| Tegen | 1.8 | 1 | 2.14 |
| BTTS | 80% | 67% | 86% |
| De '0' | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 20% | 33% | 14% |
| xG | 1.32 | 1.63 | 1.23 |
| xG tegen | 1.43 | 1.28 | 1.48 |
Celta de Vigo
10 wedstrijden (laatste 10) · 13 pts
| Vorm | Resultaten | PPG |
|---|---|---|
| Totaal | WGGVV | 1.00 |
| Thuis | VWWVV | 1.20 |
| Uit | GGWGG | 1.40 |
| Totaal | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|
| Winst % | 30% | 40% | 20% |
| Gem. goals | 2.5 | 2.4 | 2.6 |
| Voor | 1.3 | 1 | 1.6 |
| Tegen | 1.2 | 1.4 | 1 |
| BTTS | 60% | 40% | 80% |
| De '0' | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 20% | 20% | 20% |
| xG | 1.14 | 1.09 | 1.18 |
| xG tegen | 1.49 | 1.36 | 1.61 |
Voorspellingen voor Real Sociedad – Celta de Vigo
Deze tabel vergelijkt bookmaker-odds met een intern wiskundig model op basis van teamstatistieken, vorm, thuis/uit-prestaties, scorend vermogen en waar beschikbaar xG- en corners-data.
Fair odds zijn de odds die bij de modelkans passen, zonder bookmaker-marge.
EV% laat zien of de bookmaker-odds hoger of lager liggen dan die fair odds.
Positief EV% wijst op theoretische value; negatief EV% meestal niet.
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad wint FT Resultaat | 55% | 1.81 | 1.96 | +8.08 | Ja |
| Gelijkspel FT Resultaat | 24% | 4.11 | 3.56 | -13.46 | Nee |
| Celta de Vigo wint FT Resultaat | 21% | 4.87 | 3.50 | -28.08 | Nee |
| Dubbele Kans 1X Double Chance | 79% | 1.26 | 1.32 | +4.87 | Ja |
| Dubbele Kans X2 Double Chance | 45% | 2.23 | 1.87 | -16.11 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Over 0.5 Goals Over/Under | 94% | 1.06 | 1.00 | -6.02 | Nee |
| Over 1.5 Goals Over/Under | 81% | 1.23 | 1.26 | +2.21 | Ja |
| Over 2.5 Goals Over/Under | 58% | 1.73 | 1.87 | +7.86 | Ja |
| Over 3.5 Goals Over/Under | 35% | 2.83 | 3.22 | +13.60 | Ja |
| Over 4.5 Goals Over/Under | 18% | 5.41 | 6.10 | +12.67 | Ja |
| Under 0.5 Goals Over/Under | 6% | 16.61 | 10.50 | -36.79 | Nee |
| Under 1.5 Goals Over/Under | 19% | 5.30 | 3.54 | -33.16 | Nee |
| Under 2.5 Goals Over/Under | 42% | 2.36 | 1.94 | -17.90 | Nee |
| Under 3.5 Goals Over/Under | 65% | 1.55 | 1.32 | -14.57 | Nee |
| Under 4.5 Goals Over/Under | 82% | 1.23 | 1.07 | -12.76 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| BTTS Ja Beide Teams Scoren | 58% | 1.73 | 1.73 | -0.16 | Nee |
| BTTS Nee Beide Teams Scoren | 42% | 2.36 | 1.99 | -15.85 | Nee |
| BTTS & Winst Real Sociedad Combinatie | 28% | 3.60 | 3.86 | +7.15 | Ja |
| BTTS & Winst Celta de Vigo Combinatie | 12% | 8.58 | 6.98 | -18.61 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Corners Over 7.5 | 79% | 1.27 | 1.34 | +5.73 | Ja |
| Corners Over 8.5 | 68% | 1.47 | 1.63 | +10.51 | Ja |
| Corners Over 9.5 | 56% | 1.80 | 2.33 | +29.32 | Ja |
| Corners Over 10.5 | 43% | 2.33 | 2.58 | +10.68 | Ja |
| Corners Over 11.5 | 32% | 3.17 | 3.27 | +3.00 | Ja |
| Corners Under 7.5 | 21% | 4.74 | 2.73 | -42.40 | Nee |
| Corners Under 8.5 | 32% | 3.11 | 2.09 | -32.70 | Nee |
| Corners Under 9.5 | 45% | 2.25 | 1.66 | -26.13 | Nee |
| Corners Under 10.5 | 57% | 1.75 | 1.38 | -21.20 | Nee |
| Corners Under 11.5 | 69% | 1.46 | 1.20 | -17.80 | Nee |
| Markt | Stats | Fair odds | Odds | EV% | Goede Bet? |
|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad Clean Sheet Clean Sheet | 33% | 2.99 | 2.65 | -11.49 | Nee |
| Celta de Vigo Clean Sheet Clean Sheet | 15% | 6.71 | 4.20 | -37.39 | Nee |
| Real Sociedad scoort eerst Eerste Goal | 60% | 1.66 | 1.68 | +1.30 | Ja |
| Celta de Vigo scoort eerst Eerste Goal | 35% | 2.88 | 2.46 | -14.64 | Nee |
| Real Sociedad wint nil Win to Nil | 27% | 3.65 | 3.40 | -6.91 | Nee |
| Celta de Vigo wint nil Win to Nil | 9% | 11.25 | 6.50 | -42.22 | Nee |
AI voorspelling
Verwachte winnaar: Real Sociedad
Advies: Double chance : Real Sociedad or draw
De radarscores lopen van 1 tot 100. Hoe hoger de score, hoe sterker het team op dat onderdeel.
Elk onderdeel combineert meerdere statistieken uit het lopende seizoen. Recente wedstrijden tellen zwaarder mee dan oudere resultaten.
Vorm: gebaseerd op de resultaten van de laatste weken — winpercentage, punten per wedstrijd en de reeks van de afgelopen duels.
H2H (onderlinge duels): de meest recente onderlinge wedstrijd telt het zwaarst. Oudere duels tellen steeds minder mee, tot een maximum van 10 eerdere confrontaties.
Defensieve kracht: gebaseerd op tegendoelpunten en kansencijfers uit het seizoen, aangevuld met de meest recente wedstrijden.
Aanvallende kracht: gebaseerd op doelpunten, schoten en kansencreatie over het volledige seizoen.
Thuis-/uitkracht: puur op basis van de seizoensprestaties op eigen veld (thuis) of uitshuis.
Controle: weerspiegelt balbezit, pressing en de sterkte in de eerste helft over het seizoen.
45%
WINSTKANS
10%
0.60
VORM LAATSTE 5
1.00
1.40
H2H LAATSTE 5
1.40
1.33
THUIS-/UIT PPG
1.40
1.32
XG (THUIS/UIT)
1.14
1.43
XG TEGEN (THUIS/UIT)
1.49
4.4
SCHOTEN OP DOEL (THUIS/UIT)
3.7
0%
CLEAN SHEET % (THUIS/UIT)
20%
33%
OVER 2.5 % (THUIS/UIT)
40%
Over 2.5 & BTTS Voorspellingen
Over 0.5 ~ 4.5 op basis van de laatste 10 wedstrijden| Match Goals | Real Sociedad | Celta de Vigo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% | 95% |
| Over 1.5 | 80% | 70% | 75% |
| Over 2.5 | 70% | 40% | 55% |
| Over 3.5 | 30% | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% | 20% |
| BTTS | 80% | 60% | 70% |
| BTTS & Win | 27.8% | 11.7% | 19.8% |
| BTTS & Draw | 10% | 30% | 20% |
| BTTS & Over 2.5 | 46.3% | 46.3% | 46.3% |
Huidige vorm - Wie wint?
Vorm – Thuis
1.33
V
G
W
Vorm – Uit
1.4
G
G
W
G
G
Real Sociedad
Real Sociedad
2 - 1
Espanyol
Real Sociedad
1 - 1
Racing Santander
Real Sociedad
0 - 1
PAU
Real Sociedad
3 - 4
Valencia
Real Sociedad
2 - 2
Real Betis
Celta de Vigo
Valencia
0 - 0
Celta de Vigo
Napoli
1 - 1
Celta de Vigo
Sassuolo
1 - 4
Celta de Vigo
SC Braga
2 - 2
Celta de Vigo
Athletic Club
1 - 1
Celta de Vigo
Expected Goals (xG)
xG Voor
xG Tegen
xG vs Goals
xG vs Goals
Iago Aspas
xG 1.37
Goals 2
+0.63
Sergio Carreira
xG 0.26
Goals 0
-0.26
Marcos Alonso
xG 0.21
Goals 0
-0.21
Gaat Real Sociedad scoren?
67%
gescoord thuis
Gemiddelde kans
Er is een gemiddelde kans dat Real Sociedad scoort.
20%
clean sheet uit
Gaat Celta de Vigo scoren?
0%
clean sheet thuis
Hoge kans
Er is een hoge kans dat Celta de Vigo scoort.
80%
gescoord uit
Goals gescoord
| Goals/wedstrijd | Real Sociedad | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 80% | 70% |
| Over 2.5 | 70% | 40% |
| Over 3.5 | 30% | 30% |
| Over 4.5 | 20% | 20% |
| Niet gescoord | 0% | 10% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Tegengoals
| DP Tegen/W | Real Sociedad | Celta de Vigo |
|---|---|---|
| Over 0.5 | 100% | 70% |
| Over 1.5 | 50% | 40% |
| Over 2.5 | 20% | 10% |
| Over 3.5 | 10% | 3% |
| Over 4.5 | 4% | 1% |
| Clean Sheets | 0% | 30% |
Statistieken gebaseerd op volledig seizoen
Goals per 15 min
Goals per 15 min
Keeper
A. Remiro
1
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
0
Clean Sheets
Keeper
Ionuț Radu
0.63
Tg/Wedstrijd
5
Tegengoals
2
Clean Sheets
Hoekschoppen Over/Under
Seizoen percentages| Corners | Real Sociedad | Celta de Vigo | Gemiddeld |
|---|---|---|---|
| Over 6 | 100% | 60% | 80% |
| Over 7 | 100% | 60% | 80% |
| Over 8 | 100% | 40% | 70% |
| Over 9 | 50% | 20% | 35% |
| Over 10 | 50% | 0% | 25% |
| Over 11 | 50% | 0% | 25% |
Verwacht totaal: 4.56 + 3.8 = 8.4
Hoekschoppen analyse
Real Sociedad
| Overall | 4.56 |
| Thuis | 6.5 |
| Uit | 4 |
Verwacht totaal
8.4
hoekschoppen
Celta de Vigo
| Overall | 3.8 |
| Thuis | 4 |
| Uit | 3.6 |
Blessures & schorsingen Real Sociedad
P. MarinBlessure
A. OdriozolaKnieblessure
Blessures & schorsingen Celta de Vigo
A. FebasRibblessure
B. IglesiasSpierblessure
Topscorer – Real Sociedad
O. Oskarsson
3
Doelpunten
0
Assists
0.3
Schoten/W
0.1
SoD/W
Topscorer – Celta de Vigo
Hugo González
6
Doelpunten
0
Assists
—
Schoten/W
—
SoD/W
Topscorers
Topscorers
Assists
Assists
Schoten per team
| Statistiek | Real Sociedad | Celta de Vigo | Gemiddelde |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11.33 | 8.60 | 9.97 |
| Schotconversie | 13% | 15% | 14% |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4.44 | 3.70 | 4.07 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6.89 | 4.90 | 5.90 |
| Schoten per goal | 7.85 | 6.62 | 7.23 |
| Meer dan 10,5 schoten | 44% | 30% | 37% |
| Meer dan 11,5 schoten | 44% | 20% | 32% |
| Meer dan 12,5 schoten | 44% | 10% | 27% |
| Meer dan 13,5 schoten | 22% | 10% | 16% |
| Meer dan 14,5 schoten | 22% | 10% | 16% |
| Meer dan 15,5 schoten | 22% | 10% | 16% |
| Schoten op doel 3,5+ | 56% | 40% | 48% |
| Schoten op doel 4,5+ | 33% | 40% | 37% |
| Schoten op doel 5,5+ | 22% | 30% | 26% |
| Schoten op doel 6,5+ | 11% | 0% | 6% |
Schoten per speler
Real Sociedad
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| L. Sucic | 1 | 0.5 | 4 |
| S. Gomez | 0.6 | — | 5 |
| M. Oyarzabal | 0.3 | 0.3 | 3 |
| O. Oskarsson | 0.3 | 0.1 | 7 |
| J. Aramburu | 0.3 | 0.1 | 7 |
| B. Turrientes | 0.2 | 0.2 | 5 |
Celta de Vigo
| Speler | Sch/W | SoD/W | W |
|---|---|---|---|
| Fer López | 1 | 0.5 | 2 |
| Williot Swedberg | 0.8 | 0.5 | 6 |
| Carl Starfelt | 0.7 | — | 3 |
| Sergio Carreira | 0.6 | 0.2 | 5 |
| Marcos Alonso | 0.6 | — | 5 |
| Pablo Durán | 0.5 | 0.5 | 4 |
| Jones El-Abdellaoui | 0.5 | 0.3 | 4 |
| Iago Aspas | 0.4 | 0.2 | 5 |
Schoten
Totaal schoten
11.3
8.6
Real Sociedad
Celta de Vigo
Schoten op doel
4.4
3.7
Real Sociedad
Celta de Vigo
Onderlinge resultaten Real Sociedad - Celta de Vigo
| Datum | Uitslag | BTTS | Goals | |
|---|---|---|---|---|
| 25/01/2026 | Real Sociedad - Celta de Vigo | 3-1 | ✓ | 4 |
| 19/10/2025 | Celta de Vigo - Real Sociedad | 1-1 | ✓ | 2 |
| 13/05/2025 | Real Sociedad - Celta de Vigo | 0-1 | ✗ | 1 |
| 21/12/2024 | Celta de Vigo - Real Sociedad | 2-0 | ✗ | 2 |
| 23/01/2024 | Celta de Vigo - Real Sociedad | 1-2 | ✓ | 3 |
| 20/01/2024 | Celta de Vigo - Real Sociedad | 0-1 | ✗ | 1 |
| 19/08/2023 | Real Sociedad - Celta de Vigo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 18/02/2023 | Real Sociedad - Celta de Vigo | 1-1 | ✓ | 2 |
| 16/10/2022 | Celta de Vigo - Real Sociedad | 1-2 | ✓ | 3 |
| 08/01/2022 | Real Sociedad - Celta de Vigo | 1-0 | ✗ | 1 |